Tata Blumenkrants przed i po operacji plastycznej, utrata masy ciała. Zdjęcie

Gruzińska młoda piękność zasłynęła w rosyjskim showbiznesie dzięki udziałowi w wystawie „Dom-2”... Tata Blumenkrantz bardzo się zmieniła podczas swojej pracy przy tym skandalicznym projekcie telewizyjnym. Jak wyglądała dziewczyna przed operacją plastyczną i czym się po niej stała, jest opisane w dalszej części artykułu.

krótki życiorys

Tata pojawił się w projekcie pod nazwiskiem Abramson. Ale wiadomo, że to tylko pseudonim. Prawdziwe imię dziewczyny to Zubkhaya. Po ślubie dziewczyna została Blumenkrantzem. To nazwisko pomogło jej osiągnąć upragnioną celebrytę, więc nawet po rozwodzie Abramson jej nie zmienił.Tata Blumenkrants przed i po operacji plastycznej, utrata masy ciała. Zdjęcie

Tata urodził się zimą 1993 roku w Gruzji w pełnej rodzinie. Jej dzieciństwo nie było łatwe. Matka i ojciec mieli złe relacje. Wiadomo, że mężczyzna zachowywał się dość agresywnie zarówno wobec dzieci, jak i żony. Uwielbiał też całować butelkę i nie zapewniał wystarczająco dużo dla swojej rodziny.

W rezultacie rodzice przyszłej gwiazdy "House-2" rozwiedli się. Matka Taty, Maria Tristanovna, nie mogła mieszkać obok swojego byłego małżonka. Poza tym samotnej matce z dziećmi niezwykle trudno było osiedlić się i jeszcze przyzwoicie zarabiać w Gruzji.

W rezultacie kobieta zabrała ze sobą syna i córkę i wyjechała do Chin, aby spróbować szczęścia. Nigdy nie wyszła ponownie za mąż. Ale założyła własną firmę sprzedającą buty. Maria Tristanovna musiała bardzo ciężko pracować.Tata Blumenkrants przed i po operacji plastycznej, utrata masy ciała. Zdjęcie

Dlatego dzieci często przebywały z nianią. Gdy pojawiła się popularność, Tata często powtarzała dziennikarzom, że brakuje jej troski i uwagi matki. Ale mimo to teraz dwie znane kobiety mają dobre relacje. Mieszkają w pobliżu, a mama pomaga Tate wychować wnuczkę.

Ciekawe, że gwiazda telewizyjna komunikuje się również dzisiaj ze swoim ojcem. Od czasu do czasu ich wspólne zdjęcia pojawiają się w sieci. Ale dziewczyna nie lubi odpowiadać na pytania dotyczące swojego taty. Po prostu odpowiada, że ​​w dzisiejszych relacjach z ojcem wszystko jest w porządku.

Wspierał Tatu po rozwodzie i obecnie pozostaje przy jego boku, pomagając w razie potrzeby. Ojciec gwiazdy programu telewizyjnego ożenił się ponownie. Komunikuje się również z żoną Nadieżdą Blumenkrantz.Tata Blumenkrants przed i po operacji plastycznej, utrata masy ciała. Zdjęcie

Tata studiował w Chinach. Uczęszczała do szkoły w ambasadzie rosyjskiej. Dziewczyna ukończyła szkołę z wyróżnieniem. Po wstąpieniu Abramsona na uniwersytet ekonomiczny. Należy zauważyć, że gruzińska piękność zawsze była dumna ze swoich wybitnych zdolności intelektualnych.

Świetnie się uczyła w dowolnym miejscu. Dziś Tata mówi jednocześnie 6 językami. Oprócz gruzińskiego, angielskiego i rosyjskiego jest to również język mingrelijski, chiński, francuski.

W Chinach odnotowano nie tylko zdolności umysłowe dziewczyny, ale także jej jasny wygląd i twórcze talenty. Tatu był niejednokrotnie zapraszany na różne pokazy, do kręcenia reklam. Potem zaczęła marzyć o zdobyciu popularności. Dziewczyna postanowiła rozpocząć podróż od skandalicznego programu „Dom-2”, gdyż w innych miejscach nie mogła się przebić.Tata Blumenkrants przed i po operacji plastycznej, utrata masy ciała. Zdjęcie

W tym momencie biznes obuwniczy mamy zaczął stopniowo stawać się nierentowny, więc Abramson postanowił pomóc jej w reklamie za pośrednictwem projektu telewizyjnego. Następnie w sieciach społecznościowych dziewczyna otwarcie powiedziała: „Idę do PR, czekaj”.

Początkowo Tata nie zamierzał budować miłości w serialu. Ale prawdziwe uczucia ją same odnalazły. W telewizyjnym projekcie dziewczyna zakochała się i poślubiła Valery'ego Blumenkrantza... Tutaj Gruzinka zaszła w ciążę i urodziła córkę Beatrice. Relacje między małżonkami były początkowo bardzo trudne. Zaklęli gwałtownie, ale nie mniej radośnie pogodzili się.

Maria Tristanovna przyszła nawet pomóc swojej córce w projekcie. Ale to tylko przyspieszyło rozpad małżeństwa. W rezultacie Tata i Valera rozwiedli się. Dziewczyna opuściła projekt, a jej były mąż założył nową rodzinę w serialu. Ciekawe, że matka Taty sama znalazła szczęście w „Domu 2”.Tata Blumenkrants przed i po operacji plastycznej, utrata masy ciała. Zdjęcie

Maria Tristanovna spotkała w sieci mężczyznę, z którym wkrótce zaczęli się spotykać. Wybrany nie przyszedł dla niej do projektu, ale zadzwonił do kobiety z nim.

Sama Tata wielokrotnie powtarzała fanom, że znów jest szczęśliwa w związku. Okresowo publikowała zdjęcia z wybranym z Monako i zauważyła, że ​​jest milionerem, który jest gotowy na wszystko dla swojej ukochanej.

Tata Blumenkrants przed i po operacji plastycznej, utrata masy ciała. Zdjęcie
Tata Blumenkrantz ze swoim byłym mężem i córką

Ale jak dotąd, poza wypowiedziami o rychłym ślubie, nie pojawiły się żadne inne wiadomości tematyczne od dziewczyny. Nie ma na dłoni pierścionka zaręczynowego. Subskrybenci popularnej Gruzinki są przekonani, że Blumenkrantz nadal kocha swojego byłego małżonka i robi wszystko, co możliwe, aby go powrócić.

Osiągnięcia

Blumenkrantz wcześniej marzył o oszałamiającej karierze w finansach. Ale tutaj nie udało jej się osiągnąć swojego celu. W rezultacie dziewczyna zdała sobie sprawę, że znacznie łatwiej jest zarabiać pieniądze, będąc sławnym w całym kraju. Pomógł jej w tym program „Dom-2”. Dziś Tata ma wielu fanów, mimo że dawno opuściła projekt telewizyjny.

Głównym źródłem dochodu gruzińskiej piękności są sieci społecznościowe... Na przykład na Instagramie ma ponad 800 tysięcy subskrybentów. Dlatego Tata świetnie zarabia na reklamie. Ponadto odnosi sukcesy w sprzedaży. Na przykład sprzedaje stylowe ubrania.Tata Blumenkrants przed i po operacji plastycznej, utrata masy ciała. Zdjęcie

Wraz ze swoim byłym małżonkiem próbowali otworzyć wyjątkową cukiernię. Tata uwielbia gotować i miała nadzieję, że wykorzysta swój kulinarny talent do zarabiania pieniędzy. Ale wspólna przyczyna szybko się wypaliła. Przyczynił się do tego również rozwód. Cukiernia działała bardzo krótko.

Tata i Valera nie mogli nawet dojść do porozumienia, jak dalej współpracować. Później dziewczyna chciała samodzielnie rozpocząć działalność, ale niekorzystna sytuacja epidemiologiczna nie pozwoliła jej na to. Dziś Tata stara się nie inwestować w żadne nowe projekty, tylko spokojnie przeczekać trudny czas.Tata Blumenkrants przed i po operacji plastycznej, utrata masy ciała. Zdjęcie

Kiedy Blumenkrantz (po rozwodzie nie zmieniła nazwiska) jest pytana o swój zawód, dziewczyna zawsze zauważa, że ​​jest przede wszystkim blogerką i modelką. To prawda, że ​​młoda matka nigdy nie stanęła na podium. Ale często bierze udział w różnych sesjach zdjęciowych.

Niedawno dziewczyna została nawet zaproszona do reklamowania eleganckiej biżuterii znanej marki. Tata doskonale poradził sobie z tym zadaniem.

Alone Blumenkrantz wychowuje trzyletnią córkę. Dziewczyna nie ukrywa, że ​​mimo wszystkich dostępnych możliwości zarobkowania nie jest jej łatwo radzić sobie sama. Dlatego okresowo potrzebuje pomocy finansowej od byłego małżonka.Tata Blumenkrants przed i po operacji plastycznej, utrata masy ciała. Zdjęcie

To prawda, teraz nowa żona mężczyzny jest również w ciąży i nie ma możliwości jednoczesnego utrzymania 2 rodzin. W trudnej sytuacji finansowej były mąż i żona skutecznie się promują. Okresowo omawiają temat pieniędzy na różnych programach.

Interesujące fakty

Tata Blumenkrantz (przed i po plastiku jej zdjęcia wzbudziły zainteresowanie fanów) okresowo opowiada o sobie niezwykłe fakty:

  • o narodowości dziewczyny decydują od razu dwie krwi - żydowska i gruzińska;
  • mimo olśniewającego wyglądu Abramson jest znakomitą gospodynią - doskonale gotuje tradycyjne gruzińskie wypieki, a od dziecka marzyła o zostaniu kucharką;
  • w Chinach Tata nie miała poważnych historii miłosnych, ponieważ dziewczyna zawsze mówiła, że ​​nie chce małżeństwa z Azjatką (jest pewna, że ​​ma zbyt inną mentalność z Chińczykami);
  • gwiazda "Domu-2" marzy o zostaniu w przyszłości matką wielu dzieci, ale dziewczynka jest na to gotowa tylko w pełnoprawnej rodzinie z mężczyzną, do którego będzie pewna (podczas gdy młoda mama tego obok siebie nie widzi);
  • Tata ma nadzieję przenieść się z rodziną do Europy, uważa Moskwę tylko za doskonałe zarobki, ale nie za spokojne życie z dziećmi.

Wygląd przed plastikiem

Zupełnie inaczej wygląda Tata Blumenkrantz przed i po operacji plastycznej... Dziewczyna przyszła do skandalicznego projektu telewizyjnego ze swoim naturalnym, naturalnym wyglądem. Wtedy już wyglądała bardzo uroczo i atrakcyjnie. Sama Tata lubi mówić, że jasny wygląd jest wynikiem mieszanki krwi gruzińskiej i żydowskiej.Tata Blumenkrants przed i po operacji plastycznej, utrata masy ciała. Zdjęcie

To prawda, kiedy dziennikarze zadawali dziewczynce i jej matce pytania, skąd pochodzą ich żydowskie pochodzenie, kobiety nie potrafiły na nie odpowiedzieć. Ale gruzińskie korzenie są zdecydowanie zauważalne. Początkowo Abramson przyszedł do projektu z naturalnym nosem. Był dość duży i wybitny jak na dziewczynę.

W tym samym czasie nie popsuł twarzy. Kiedyś gwiazda przyznała, że ​​od około 16 roku życia zaczęła marzyć o poprawieniu nosa, czyniąc go bardziej miniaturowym. Ale przez długi czas nie miała takiej możliwości i przeszkadzał jej strach. W rezultacie projekt telewizyjny dał jej szansę. Gwiazda programu telewizyjnego jest przekonana, że ​​miniaturowy nos jest oznaką kobiecości.

Parametry Tata pomogą przestudiować tabelę:

OpcjeCharakterystyka
Wzrost169 cm
Waga58 kg
Rozmiar piersinaturalna sekunda

Tata Blumenkrants przed i po operacji plastycznej, utrata masy ciała. ZdjęcieCo ciekawe, sama Tata lubi upiększać własne parametry. Na przykład w wywiadach zwykle zauważa, że ​​jej wzrost wynosi 175 cm („prawie modelka”). Chociaż okazało się, że w rzeczywistości dziewczyna jest nieco niższa. Dostrzeżenie takiej rozbieżności nie jest łatwe, bo były Abramson jest miłośnikiem szpilek.

Naturalny kolor włosów Blumenkrantz to ciemny blond. Ale w programie telewizyjnym przyszła blondynką. W tej formie dziewczyna spędziła kilka lat. Blond włosy Tate wyglądały bardzo dobrze.

Chociaż subskrybenci czasami pisali do celebrytów, komentarze, że nienaturalne blond pasma sprawiają, że jej gruziński nos jest jeszcze bardziej widoczny. Dziewczyna z powodzeniem się z tego wyśmiała, ale nawet wtedy zrozumiała, że ​​co miesiąc wzmacnia jej chęć do wykonania korekcji nosa.

Tata również ożenił się z blond włosami. Potem zmieniła się dramatycznie i została brunetką. Takie zmiany pozwoliły dziewczynie wyglądać jeszcze jaśniej, ciekawiej, indywidualnie. Teraz młoda mama mówi, że będzie kontynuować eksperymenty z włosami.Tata Blumenkrants przed i po operacji plastycznej, utrata masy ciała. Zdjęcie

Być może na chwilę stanie się jaskrawoczerwona lub wybierze niebieskawo-czarny kolor włosów. Tata jest pewna, że ​​w młodym wieku każda dziewczyna powinna bez końca eksperymentować ze swoim wyglądem, aby wybrać idealną opcję.

Przed wszystkimi wykonanymi operacjami Abramson maskowała swoje zdaniem braki makijażem. Dlatego malowała bardzo jasno. Dziewczyna próbowała zmniejszyć nos za pomocą konturowania. To prawda, że ​​nie było to zbyt udane, a wynik wywołał wyśmiewanie fanów.

Jeśli chodzi o postać Taty, w tej dziedzinie nigdy nie miała problemów. Dziewczyna zawsze potrafiła utrzymać się w świetnej formie. Blumenkrantz przytył tylko w czasie ciąży.

Ale po urodzeniu Betty gruzińska piękność szybko wyzdrowiała i wróciła do pierwotnej wagi. Tata była szczupła przed wszystkimi operacjami plastycznymi i pozostaje taka sama do dziś.

Chirurgia plastyczna

Tata Blumenkrantz mówi, że jest neutralna w stosunku do plastiku. Dziewczyna nigdy nie potępia tego, który zdecydował się w ten sposób zmienić swój wygląd, ale nie jest też zagorzałym fanem zabiegów chirurgicznych. Generalnie lubiłem Tatę zarówno przed, jak i po plastiku.Tata Blumenkrants przed i po operacji plastycznej, utrata masy ciała. Zdjęcie

Ale gwiazda programu telewizyjnego jest pewna: jeśli istnieje możliwość naprawienia istniejących niedociągnięć, zdecydowanie należy z niej skorzystać. Dlatego, gdy nowy uczestnik został poproszony o wykonanie korekcji nosa, Blumenkrantz natychmiast się zgodził.

W rezultacie specjaliści znacznie zmniejszyli nos Taty.... Stał się krótszy, mniejszy. Dodatkowo chirurg plastyczny zaostrzył końcówkę. Dziewczyna bardzo polubiła wynik operacji.Kiedyś Blumenkrantz powiedziała dziennikarzom, że po operacji plastycznej zaczęła czuć się znacznie bardziej pewna siebie i zrelaksowana.

Teraz dziewczyna radośnie patrzy na siebie w lustrze i niczego się nie wstydzi. Wreszcie Tata pozwala sobie wyjść bez makijażu. Rano pisze nawet historie na portalach społecznościowych i zachęca dziewczyny, by nie bały się naturalności.Tata Blumenkrants przed i po operacji plastycznej, utrata masy ciała. Zdjęcie

Ale plastyka nosa to nie jedyna zmiana, na którą zdecydowała się dziewczyna. Ponadto zmieniła również kształt ust. Z natury ta część twarzy Blumenkrantza była już pulchna i wyjątkowa. Ale dziewczyna chciała uczynić ją jeszcze bardziej skuteczną. W sumie przeprowadzono dwie procedury.

Po pierwszym Tata była niezadowolona z wielkości swoich ust i poprosiła o ich powiększenie. Teraz skandaliczna gwiazda programu telewizyjnego regularnie odwiedza swojego ulubionego kosmetologa i monitoruje rozmiar i stan ust. Jeśli to konieczne, dziewczyna planuje kontynuować i dalej je zwiększać.

Fani wielokrotnie zadawali gruzińskiemu pięknu pytania dotyczące powiększania piersi. Istnieje przypuszczenie, że dziewczyna poprawiła również tę część swojego ciała. Ale Tata już wielokrotnie wyjaśniała: nie powiększyła piersi i nie zmieniła się w żaden sposób.Tata Blumenkrants przed i po operacji plastycznej, utrata masy ciała. Zdjęcie

Tyle, że dziewczyna schudła i na tle szczuplejszego ciała naturalny biust drugiego rozmiaru zaczął się szczególnie wyróżniać. Ponadto Blumenkrantz nauczyła się podkreślać swoją godność ubraniem i specjalnym makijażem. Na przykład z otwartym dekoltem podkreśla piersi za pomocą produktów do podkładu i konturowania.

Mimo licznych plotek była gwiazda telewizyjna nie poprawiła żadnych innych części ciała. Wszystkie inne wizualne zmiany, które udało jej się osiągnąć dzięki odpowiedniemu makijażowi, pomocy profesjonalnej kosmetyczki i kilku innym sztuczkom. Na przykład podczas własnych sesji zdjęciowych Tata była w stanie znaleźć idealną pozę i znaleźć swoją „roboczą stronę”.

Wygląd po plastiku

Tata Blumenkrantz przed i po operacji plastycznej ma atrakcyjny wygląd. Dziś dziewczyna ma ciemne włosy. Wybrała dla siebie odcień „ciemnej czekolady”. Nowy kolor włosów, który pojawił się po wszystkich zmianach chirurgicznych, bardzo dobrze komponuje się z Tate.Tata Blumenkrants przed i po operacji plastycznej, utrata masy ciała. Zdjęcie

Fani zauważają, że z nim wygląda bardziej wyrafinowanie i elegancko. Blumenkrantz bardzo starannie pielęgnuje włosy. Regularnie odwiedza gabinety kosmetyczne, powtarza koloryzację, wykonuje zabiegi nawilżające i odżywiające.

Dziś Tata ma idealnie płaski i drobny nos, pełne usta, o których marzyła.

Ostatnio subskrybenci zaczęli zauważać, że zez, który był wyraźnie zauważalny wcześniej, zniknął. Na początku pojawiły się sugestie, że gwiazda "House-2" iw tej dziedzinie coś poprawiła chirurgicznie. Okazało się jednak, że wszystko jest znacznie prostsze - dziewczyna po prostu zmieniła soczewki na lepsze i nauczyła się prawidłowo je nosić.

Po wszystkich operacjach plastycznych zmienił się nawet styl Blumenkrantza. Na przykład zaczęła malować zupełnie inaczej. Dziewczyna poprawiła brwi, poszerzając je, tak jak jest to obecnie popularne. Ponadto zaczęła regularnie przedłużać rzęsy i robić najbardziej wyrazisty makijaż oczu.Tata Blumenkrants przed i po operacji plastycznej, utrata masy ciała. Zdjęcie

Teraz Tatu można nazwać prawdziwym orientalnym pięknem. Jej spojrzenie stało się bardziej wyraziste, mocne, jasne. Dziewczyna lubi podkreślać swoje powiększone usta jasną szminką. Na przykład czerwony lub bordowy. Jej stroje stały się bardziej odkrywcze. Były obcisłe mini sukienki, skórzane spodnie, legginsy, odsłaniające topy.

Gwiazda serialu sama wyjaśnia, że ​​takie zmiany wynikają ze zwiększonej pewności siebie. Teraz dziewczyna odważnie pozwala sobie na dowolne stroje, ponieważ wygląda idealnie.

Sekrety urody

Tata Blumenkrantz (przed i po plastiku, jej zdjęcia można znaleźć w Internecie) prawie nigdy nie miała problemów z sylwetką. Jak wspomniano powyżej, dziewczyna stała się zauważalnie gruba dopiero w czasie ciąży.

Przytyła ponad 15 kg. Sama Tatu wcale się tym nie przejmowała.Odważnie jadła, co chciała i była pewna, że ​​po porodzie straci na wadze. I tak się stało. Blumenkrantz bardzo szybko wrócił do formy.Tata Blumenkrants przed i po operacji plastycznej, utrata masy ciała. Zdjęcie

Aby to zrobić, ona:

  1. Najpierw ułożyłem odpowiednie menu, minimalizując w nim słodycze i wypieki. Dieta dziewczynki opierała się na duszonych i gotowanych warzywach, niewielkiej ilości zbóż, dużej ilości ryb i białym mięsie. Tata nigdy nie głodowała, ale zmniejszenie kalorii w diecie i usunięcie z niej szkodliwych substancji pomogło jej szybko zacząć chudnąć.
  2. Kiedy lekarze na to pozwolili, młoda matka natychmiast zaczęła aktywnie wykonywać ćwiczenia fizyczne. Na przykład zaczęła chodzić na siłownię lub pływać. Jeśli Tata nie ma możliwości aktywnego treningu poza domem, organizuje siłownię we własnym mieszkaniu. W tym celu dziewczyna zawsze ma w magazynie niezbędne akcesoria. Na przykład małe hantle i gumka do ćwiczeń.
  3. Kiedy pierwsze dodatkowe kilogramy zaczęły odchodzić, Blumenkrantz połączył również salony kosmetyczne. Zaczęła uczęszczać na wyszczuplające okłady na ciało, wybrała dla siebie skuteczny masaż antycellulitowy i regularnie kąpała się w cedrowej beczce. Dziewczyna kontynuuje dziś tę samoopiekę.

Tata Blumenkrants przed i po operacji plastycznej, utrata masy ciała. ZdjęcieTata nie ukrywa, że ​​przez jakiś czas brała nawet specjalne tabletki odchudzające. Dziewczyna naprawdę chciała szybciej schudnąć i wrócić do życia publicznego. Ale wtedy Blumenkrantz natknął się na szczegółowy artykuł o zagrożeniach związanych z takimi funduszami i ich negatywnym wpływie na zdrowie kobiet. Następnie młoda matka bez litości wyrzuciła lek i zaczęła sobie radzić sama.

Salony kosmetyczne również odgrywają ważną rolę w życiu Taty.... Ze względu na swoją popularność na Instagramie dziewczyna może odwiedzić wiele z nich za darmo. A w salonach gwiazda "House-2" lubi wybierać złożone zabiegi na twarz i ciało. Koniecznie - nawilżenie.

Zarówno przed, jak i po operacji plastycznej Blumenkrantz Tatu można nazwać piękną spektakularną dziewczyną. Aby wyglądać tak, jak teraz, młoda matka musiała ciężko pracować. Ruszyły również operacje plastyczne i najlepsze salony kosmetyczne w Moskwie.

Film o Tacie Blumenkrantz

Tata Blumenkrantz w programie „Właściwie”:

Oceń artykuł
Kosmetologia i chirurgia plastyczna dla kobiet. Korekta wyglądu. Sposoby, metody, zabiegi poprawiające sylwetkę i twarz
Dodaj komentarz

Twarz

Nogi

Włosy