Sofia Kashtanova. Gorące zdjęcia w stroju kąpielowym, przed i po operacji plastycznej, biografia

Aktorka Sofya Kashtanova zasłynął z ról w serialach telewizyjnych... Dosłownie od pierwszego pojawienia się w filmie dziewczyna została zapamiętana przez publiczność ze względu na jej jasny wygląd i silny charakter, który jest wyczuwalny nawet na ekranie. I nadal umiejętnie rozbudza zainteresowanie swoją osobą gorącymi pikantnymi zdjęciami.

Biografia Sofii Kashtanovej

Sophia jest gwiazdą rosyjskich seriali telewizyjnych i ulubienicą publiczności... Urodziła się latem 1987 roku. Od wczesnego dzieciństwa przyszła gwiazda mieszkała w Moskwie. Jej rodzina jest kreatywna. Matka dziewczynki otrzymała wykształcenie aktorskie i pracowała w teatrze. Przed narodzinami Sophii aktorce udało się zagrać w 3 filmach.

Sofia Kashtanova. Gorące zdjęcia w stroju kąpielowym, przed i po operacji plastycznej, biografia
Gorące zdjęcia Sofii Kashtanovej w dalszej części artykułu

Kilka lat po pojawieniu się dziecka zdecydowała, że ​​powinna poświęcić więcej czasu swojej córce i opuścić trupę. Od tego momentu Alla Afanasyevna próbowała poświęcić się dziedziczce. Kobieta zaczęła regularnie angażować się w rozwój dziewczyny, zwracać uwagę na jej zainteresowania.

Ale jej kreatywność nie pozwoliła jej odejść, więc od czasu do czasu matka przyszłej gwiazdy nadal pozwalała sobie na wycieczkę i robienie tego, co kochała.

Ojciec Sophii jest również osobą kreatywną. Andrey Antonov jest znanym dramaturgiem. Czekał na narodziny córki i bardzo kochał dziecko, ale to nie wzmocniło rodziny. Wkrótce po urodzeniu przyszłej aktorki jej rodzice rozwiedli się. Kiedy Alla Afanasyevna wyruszyła w trasę koncertową, Sophia została z babcią. Ojciec stale utrzymywał kontakt z dziewczyną.Sofia Kashtanova. Gorące zdjęcia w stroju kąpielowym, przed i po operacji plastycznej, biografiaPodczas jednej z tych podróży matka Kashtanovej poznała swojego przyszłego drugiego męża. Stało się to na Kubie. Kochankowie długo korespondowali, ale w końcu zdecydowali się zamieszkać razem. Następnie Alla Afanasyevna wyjechała do Meksyku. Zabrała ze sobą 9-letnią córkę. W Meksyku dziewczyna doczekała ukończenia studiów.

Nowy kraj bardzo pozytywnie wpłynął na Sophię, jest dziewczyna:

 • nauczyła się 2 języków (hiszpański i angielski), którymi biegle włada do dziś;
 • nauczył się rysować;
 • zaczął tańczyć;
 • zaczął uprawiać jazdę konną.

Sophia ukończyła szkołę jako studentka zagraniczna i postanowiła wyjechać do Moskwy. Wpływ na to miały ciągłe historie mojej mamy o kinie i teatrze. Alla Afanasyevna opowiedziała córce o swojej twórczej przeszłości i zawsze mówiła o niej z zachwytem i inspiracją.Sofia Kashtanova. Gorące zdjęcia w stroju kąpielowym, przed i po operacji plastycznej, biografia

Po swoich opowieściach Sophia po prostu spakowała się i poszła do domu, aby studiować aktorstwo. Nawet wtedy dziewczyna doskonale wiedziała, kim chce być. Rodzina ją rozumiała i wspierała.

Sophia powtórzyła twórczą ścieżkę swojej matki i ukończyła Moskiewską Szkołę Teatralną... Po raz pierwszy udało jej się wejść na kurs Romana Kozaka. Wkrótce po otrzymaniu dyplomu Kashtanova zaczęła pojawiać się w serialach. Jej kariera aktorska szybko się rozwinęła.

Mieszkając jeszcze w Meksyku, Sophia dowiedziała się o śmierci własnego ojca. Dziewczyna była bardzo zdenerwowana tragicznym wydarzeniem. Wpadła nawet w poważną depresję i cierpiała na koszmary, wizje, ciężkie myśli.Sofia Kashtanova. Gorące zdjęcia w stroju kąpielowym, przed i po operacji plastycznej, biografia

Jej ukochane konie pomogły przyszłej aktorce poradzić sobie z tak trudnym stanem. Mama dała nawet własnego konia. W Moskwie ojciec musiał pomóc dziewczynie przy przyjęciu i podczas studiów. Ale wróciła do swojej ojczyzny tylko do swojej babci.

Życie osobiste

Sofia Kashtanova, której gorące zdjęcia uwielbiają męscy fani, nie lubi rozmawiać o swoim życiu osobistym... Czasami nawet agresywnie reaguje na tematyczne pytania fanów i dziennikarzy. Dzieje się tak, ponieważ w życiu dziewczyny było kilka nieudanych historii miłosnych.

Martwi się szczególnie, gdy są aktywnie omawiane w prasie. Po jednej skandalicznej historii ze swoim kochankiem ze środowiska aktorskiego Sophia całkowicie się zamknęła i odmówiła publicznego mówienia o swoim życiu osobistym.

Kashtanova poznała swoją pierwszą miłość w Meksyku. Urzekł ją jasny wygląd Chilijczyka. Związek kochanków rozpoczął się bardzo emocjonalnie, namiętnie. Młody człowiek pięknie opiekował się swoją wybranką i dosłownie napełnił ją kwiatami. Ale w przyszłości związek między facetem a dziewczyną nie rozwijał się bardzo płynnie.Sofia Kashtanova. Gorące zdjęcia w stroju kąpielowym, przed i po operacji plastycznej, biografia

Jasna, urocza Sophia nieustannie przyciągała męską uwagę, co prowokowało sceny zazdrości ze strony wybranej. Mama martwiła się o młodą dziewczynę zakochaną w agresywnym, zazdrosnym mężczyźnie. Trudno przewidzieć, co przyniosłaby ta relacja, gdyby facet nie został wydalony z Meksyku. Został deportowany do Chile za nielegalne zarobki.

Sophia długo martwiła się, co się stało. W przyszłości bała się powiązać swój los z miejscowymi mężczyznami. Dlatego nic nie wiadomo o jej związku przed wyjazdem do Rosji. Najprawdopodobniej po prostu nie istniały.

Nowy romans Kashtanovej rozpoczął się, gdy została już aktorką i aktywnie rozwijała się w tym kierunku. Podczas pracy nad obrazem „Księżyc-księżyc” dziewczyna polubiła męża kolegi na planie. Romans był burzliwy, ale nie długi.

Sophia została nazwana bezdomną i została skazana za taki czyn. Pomimo tego, że wybrany opuścił żonę natychmiast po rozpoczęciu nowego związku i był gotowy złożyć Kashtanovą propozycję małżeństwa, długo nie mieszkali razem.Sofia Kashtanova. Gorące zdjęcia w stroju kąpielowym, przed i po operacji plastycznej, biografia

Sama aktorka opuściła wybraną. Jednocześnie gwiazda cały czas powtarzała, że ​​nie ma romansu z małżonkiem innego mężczyzny. Pomimo tego, że para pojawiła się razem w świetle.

Brzydka historia była długo omawiana w prasie. Już w tym momencie Kashtanova powiedziała, że ​​nigdy więcej nie podzieli się szczegółami swojego życia osobistego z innymi. Aktorka dotrzymuje słowa do dziś.

Jakiś czas temu w sieci pojawiły się plotki, że gwiazda miała romans z Iwanem Nikołajewem... Ale ani dziewczyna, ani mężczyzna nie potwierdzili ich. Oboje twierdzą, że się komunikują, ale łączy ich wyjątkowo silna, wieloletnia przyjaźń. Romans dziewczyny z reżyserem Ilyą Kulikov również nie został potwierdzony.

Kiedy Kashtanova nagle pojawił się publicznie z wyraźnie zauważalnym zaokrąglonym brzuchem, fani byli zszokowani. Aktorka ukrywała ciążę do ostatniej chwili. Co ciekawe, pracowała nad „Policjantem z Rubielówki” na „interesującym stanowisku”.Sofia Kashtanova. Gorące zdjęcia w stroju kąpielowym, przed i po operacji plastycznej, biografia

Ponieważ dziewczyna praktycznie nie wyzdrowiała, reżyser nie musiał nawet przepisywać scenariusza. Gwiazda miała tylko jeden warunek: jak najszybciej wyzdrowieć po porodzie i schudnąć. Zrobiła to bardzo dobrze.

Spadkobierca aktorki urodził się w jednej z meksykańskich klinik. Nazwali go George. Zofia do dziś nie odtajniła ojca swojego dziecka. Wiadomo tylko, że jest w połowie Ormianinem i daleko mu do showbiznesu. Zanim urodziło się dziecko, para była razem przez 2 lata.

Zrezygnowali z wystawnego ślubu i po prostu cicho podpisali. Po urodzeniu George'a Kashtanova jest mniej usunięty. Zostawiła tylko pracę w serialu i całkowicie porzuciła scenę teatralną, aby poświęcić więcej czasu swojej rodzinie. Mąż aktorki miał nadzieję, że po porodzie zostanie gospodynią domową. Ale z czasem przyjął jej stanowisko i nie był przeciwny pracy drugiej połowy.

Kariera Sophii Kashtanovej

Jak wspomniano powyżej, Kashtanova otrzymał doskonałe wykształcenie. Zaczęła grać w filmach jako studentka drugiego roku. Następnie dziewczyna dostała małą rolę w serialu „Detektywi”. Ale nie przyniosła sławy aktorce.Sofia Kashtanova. Gorące zdjęcia w stroju kąpielowym, przed i po operacji plastycznej, biografia

Widzowie zapamiętali Sophię po pracy w dramatycznym filmie „Random Connection”.Brunetka bardzo szybko otrzymała tytuł „fatalnej urody” i wiele propozycji reżyserów. Kashtanova zdołała nawet zagrać rolę Sophii Loren, z którą wykonała świetną robotę.

Wśród pierwszych dzieł aktorki można również wyróżnić:

FilmRola
Studenci (2 części)Christina
Zero kilometraBrunetka
Brutalny biznesBela
Pies gończyKryukova

Sofia Kashtanova. Gorące zdjęcia w stroju kąpielowym, przed i po operacji plastycznej, biografia

Publiczności szczególnie przypadła do gustu rola Zofii w „Policjant z Rubielówki”. Tam zagrała Christinę, dziewczynę o łatwej cnocie, zakochaną w jednym z głównych bohaterów. Po ukazaniu się obrazu na ekranach to imię utknęło w aktorce. Do dziś wielu nazywa ją Christiną, którą sama Kashtanova postrzega z humorem.

Niemal każda postać Sophii w serialu została zauważona i doceniona przez publiczność. Na przykład dziewczyna otrzymała wiele listów pochwalnych i wiadomości za rolę Sophii w „Psychologii”. Aktorka była w stanie doskonale przekazać pożądany obraz, uczynić go jasnym, emocjonalnym, żywym. A krytycy zwrócili uwagę na pracę aktorki w serialu „Lotnicy”.

Warto dodać, że dziś Sophia zarabia nie tylko na swoje umiejętności aktorskie. Ponadto maluje i sprzedaje własne obrazy. Wszystko zaczęło się w 2010 roku, kiedy w życiu dziewczynki wydarzyło się trudne wydarzenie (o którym - gwiazda nie lubi opowiadać). Nie radziła sobie sama ze swoimi doświadczeniami, zwróciła się o pomoc do przyjaciół i psychologów.Sofia Kashtanova. Gorące zdjęcia w stroju kąpielowym, przed i po operacji plastycznej, biografia

W rezultacie aktorce zaproponowano próbę malowania. Kashtanova nauczył się rysować dosłownie od zera. W rezultacie dziewczyna wyszła z depresji, nauczyła się radzić sobie ze swoimi uczuciami za pomocą pędzla i kartki papieru, a także znalazła dodatkowy sposób na zarabianie pieniędzy.

Co ciekawe, podczas pierwszej wystawy prawie wszystkie obrazy dziewczyny zostały wyprzedane. Zostawiła kilka do dekoracji własnego domu. Dziś Sophia nadal rysuje, ale nie tak aktywnie jak wcześniej. Ma wystarczająco dużo czasu na zdjęcia i rodzinę, a kreatywność chwilowo zniknęła w tle. Kashtanova zauważa, że ​​na pewno w przyszłości wróci do malowania.

Sophia też uwielbia śpiewać. Ukończyła nawet jazzowe kursy wokalne. Ale dziewczyna nie planuje łączyć swojego życia z tym obszarem. Śpiewa tylko dla własnej przyjemności w wolnym czasie.

Wygląd gwiazdy

Sofya Kashtanova, której gorące zdjęcia są tak kochane przez jej fanów, jest właścicielem jasnego, niecodziennego wyglądu. Ma 173 cm wzrostu i waży około 60 kg... Sophia nigdy nie była zbyt szczupła, ale jednocześnie ma bardzo smukłą atrakcyjną figurę.Sofia Kashtanova. Gorące zdjęcia w stroju kąpielowym, przed i po operacji plastycznej, biografia

Kashtanova - właścicielka bujnej piersi w 3 rozmiarach. Należy zauważyć, że otrzymała takie parametry od natury. Dziewczyna nigdy nie zwróciła się o pomoc do chirurga plastycznego w tej okolicy.

Aktorka ma ciemne włosy i ciemne oczy. Stara się być zawsze opalona. Dlatego aktorka jest często nazywana „Meksykanką w kinie rosyjskim”. Co więcej, dziewczyna jest Rosjanką. Jej styl ubierania się i wygląd mogły być w pewnym stopniu kształtowane przez życie w Meksyku na przestrzeni lat.

Gwiazda uwielbia eksperymentować ze swoją fryzurą. Zwłaszcza przy długości włosów. Kiedyś Kashtanova miała włosy dłuższe niż pośladki. Okoliczni ludzie podziwiali jej szykowną fryzurę i grube loki. Ale po kilku latach Sophia chciała eksperymentować i bez litości ściąła włosy do ramion.

Potem wybrałam fryzurę „dla chłopca”. Zszokowanej matce dziewczyna po prostu przyznała, że ​​jest zmęczona plecionką i chce zobaczyć siebie radykalnie nową.

Sofia Kashtanova. Gorące zdjęcia w stroju kąpielowym, przed i po operacji plastycznej, biografia

W tym samym czasie włosy Sophii są dość cienkie. Dlatego dziewczyna musi się nimi zająć w szczególny sposób. Przede wszystkim sama wybiera zabiegi w salonie. Na przykład regularnie robi botoks na włosy. Dzięki temu loki wyglądają spektakularnie przez długi czas bez większego wysiłku.

Ogólnie rzecz biorąc, zmiany w wyglądzie Sophii zachodziły przez całe jej życie tylko w minimalnym stopniu. Najczęściej dotyczyły fryzury. Dziewczyna zmieniła fryzury lub wyszła z prostymi włosami, a potem z pięknymi lokami.Kiedyś aktorka eksperymentowała nawet z grzywką. Ale nie podobał jej się wynik.

Jeśli mówimy o kolorze, gwiazda zdołała odwiedzić inną:

 • blond;
 • rudowłosy;
 • brunetka (niebieskawo-czarna);
 • gorzka czekolada.

Sofia Kashtanova. Gorące zdjęcia w stroju kąpielowym, przed i po operacji plastycznej, biografiaW rezultacie postanowiła na zawsze wrócić do naturalnego koloru. Kashtanova szczególnie lubi, gdy jej loki blakną lekko na słońcu. Efekt ten wygląda ciekawie i jednocześnie jak najbardziej naturalnie.

Chirurgia plastyczna Sofii Kashtanovej

Sophia Kashtanova jest podejrzana o wykonanie korekcji nosa... Dziewczyna ma dość duży nos. Jeśli porównasz jej stare i nowe, zwykłe lub nawet niegrzeczne gorące zdjęcia, zauważysz pewne zmiany. Nos gwiazdy stał się cieńszy i bardziej wdzięczny. Ale sama aktorka nie potwierdza operacji i próbuje ją wyśmiać na ten temat.Sofia Kashtanova.Gorące zdjęcia w stroju kąpielowym, przed i po operacji plastycznej, biografia

Od pewnego czasu podejrzewano również dziewczynę o operację plastyczną piersi. W odpowiedzi Kashtanova pokazała zdjęcia z młodości, na których te same zaokrąglone kształty są wyraźnie widoczne. Matka dziewczynki również odpowiedziała na zarzuty. Alla Afanasyevna wyjaśniła, że ​​w swojej rodzinie wszystkie kobiety są właścicielkami spektakularnych postaci.

Zabiegi kosmetyczne

Sofya Kashtanova (jej gorące zdjęcia często pojawiają się w sieci) bardzo kocha wszechstronną samoopiekę. Dziewczyna przyznaje, że bardzo martwi się o swoją skórę, która musi zostać „zrujnowana w pracy”. Sophia powiedziała, że ​​obserwując pracę wizażystki już planowała, jakie zabiegi odbudowy przeprowadzi.

Aktorka w weekendy wykonuje odżywcze maski na twarz i włosy. Regularnie chodzi również do salonu piękności. Zwykle Kashtanova wybiera salon swojej przyjaciółki, w którym odpoczywa nie tylko swoim ciałem, ale także duszą. Kiedy przez długi czas nie ma możliwości wyjazdu na wakacje, ratują ją częste wizyty w salonach kosmetycznych.Sofia Kashtanova. Gorące zdjęcia w stroju kąpielowym, przed i po operacji plastycznej, biografia

Aktorka stara się wybierać kosmetyki naturalne. W szczególności poszukuje produktów oznaczonych jako „wolne od parabenów, barwników, konserwantów”. Za takie fundusze dziewczyna jest gotowa wydać znaczną część swojego dochodu.

Jest przekonana, że ​​kosmetyki wpływają na zdrowie zarówno skóry, jak i całego organizmu. Nie przeciwko gwiazdom i lekkim zabiegom przeciwstarzeniowym. Na przykład zastrzyki kosmetyczne. Sophia uważa, że ​​powinny to robić wszystkie kobiety po 30 latach, jeśli zaczną pojawiać się problemy skórne.

Gwiazdy fotograficzne

Sofya Kashtanova najczęściej publikuje swoje gorące zdjęcia w sieciach społecznościowych. Są to zarówno zdjęcia w kostiumie kąpielowym, jak iw bieliźnie.

Na przykład gorące dyskusje rozpoczęły się wokół zdjęcia, na którym aktorka pozuje w odkrywającym kostiumie bikini siedząc z boku basenu. Potem oskarżono dziewczynę o zbytnią szczerość. Ale Kashtanova nie zwróciła uwagi na takie stwierdzenia. Nadal publikowała podobne zdjęcia.Sofia Kashtanova. Gorące zdjęcia w stroju kąpielowym, przed i po operacji plastycznej, biografia

Wkrótce więc pojawiła się kolejna sesja zdjęciowa, w której dziewczyna pozuje mokra, w prześwitującej bieliźnie. Jednocześnie trzyma w dłoni nóż i warzywa. Zdjęcia erotyczno-kulinarne zebrały wiele zachwycających komentarzy.

Powinniśmy również zwrócić uwagę na strzelanie do dziewczyny dla magazynu Maxim. Na swoich stronach Sophia w ogóle wyglądała zupełnie naga. Na przykład aktorka pozowała fotografowi na skórzanym fotelu, tylko lekko zakrywając się ręką i jedwabną szatą.Sofia Kashtanova. Gorące zdjęcia w stroju kąpielowym, przed i po operacji plastycznej, biografia

Albo siedzieć przy drewnianym stole w jednej obcisłej spódnicy bez góry. Sama gwiazda wcale nie wstydzi się takich sesji zdjęciowych. Wyjaśnia, że ​​uwielbia oglądać własne, piękne, gorące zdjęcia i nie widzi w nich nic złego.

Jak zachowuje się gwiazda?

Kilka lat temu Kashtanova stwierdziła, że ​​kategorycznie sprzeciwia się treningowi siłowemu. Następnie dziewczyna zajmowała się tylko jogą i pływaniem. Ale pewnego dnia, zła na swojego kochanka, aktorka poszła na siłownię.

Trening pomógł jej doskonale rozładować napięcie i poczuć niespotykany przypływ żywotności. Po pracy z trenerem gwiazda zaczęła regularnie. Ale ostatnio zrezygnowała z jogi. Aktorka jest przekonana, że ​​taki sport jest dobry tylko dla gorących krajów.Na przykład w Meksyku pracowała na plaży. W moskiewskich siłowniach - jej zdaniem zupełnie inne doznania.Sofia Kashtanova. Gorące zdjęcia w stroju kąpielowym, przed i po operacji plastycznej, biografia

Kashtanova nie przestrzega diety. Po prostu nie lubi słodyczy i fast foodów. Aktorka woli intuicyjne jedzenie. Daje organizmowi wybór tego, co jeść dzisiaj. I prawie zawsze dotyczy to zdrowej, niskokalorycznej żywności.

Sophia ma również kilka głównych zasad żywienia:

 • Nie jedz przed snem, nawet jeśli naprawdę chcesz.
 • Nie popijać jedzenia wodą.
 • Jedz jak najwięcej warzyw i świeżych jagód.

Jeśli dziewczyna nagle zapragnie złego hot doga, nie odmówi sobie.

Sofya Kashtanova jest popularną aktorką. Przede wszystkim zasłynęła z udziału w rosyjskich programach telewizyjnych. Sama dziewczyna jest bardzo piękna, jasna, efektowna, więc nie waha się publikować własnych gorących zdjęć.

Film o Sofii Kashtanovej

Sofia Kashtanova - życie osobiste, dzieci, skandale:

Oceń artykuł
Kosmetologia i chirurgia plastyczna dla kobiet. Korekta wyglądu. Sposoby, metody, zabiegi poprawiające sylwetkę i twarz
Dodaj komentarz

Twarz

Nogi

Włosy