Sergey Zverev. Biografia, wiek, fotografia w młodości, w wojsku. Jakie operacje plastyczne przeszedł, zdjęcia przed i po

Gwiazdor stylista Siergiej Zverev przeszedł więcej niż jedną interwencję chirurgów plastycznych. Szokująca gwiazda nie ukrywa tego faktu, ale jest z niego dumna, uważając jego wygląd za główny atut. Aby zrozumieć, jak bardzo zmienił się Sergey Zverev, warto spojrzeć na jego zdjęcie przed i po operacji.

Sergey Zverev przed transformacją wyglądu

Trudno sobie wyobrazić, że farbowana blondynka na wysokich obcasach nie zawsze szokowała publiczność swoim wyglądem. Kiedyś był to cichy i skromny Syberyjczyk. Dom Zvereva znajdował się w pobliżu lasu, a rodzina często jeździła tam, aby zbierać jagody. Dlatego dzieciństwo przynosi aktorowi i piosenkarzowi miłe wspomnienia o czystym powietrzu, lesie i jagodach.

Przyszła gwiazda urodziła się 19 lipca w odległym 63 roku. Miejscem jego urodzenia stało się miasto Kultuk w obwodzie irkuckim. Jego rodzina mieszkała tam do śmierci ojca, a później mały Seryozha wraz z matką i bratem przeprowadził się do Ust-Kamenogorsk, małego miasteczka, które obecnie należy do terytorium Kazachstanu.

Po ukończeniu szkoły Zverev zdecydował się pójść do miejscowej szkoły. Tam nauczyłem się podstaw fryzjerstwa. Patrząc na efektowny wygląd stylisty i piosenkarza, dziwnie można sobie wyobrazić, że był odpowiedzialny za służbę wojskową i służył w armii przez przepisane lata. Ale fakt ten miał miejsce w gwiezdnej biografii. Potwierdzają to zdjęcia wojskowe, które upublicznił. Sergey Zverev. Biografia, wiek, fotografia w młodości, w wojsku. Jakie operacje plastyczne przeszedł, zdjęcia przed i po

W szkole Siergiej opanował jednocześnie trzy zawody - projektanta mody, mistrza makijażu i fryzjerstwa. Nigdy nie żałował wybranego zawodu i tego, że nie miał wyższego wykształcenia.

Stylistka szczególnie dobrze radzi sobie z modelami fryzur damskich i męskich. Świadczą o tym liczne nagrody na międzynarodowych konkursach fryzjerskich, które gwiazda trzyma w domu. Okres jego powstania zbiegł się z latami pierestrojki, która jest podwójnie pochlebna Zverevowi. Udało mu się przetrwać w trudnych dla państwa latach, zyskać popularność.

Ciekawostką jest to, że mężczyzna zyskał sławę nie tylko dzięki swoim umiejętnościom zawodowym, ale przede wszystkim dzięki jasnej i szokującej linii zachowań. Nie boi się śmiać z siebie i zmieniać wady w oczywiste zalety.Sergey Zverev. Biografia, wiek, fotografia w młodości, w wojsku. Jakie operacje plastyczne przeszedł, zdjęcia przed i po

W latach dziewięćdziesiątych przyszła skandaliczna gwiazda zaczęła pracować w swojej specjalności. Jego celem było otwarcie własnego salonu piękności. Później odkrył prawdziwy talent w dziedzinie makijażu, co potwierdziły gwiazdy show-biznesu, z którymi pracował Siergiej. Na przykład Boris Moiseev, Valery Leontiev, Laima Vaikule i Lyudmila Gurchenko.

Pierwsza operacja plastyczna

Zmiany w wyglądzie Zverev zaczęły się od nosa. Pierwszą operacją plastyczną była wymuszona plastyka nosa. Życie mężczyzny zmieniło się w jednej chwili. Przyczyną był straszny wypadek samochodowy, przynajmniej tak głosi legenda, którą szerzy sam wspaniały stylista. Jego twarz była oszpecona i Siergiej musiał zaufać skalpelowi chirurga plastycznego.

Siergiej nie uważa pierwszej operacji za udaną i stara się o tym nie mówić.

Później mężczyzna tak bardzo dał się ponieść operacjom, że jego wygląd zmienił się nie do poznania.Teraz nie był to środek konieczny, a raczej przemyślane posunięcie mające na celu modne i atrakcyjne pojawienie się gwiazdy. Siergiej Zverev przed i po operacji to dwie różne osoby. Łatwo jest znaleźć w sieci zdjęcie celebryty i ocenić zmiany, które w nim zaszły.

Fani talentu Zvereva uważają, że wczesne zdjęcia przedstawiają inną osobę. Złośliwi mówią, że po operacji plastycznej jego twarz nabrała kobiecych rysów, a teraz wygląda dziwnie i śmiesznie.

Pomimo złych języków gwiazda nadal dostosowuje swój wygląd. Zmiany, które zaszły, zawdzięcza dzisiejszej szalonej popularności. Wcześniej Siergiej był szarym i nie wyróżniającym się fryzjerem z głębi lądu, a dziś jest modnym i drogim stylistą w Moskwie. Jego twarz jest na okładkach magazynów, a kolejka do Zvereva jest ustawiana na miesiące naprzód.

Nie przegap najpopularniejszego artykułu w kolumnie: Kaniula - co to jest, jak jest używana w kosmetyce i medycynie.

Rynoplastyka rewizyjna

Wizażystka przeszła kilka operacji, aby zmienić kształt nosa, aż osiągnął pożądany efekt. Każdy doświadczony chirurg plastyczny powie Ci o tym, oglądając zdjęcia gwiazdy w różnych okresach czasu.

Pierwsze doświadczenie z plastikiem przyniosło gwiazdę rozczarowanie. Nos wyglądał dziwnie i nienaturalnie. Dlatego Zverev postanowił ponownie wejść pod nóż, aby poprawić błędy poprzedniej operacji. Druga plastyka nosa zakończyła się sukcesem, a Siergiejowi wynik spodobał się znacznie bardziej.Sergey Zverev. Biografia, wiek, fotografia w młodości, w wojsku. Jakie operacje plastyczne przeszedł, zdjęcia przed i po

Zdjęcia z tego okresu pokazują, co poprawili lekarze medycyny estetycznej. Szeroki grzbiet nosa stał się pełen gracji, a czubek zwężał się. Ale z biegiem czasu czubek nosa zaczął się zginać, zauważalna była ta wada, którą wykorzystali przedstawiciele żółtej prasy, krytykując pojawienie się gwiazdy. Po drugiej korekcji nosa niedobór zniknął, nos uzyskał zadarty czubek, do czego dążył artysta.

Zmiana kształtu twarzy

Zmiany, jakie przeszedł wygląd bohatera przed i po operacji, widać gołym okiem. Oprócz korekcji nosa zmienił się kształt podbródka, a do szczęki został wprowadzony implant.Sergey Zverev. Biografia, wiek, fotografia w młodości, w wojsku. Jakie operacje plastyczne przeszedł, zdjęcia przed i po

W pogoni za ideałem Siergiej zastosował również procedurę korygowania kształtu twarzy. Podbródek popularnego fryzjera był skośny i chociaż otaczający go ludzie nie zauważyli tej wady, Siergiej postanowił uczynić go proporcjonalnym.

Teraz podbródek wystaje do przodu, a sam kształt uległ zmianie w wyniku wszczepienia implantu pod skórę. Chociaż celebrytka uparcie zaprzecza temu faktowi, mówi tylko o korekcji nosa i zmianach kształtu ust.

Konturowanie kości policzkowych

Zverev postanowił nie zatrzymywać się i iść dalej. Oprócz brody wykonał również korektę kości policzkowej. Chciał usunąć duże policzki i sprawić, by były spiczaste. Po tak drastycznych zmianach jego twarz w niewielkim stopniu przypominała wczesne fotografie.

Na zdjęciu przed operacją kości policzkowe Siergieja Zvereva są płaskie i znajdują się nieco niżej, a po tym, jak stają się wysokie i wąskie. Chirurdzy plastyczni twierdzą, że efekt ten osiąga się za pomocą specjalnych implantów.Sergey Zverev. Biografia, wiek, fotografia w młodości, w wojsku. Jakie operacje plastyczne przeszedł, zdjęcia przed i po

Sam bohater twierdzi, że twarz stała się cienka z wiekiem i z powodu ciągłego siedzenia na wyczerpujących dietach. Nie da się jednak osiągnąć tak idealnego konturu poprzez samą utratę wagi.

Zastrzyki upiększające przeciwzmarszczkowe

90% gwiazd pop zmienia się w zastrzyki. Są ku temu obiektywne powody - botoks jest bardziej nieszkodliwy niż lifting. Ale jeśli przesadzisz z zastrzykami, osoba może uzyskać nienaturalne unieruchomienie, co jest również widoczne w przypadku Siergieja.

Zastrzyki z botoksu należy wykonywać regularnie, co najmniej raz na pół roku, w skrajnych przypadkach raz w roku. Są szczególnie potrzebne wiosną, kiedy po zimie człowiek mruży oczy na słońcu. Słynny stylista cały czas odwiedza gabinet kosmetyczny, ale woli tych wizyt nie reklamować.Sergey Zverev. Biografia, wiek, fotografia w młodości, w wojsku. Jakie operacje plastyczne przeszedł, zdjęcia przed i po

Stylistka sięgnęła również po zamki przeciwstarzeniowe.W wieku 50 lat Zverev nie ma zmarszczek. Lekarze twierdzą, że nie ma śladów opadania powiek tkanek, wady twarzy związanej z wiekiem. A to mówi tylko o interwencji chirurgicznej.

Po pięćdziesiątce ten wynik można osiągnąć tylko poprzez uniesienie środkowej jednej trzeciej twarzy. Ten rodzaj operacji jest zwykle wykonywany przy użyciu endoskopii. To wyjaśnia obszerne fryzury wspaniałego artysty - szwy są za nimi mniej widoczne.

Powiększanie ust

Po pierwszej udanej operacji na twarzy Zverev zaczął myśleć o zmianie ust. Siergiej postanowił zmienić ich kształt za pomocą silikonu. Jednak efekt nie był zbyt dobry, a później nastąpiło zauważalne zniekształcenie kącików ust. Zverev z czasem zmienił zdanie i postanowił nie posuwać się tak daleko, by zmienić swoją twarz w wręcz brzydotę. Dlatego usunąłem nadmiar silikonu.Sergey Zverev. Biografia, wiek, fotografia w młodości, w wojsku. Jakie operacje plastyczne przeszedł, zdjęcia przed i po

Najprawdopodobniej przyczyną wady był złej jakości żel i jego nadmierna ilość. Nie dość, że usta były zbyt napuchnięte, żel w środku zaczął zbierać się w grudki, ponieważ nie mógł się rozpuścić. Usunięcie leku rozwiązało ten problem.

Po wypompowaniu nadmiaru żelu z ust artysty zaproponowano „cheiloplastykę” - specjalny zabieg uniesienia górnej wargi i dający efekt uśmiechu gwiazd Hollywood. Usta mężczyzny są teraz pulchne i atrakcyjniejsze.

Jakie inne zmiany zaszły w wyglądzie Zvereva

Oprócz owalu twarzy, kształtu ust i nosa, Siergiej całkowicie zmienił swój wizerunek. Jego stroje stały się krzykliwe, a włosy z czarnych na białe. Fryzura stała się dłuższa, a on nawet próbuje zmienić kolor oczu za pomocą soczewek, czyniąc je lżejszymi.Sergey Zverev. Biografia, wiek, fotografia w młodości, w wojsku. Jakie operacje plastyczne przeszedł, zdjęcia przed i po

Mężczyzna twierdzi, że chirurgia plastyczna to prawdziwy klucz do sukcesu. Zmieniając twarz, stał się zrelaksowaną i pewną siebie, modną postacią. Kiedyś był skromnym mieszkańcem Syberii, choć utalentowanym, ale mało znanym. Kardynalne zmiany zewnętrzne doprowadziły do ​​zmian wewnętrznych.

Wizerunek współczesnego Zvereva wywołuje wiele kontrowersji. Armia fanów go podziwia i łapie każde spojrzenie i każde słowo gwiazdy. Są też tłumy krytyków. Mężczyzna osiągnął to, czego chciał - stał się przedmiotem zainteresowania i przedmiotem dyskusji.

Nie przegap najpopularniejszego artykułu w kolumnie: Jak i dlaczego usuwa się żebra - skuteczność, zdjęcia przed i po zabiegu.

Ile kosztuje operacja

Zainspirowani sukcesem Siergieja Zvereva obywatele Rosji są gotowi wydać pieniądze na chirurgię plastyczną twarzy. Ile średnio kosztują takie zabiegi w stolicy?

Należy rozumieć, że polityka cenowa jest różna, w zależności od złożoności procedury i kliniki. Przykładowo operację plastyczną skrzydeł nosa można wykonać od 6 do 200 tys. Ponowna plastyka nosa jest droższa. Zwykle jest to co najmniej 200 000 rubli.

Wykonanie podbródka „takiego jak Zverev” kosztuje średnio 50 tysięcy, w zależności od jakości materiału... Konturowanie kości policzkowych - od 15 do 230 tys. Możesz powiększyć usta od 13 do 230 000. Zastrzyki z botoksu uderzą w twoją kieszeń gdzieś w okolicach 5000 rubli.

Sergey Zverev przed i po operacji. Zdjęcie

Zdjęcia Siergieja Zvereva przed i po operacji plastycznej wydają się przedstawiać dwie różne postacie. W młodości artysta wyglądał zdecydowanie inaczej - jego włosy nie były farbowane, były białe, tylko czarne. Nos jest prosty, nie zadarty ani zbyt wąski.

W pewnym momencie stylista zdał sobie sprawę, że osiągnął pewną granicę popularności, zyskał pewną klientelę, ale większość beau monde stolicy była nieznana. Sam Zverev widział przyczynę w niedociągnięciach swojego wyglądu, a mianowicie w obliczu typowego syberyjskiego mieszkańca Rosji - okrągłych policzków i szerokiego nosa.

Sergey Zverev. Biografia, wiek, fotografia w młodości, w wojsku. Jakie operacje plastyczne przeszedł, zdjęcia przed i po
Jak się zmienił Siergiej. Seria zdjęć Siergieja Zvereva przed i po operacji

Po operacji Siergiej zaczął w pełni wykorzystywać swój nowy efektowny wizerunek. Wygląd, który wielu nazywa klaunem, wyolbrzymia i celowo gra na stworzonym przez siebie obrazie, zarabiając na nim miliony. Zverev celowo stosuje dietę tak, aby kości policzkowe były jak najbardziej spiczaste, a nos po kilku plastykach nosa został zwężony.

Dodając dziwne kokardki, kobiece fryzury i buty na wysokiej platformie do przekształconej twarzy, stylista zdołał podbić krajowy show-biznes i zająć miejsce w serii dziwnych, ale popularnych celebrytów.

Życie osobiste gwiazdy

Czy jego zewnętrzne zmiany wpływają na jego życie osobiste? Sam Zverev był czterokrotnie żonaty, najdłuższe małżeństwo trwało trzy lata. W połowie lat 90. spotkał się z Natalią Vetlitskaya i Oksaną Kabuniną.

Miał romans, a nawet cywilne małżeństwo z ukraińską piosenkarką Iriną Bilyk, z którą później nagrał wspólny film. Piosenkarka opuściła nawet swojego prawnego małżonka dla Zvereva. Spotkał się także z dwoma solistami z kolektywu Brilliant.Sergey Zverev. Biografia, wiek, fotografia w młodości, w wojsku. Jakie operacje plastyczne przeszedł, zdjęcia przed i po

Przy tak wielu kobietach nawet najgorsze języki mogłyby zamknąć usta - pomimo szokującego zachowania i kobiecego wyglądu orientacja gwiazdy jest normalna.

Mężczyzna samodzielnie wychował syna, którego adoptował z sierocińca. Chociaż gwiazda uparcie temu zaprzecza, twierdząc, że matka chłopca nie miała nic wspólnego z showbiznesem. Według niego zginęła w wypadku samochodowym, po czym został zmuszony do przyjęcia i schronienia syna.Sergey Zverev. Biografia, wiek, fotografia w młodości, w wojsku. Jakie operacje plastyczne przeszedł, zdjęcia przed i po

Teraz Siergiej przekroczył granicę pięćdziesięciu lat, ale kobiety nadal go lubią. Ponieważ nie reklamuje związku, nic nie wiadomo o jego obecnej dziewczynie. Artysta uwielbia sieci społecznościowe i często zagląda na swoją stronę na Instagramie: @zverevserg. Jego abonenci to obecnie ponad 60 000 osób.

Co Sergey Zverev mówi o swojej operacji plastycznej

Popularny wizażysta jest zadowolony z wyglądu jego twarzy. To jest dokładnie efekt, do którego mężczyzna uparcie dążył przez długie dwadzieścia lat. Na pytanie, czy nadal będzie robił operację plastyczną, gwiazda woli się śmiać, ale przyznaje, że piękna nigdy nie ma, a więc wszystko jest możliwe.

Sergey Zverev. Biografia, wiek, fotografia w młodości, w wojsku. Jakie operacje plastyczne przeszedł, zdjęcia przed i po

Siergiej, według niego, uwielbia własne usta, ich zgięcie i pełnię. Skandaliczny artysta jest również niesamowicie zadowolony ze swoich kości policzkowych, ale twierdzi, że nie zostały stworzone operacyjnie. Czy gwiazda będzie w przyszłości wykonywać operacje plastyczne? Siergiej nie odpowiada jednoznacznie, ale prawdopodobieństwo tego jest dość wysokie.

Aktualny obraz Zvereva

Obraz wiele dziś znaczy dla Zvereva. Kiedyś był niepozorną brunetką w modnych, ale prostych strojach. Teraz jest uznaną gwiazdą na wysokich obcasach z bujną grzywą blond włosów. Był też brunetem, ale stopniowo zdał sobie sprawę, że jego kolor to biel.Sergey Zverev. Biografia, wiek, fotografia w młodości, w wojsku. Jakie operacje plastyczne przeszedł, zdjęcia przed i po

Sama Diva zainspirowała go do dokonania drastycznych zmian, doradzając mu, aby coś zmienił w fryzurze. Niedawno mężczyzna zaczął gładziej układać włosy, dzieląc je na osobne pasma, ale nie zamierza rezygnować z jasnych kokardek w ubraniu, nadal zaskakując i szokując publiczność.Sergey Zverev. Biografia, wiek, fotografia w młodości, w wojsku. Jakie operacje plastyczne przeszedł, zdjęcia przed i po

Zdjęcia Serezha Zverev przed i po operacjach dają wyobrażenie o tym, jak bardzo chciał zmiany, ponieważ w końcu zmienił swój wygląd prawie nie do poznania.

Mimo krytyki modny wizażysta jest zadowolony z tego, jak wygląda i dobrze zarabia na swoim wizerunku.

Film o Sergeyu Zverevie przed i po operacji

Sergey Zverev i syn:

https://www.youtube.com/watch?v=s9j_O6DKXss

Sergey Zverev przed i po operacji plastycznej:

Oceń artykuł
Kosmetologia i chirurgia plastyczna dla kobiet. Korekta wyglądu. Sposoby, metody, zabiegi poprawiające sylwetkę i twarz
Dodaj komentarz

 1. Natalia

  najlepiej byłoby, gdyby miał operację plastyczną, chociaż przepompował coś w usta, ale wygląda dobrze

  Odpowiedzieć
 2. Miłość

  Wygląda jak kobieta, prawdopodobnie mężczyzna transpłciowy lub bezsilny, bo nie ma żony, a jego oczy wygasły.

  Odpowiedzieć
 3. Olga

  Ljuba-Ljubow, zgadywanie jedynie na podstawie pozorów o seksualnym braku / lub / wypłacalności mężczyzny jest przynajmniej nierozsądne! A fakt, że Zverev, w przeciwieństwie do wielu celebrytów, nie obnosi się ze swoimi zdjęciami z Instagrama na całym świecie i nie kaleczy w miejscach publicznych swoimi kobietami - i jestem pewien, że miał, jest i będzie! - mówi tylko, że chce zachować swoje życie osobiste w tajemnicy.

  Odpowiedzieć

Twarz

Nogi

Włosy