Vera Alentova - zdjęcie przed i po plastiku, jak teraz wygląda aktorka, biografia

Zdjęcia ulubionej przez wszystkich Very Alentovej po operacji plastycznej po prostu zszokowały wielu fanów. A kiedy na premierze filmu „The Crew” pojawiła się znana osoba, dla wszystkich obecnych stało się jasne, że gwiazda padła ofiarą operacji plastycznej. Jej naturalnie piękna twarz została zmieniona nie do poznania i teraz wygląda jak maska ​​woskowa.

Jak wyglądała Vera Alentova przed przemianą jej wyglądu

W chwili, gdy Alentova miała szczęście zostać główną bohaterką filmu „Moskwa nie wierzy we łzy”, a jednocześnie popularną faworytką, Vera Valentinovna skończyła 37 lat. Ale publiczność ani przez chwilę nie wątpiła, że ​​młodego ucznia z trudnym losem gra całkowicie dojrzała kobieta.

Vera Alentova - zdjęcie przed i po plastiku, jak teraz wygląda aktorka, biografia

Ta sama sytuacja powtarzała się za każdym razem, gdy Alentova pojawiała się na ekranie. Jej wieku nie sposób było odgadnąć. W dramacie „Zazdrość bogów” aktorka rozebrała się bez wahania i miała wówczas już 57 lat. Otrzymawszy światową sławę i powszechne uznanie, aktorka nie chciała znosić naturalnego procesu starzenia.

Musiała spojrzeć w stu procentach zarówno na status żony odnoszącego sukcesy reżysera, jak i popularność jej córki.

Aby zachować swój wizerunek i wygrać bezlitosną walkę z czasem, aktorka postanowiła zwrócić się do chirurgów plastycznych.

Pierwsza operacja plastyczna (lifting twarzy w 1998 roku)

Pierwsze doświadczenia z tą metodą odmładzania były bardzo udane. Fani gwiazdy filmowej byli absolutnie zachwyceni i nie przestali podziwiać, jak cudownie wygląda Alentova. W wieku 73 lat mogła otrzymać maksymalnie 45 lat.

Udana operacja i rosnąca popularność skłoniły aktorkę do powtórzenia tego doświadczenia i wykonania szeregu następujących operacji, aby poprawić twarz.

W Rosji nie ma zwyczaju reklamowania apeli do chirurgów plastycznych o pomoc, więc Vera Valentinovna wyjaśniła dziennikarzom swoją transformację za pomocą specjalnych kremów i starannej opieki. Ale eksperci, analizując zmiany w wyglądzie aktorki, mogą z pewnością zauważyć, że wykonano kilka interwencji chirurgicznych.

Plastyka powiek (korekcja powiek)

Vera Alentova jest całkowicie nie do poznania po operacji plastycznej na zdjęciu. A jeśli porównasz zdjęcia aktorki z lat 90. i 2000, to łatwo zauważyć, że w pierwszym przypadku na twarzy są głębokie zmarszczki, aw drugim wygładziły się.

Specjaliści z zakresu chirurgii twierdzą, że taki efekt można osiągnąć poprzez blefaroplastykę.

Podobny termin w kręgach medycznych nazywa się korekcją powiek. Tutaj skóra jest szczególnie wrażliwa. Przyczyna tkwi w tym, że kobiety na co dzień używają makijażu i kosmetyków, a to prowadzi do przedwczesnego powstawania zmarszczek mimicznych. Konsultanci są pewni, że sekret młodości aktorki tkwi w plastykach powiek.

Lifting twarzy na okrągło

Gwiazda filmowa w latach 90-tych wykonała pierwszą operację mającą na celu lifting twarzy, która przyniosła pozytywny efekt.Zniknęły opadające policzki, podbródek napiął się, a owal twarzy stał się wyraźny.

Vera Alentova - zdjęcie przed i po plastiku, jak teraz wygląda aktorka, biografia

Zainspirowana sukcesem faworytka publiczności, mimo ostrzeżeń lekarzy, postanowiła nadal zachować swój wygląd za pomocą chirurgii plastycznej. Ale obawy chirurgów nie były przypadkowe: w 2009 roku mimika aktorki zaczęła się zmieniać wcale nie tak, jak się spodziewała.

Na twarzy pojawiły się blizny i obrzęk, symetria została zerwana. Najprawdopodobniej usunięto więcej tkanki skórnej, co doprowadziło do nadmiernego rozciągnięcia i zniekształcenia twarzy.

Korekta podbródka

Po pierwszych interwencjach chirurgów spostrzegawczy fani zauważyli, że kontur podbródka Alentovej zmienił się. Jego forma mogła być teraz przedmiotem zazdrości każdej młodej aktorki. A podobne efekty można osiągnąć stosując liposukcję.

Dzięki tej operacji kontury brody Alentovej stały się wyraźniejsze i bardziej wyraziste.

Ale z biegiem czasu efekt zaczął się zmniejszać i wymagana była dodatkowa interwencja.

Korekcja nosa

Pozostaje otwarte pytanie, czy gwiazda filmowa zmieniła kształt nosa. Nie ma faktów potwierdzających, że Alentova wykonała korekcję nosa.

Vera Alentova - zdjęcie przed i po plastiku, jak teraz wygląda aktorka, biografia

Wszystko, co mogą mieć fani i ciekawi publiczność, to domysły dziennikarzy.którzy twierdzą, że nos aktorki się zmienił. I chociaż aktorka tak naprawdę nie wykonała korekcji nosa, w wyniku okrągłego liftingu jej nos stał się szerszy.

Korekta zmarszczek mimicznych za pomocą botoksu

Botox to preparat na bazie oczyszczonej toksyny botulinowej typu A. Znajduje szerokie zastosowanie w wygładzaniu głębokich zmarszczek mimicznych. Jest wstrzykiwany pod skórę i po pewnym czasie blokuje wrażliwość mięśni na impulsy. Dzięki temu wygładzone zostają niechciane fałdy na skórze.

Najskuteczniejsze „zastrzyki upiększające” do 50 lata później możliwe jest uzupełnienie braków tylko przy pomocy operacji. A odmłodzona twarz Alentovy, brak zmarszczek brwiowych i gładkość czoła, jak jednogłośnie mówią eksperci, zawdzięczają nie cudownemu kremowi, ale takim zabiegom.

Nie przegap najpopularniejszego artykułu w kolumnie: Kaniula - co to jest, jak jest używana w kosmetyce i medycynie.

Powiększanie ust

Patrząc na zdjęcie Very Alentovej po operacji plastycznej można zauważyć, że nawet usta zostały poprawione. Przez lata ich wielkość była stała. Ale kształt nieco się zmienił, a górna warga stała się większa niż dolna. Nie ma takich naturalnych zmian, więc usta aktorki to dzieło chirurgów.

Vera Alentova - zdjęcie przed i po plastiku, jak teraz wygląda aktorka, biografia

Ostatnie przemiany wyglądu były smutne. Albo żel nie został starannie nałożony, albo po prostu było go za dużo, ale efekt był taki, że usta po prostu rozchodziły się po twarzy. Dolny stał się zbyt duży, a górny miał złamany zarys. Kiedy się uśmiechasz, rogi są rozciągnięte i ułożone asymetrycznie.

Powikłania i nieudane tworzywa sztuczne

Praktykujący chirurdzy wiedzą, że wielu klientów, zainspirowanych wynikami pierwszych operacji, zaczyna dać się ponieść chirurgii plastycznej i nie zwraca uwagi na ostrzeżenia specjalistów.

Vera Alentova - zdjęcie przed i po plastiku, jak teraz wygląda aktorka, biografia

Ciało ludzkie reaguje w każdym przypadku indywidualnie, dlatego nie należy polegać wyłącznie na profesjonalizmie lekarza. Zawsze istnieje ryzyko, że operacja będzie miała negatywne konsekwencje. Tak właśnie stało się w przypadku Alentovej. Ostatnia interwencja chirurgów w 2016 roku, wbrew oczekiwaniom, doprowadziła do tego, że aktorka przeszła poważne zmiany w wyrazie twarzy.

Jak inaczej aktorka poprawiła swój wygląd?

Aktorka nigdy nie była szczególnie szczupła, ale miała okazałą figurę bez dodatkowych kilogramów. Alentova nie zmieniła zauważalnie swojej kategorii wagowej iz powodzeniem zachowała swój kształt aż do dorosłości.

Przyczyna tego dopasowania do właściwej diety, ćwiczeń lub dobrych genów pozostaje tajemnicą.

Pomimo różnych okresów życia i trudności, które zdarzają się w życiu każdej osoby, w tym gwiazdy, Vera Valentinovna nigdy nie pozwoliła się pojawić publiczności w zaniedbanej formie. Zawsze z dyskretnym makijażem, idealnie dopasowaną garderobą i modną fryzurą.

Ostatnie operacje plastyczne spowodowały znaczne szkody w wyglądzie aktorki i niezależnie od tego, jak bardzo starają się wizażyści i fryzjerzy, nie mogą ukryć tak radykalnej zmiany.

Vera Alentova zdjęcie przed i po tworzywach sztucznych

Zdjęcie Very Alentovej po plastiku jest przygnębiające. Jeśli spojrzysz na nią przed i po interwencji chirurgów, można zauważyć, że aktorka jest żywym przykładem tego, że chirurgii plastycznej nie można w żaden sposób nadużywać.

Vera Alentova - zdjęcie przed i po plastiku, jak teraz wygląda aktorka, biografia
Jak wygląda Vera Alentova po tworzywach sztucznych, zdjęcia aktorki w różnym czasie pokazują wszystkie zmiany.

Zanim gwiazda filmowa postanowiła rzucić wyzwanie czasom i przechytrzyć procesy więdnięcia, miała czarujący wygląd zadbanej kobiety.

Ale po serii operacji jej wygląd zmienił się nie do poznania:

 1. Twarz jest zniekształcona z powodu cofniętych blizn w pobliżu fałdów nosowo-wargowych.
 2. Guzki powstały na policzkach z powodu nierównomiernego rozprowadzenia żelu wstrzykniętego pod skórę.
 3. A jedno oko stało się mniejsze niż drugie.

Operacja zakończyła się niepowodzeniem i praktycznie oszpeciła ulubieńca publiczności.

Ile kosztuje operacja aktorki?

Ile kosztowała aktorka za taką przemianę? Najlepsze kliniki w Moskwie oferują listę usług, dzięki którym każda kobieta może przedłużyć swoją młodość. Więc korekta ust będzie kosztować od 12 do 20 tysięcy rubli. Wstrzyknięcie botoksu w jednym punkcie wynosi 200-400 rubli. Blepharoplastyka będzie kosztować około 80 tysięcy rubli. I okrężny lifting - 100 000 tys.

Życie osobiste Vera Valentinovna

Sam los Very był przygotowany na zostanie gwiazdą. Dziewczyna urodziła się w rodzinie utalentowanego aktora, a przyszłość wydawała się z góry określona. Ale ojciec zmarł, gdy jego córka miała 4 lata. Matka została zmuszona do wyjazdu na Ukrainę, gdzie Vera spędziła dzieciństwo. Nie starczyło pieniędzy na drogie stroje i zabawki, pomagała też gwałtowna wyobraźnia.

Mała Vera wymyśliła swój własny świat i po dojrzewaniu postanowiła wejść do teatru. Mimo skandali i namowy matki dołączyła do miejscowej trupy, a następnie przeniosła się do stolicy.

Vera Alentova - zdjęcie przed i po plastiku, jak teraz wygląda aktorka, biografia

Jej talent został zauważony, a młody talent został zapisany do Moskiewskiego Teatru Artystycznego. Alentova zaczęła ufać czołowym rolom, produkcje, w których brała udział, gromadziły pełne sale widzów, co nie mogło nie wzbudzić pewnej zazdrości w kręgach kolegów.

Ale pomimo sukcesu teatralnego aktorce nie udało się dostać na duży ekran. Dopiero lata 70. przyniosły jej długo oczekiwaną sławę. Teraz każdy mieszkaniec Związku Radzieckiego mógł rozpoznać Verę Alentovą z widzenia.

W czasie studiów poznała Władimira Mienszowa - swojego przyszłego męża... Wtedy nikt nie przypuszczał, że ten reżyser odniesie taki sukces. Vera wybrała go jako osobę godną zaufania, życzliwą, z którą można przeżyć całe życie i się nie pomyliła. Ich związek jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych i niezwykle szczęśliwych.

W 1968 roku para miała córkę Julię Menshovą. Teraz jest znaną prezenterką telewizyjną i utalentowaną aktorką. Vera Alentova, lat 75, wychowuje wnuka, a wolny czas stara się spędzać z rodziną.

Nie przegap najpopularniejszego artykułu w kolumnie: Jak i dlaczego usuwa się żebra - skuteczność, zdjęcia przed i po zabiegu.

Co Vera Alentova mówi o zmianach, które zaszły

Po nieudanej operacji plastycznej ukochana aktorka nie była widziana przez prawie rok. Alentova niechętnie mówi o zmianach, które zaszły na jej twarzy i rzadko pojawia się publicznie. Ubolewa, że ​​musiała sprawdzić prawdziwość ostrzeżeń o niestosowaniu interwencji chirurgicznych z własnego doświadczenia.

Początkowo Alentova była po prostu zszokowana i chciała pozwać klinikę, ale jej rodzina przekonała ją, by nie podejmowała decyzji pod wpływem emocji.Ponadto Vladimir Menshov był pierwotnie przeciwnikiem tworzyw sztucznych. Był pewien, że jego żona była najpiękniejsza i bez interwencji lekarzy.

Po nieudanych plastikach Vera Alentova na zdjęciu nie wygląda jak ona sama.

Aby nie powtarzać jej błędów, eksperci ostrzegają, że zgadzając się na procedury plastyczne, należy być przygotowanym na różne opcje końcowego wyniku.

Lekarze, nawet najbardziej wykwalifikowani, nie są bogami, a ludzkie ciało może zachowywać się zupełnie nieprzewidywalnie, ponieważ wszystko jest indywidualne. Teraz twarz bohaterki filmu „Moskwa nie wierzy we łzy” stopniowo wraca do normy, a ślady nieudanej operacji są nieco wygładzane. Możemy mieć tylko nadzieję, że wkrótce nie będzie śladu po kłopotach, których doświadczyliśmy.

Vera Alentova po tworzywach sztucznych fot. Wideo

Vera Alentova przed i po tworzywach sztucznych, zobacz wybór zdjęć:

Nieudana operacja plastyczna Very Alentova, zobacz klip wideo:

Oceń artykuł
Kosmetologia i chirurgia plastyczna dla kobiet. Korekta wyglądu. Sposoby, metody, zabiegi poprawiające sylwetkę i twarz
Dodaj komentarz

 1. Tatyana

  straciła twarz, a wraz z nią częściowo siebie. DLACZEGO tego potrzebowała?

  Odpowiedzieć
 2. linnei

  Kolejny dowód na to, że nie wszyscy chirurdzy plastyczni są tak naprawdę profesjonalistami, tylko przeciętność może zepsuć taką twarz. A wygląda na to, że operację plastyczną wykonał jeden lekarz Gurchenko i Alentova. Szkoda, że ​​Alentova nie mogła sobie wyobrazić, jak straszny byłby jej wygląd po operacji.

  Odpowiedzieć
 3. Vladimir

  Otrzymaliśmy pozory wyższych mocy i jest głupie i niosące ze sobą konsekwencje, gdy próbujemy to zmienić, jeśli nie ma takiej potrzeby. Moim zdaniem, aby eksperymentować z twarzą, chirurg musi być nie tylko utalentowany w tej dziedzinie, ale także być specjalistą w dziedzinie sztuki (malarstwo, rzeźba)

  Odpowiedzieć
 4. Vladimir

  Twarz jak po urazie szczękowo-twarzowym

  Odpowiedzieć
 5. Edward

  Czy ona sama nie widziała, w kogo się zmieniała? Byłoby lepiej, gdyby pozostała taka, jaka była i wyglądałaby bardzo ładnie, przykładem tego jest Vera Vasilieva. Próbuję wyglądać na 30 do 70 lat
  prowadzi do karykatury, jaką widzimy na tych okropnych zdjęciach. Był kiedyś program telewizyjny, w którym siedziała obok córki, oboje w krótkich sukienkach, a także pokazując kolana, mówią, nie chcąc pozostać w tyle za młodymi. Cóż, czy to wszystko nie jest zabawne i głupie?

  Odpowiedzieć

Twarz

Nogi

Włosy