Sati Casanova. Gorące zdjęcia, przed i po operacji plastycznej, Maxim, biografia, życie osobiste

Sati Casanova - bystra piosenkarkaczerkieska kulturę wchłonęła mlekiem matki i starała się przekazać swoim fanom piękno starożytnych orientalnych i kaukaskich motywów ludowych.

Rozpoczynając karierę solową jako członek Star Factory, piękna piosenkarka mogła zostać czołową gwiazdą rosyjskiego show-biznesu, właścicielką wielu nagród i narodową bohaterką Republiki Kabardyno-Bałkarskiej, a także mile widzianą uczestniczką gorących sesji zdjęciowych, które niezmiennie łamią męskie serca.

Informacje biograficzne: dzieciństwo, aktywność zawodowa

Sati Casanova (zdjęcie piosenkarki jest podane poniżej w artykule) urodziła się na początku października 1982 roku w tradycyjnej rodzinie z Kabardyno-Bałkarii. Oprócz Satanii rodzice przyszłej piosenkarki mieli jeszcze trzy córki, którymi dziewczyna pilnie opiekowała się, pomagając matce.

Satanei do 12 roku życia uczyła się w wiejskiej szkole, a następnie przeniosła się z rodzicami do Nalczyka, gdzie wstąpiła do szkoły muzycznej o specjalności wokalnej, a po ukończeniu IX klasy opuściła liceum do Państwowej Szkoły Artystyczno-Kulturalnej Kabardyna. Bałkarii, na wydziale „wokal akademicki”.

Sati Casanova. Gorące zdjęcia, przed i po operacji plastycznej, Maxim, biografia, życie osobiste

Z powodzeniem łącząc swoje twórcze życie ze studiami, młoda Sati nieustannie koncertowała, a jako praca na pół etatu wybrała pozycję piosenkarza restauracyjnego, co wywołało złość ojca.

Postanowiwszy spróbować się na dużej scenie na 3 roku Akademii, dziewczyna wyjechała do Moskwy, gdzie objęła patronatem byłego prezydenta Kabardyno-Bałkarii, a także biznesmena Arsena Kanokova.

Za namową rodaka Sati została studentką „Akademii Gnessina”, której niestety nie mogła ukończyć z powodu intensywnej pracy koncertowej.

Podczas studiów Satanei z powodzeniem zarabiała pieniądze w programie muzycznym „Voyage of Dreams”, występując w kasynie i przynosząc młodej piosenkarce niewielką pensję, która pozwoliła jej opłacić wynajmowane mieszkanie i jakoś związać koniec z końcem.

Sati Casanova. Gorące zdjęcia, przed i po operacji plastycznej, Maxim, biografia, życie osobiste
Na zdjęciu Sati Kazanova w grupie „Factory”

W 2002 roku Sati została jednym z uczestników „Star Factory”, w finale którego wraz z Sashą Savelyevą i Iriną Tonevą utworzyła grupę „Factory” pod kierownictwem Igora Matwienki. Kobiece trio szybko zyskało popularność, a piosenki „Rybka” i „About Love” stały się prawdziwymi młodzieżowymi hitami.

Udana praca z „Fabryką” uniemożliwiła Sati uzyskanie dyplomu studiów wyższych, aw 2006 roku dziewczyna postanowiła naprawić ten brak, zostając studentką Moskiewskiego Uniwersytetu Teatralnego, który tym razem znakomicie ukończyła jako absolwentka wydziału „pop art”

W 2010 roku dziewczyna postanowiła pomyśleć o karierze solowej. Po daniu Fabriki około 8 lat, Sati zdecydowała się opuścić projekt i z pomocą Igora Matvienko zaprezentowała swój pierwszy solowy singiel Seven Eighths.

Następnie, corocznie wydając jedną nową kompozycję, piosenkarka wykonała:

 • z Buenos Aires;
 • z „nieziemskim”;
 • z "poczuciem lekkości";
 • z "Głupcem";
 • z „Uwierzymy w cuda”;
 • z „Do widzenia”;
 • z „Moje szczęście śpi”;

Sati Casanova. Gorące zdjęcia, przed i po operacji plastycznej, Maxim, biografia, życie osobiste

Kompozycja „Until Dawn” w wykonaniu Casanovy i Arseny'ego Toderasha otrzymała 2 Złote Gramofony. Kolejną nagrodę dla piosenkarza przyniosła kompozycja „Joy Greetings” w duecie z Rinatem Karimovem.

Oprócz solowej kariery wokalnej pięknem z Kabardyno-Bałkarii stało się:

 • uczestnik „Lodu i ognia”, zdobywając brązowy medal projektu lodowego wraz z Romanem Kostomarowem;
 • partner Anton Makarsky, reprezentujący uczestników Upiora w operze;
 • uczestnik programów „One to One” i „Live Sound” oraz „Empire of Illusion of the Safronov Brothers”.

Piosenkarka spróbowała się także jako właścicielka restauracji, otwierając zakład „Kilim”, specjalizujący się w przygotowywaniu orientalnych potraw narodowych.

W 2017 roku Sati zaprezentowała piosenkę „I will steal”, wykonaną razem z raperem MC Doni, a następnie piosenkę „Mom”, w której wystąpiła wraz z mężem i matką.

Sati Casanova. Gorące zdjęcia, przed i po operacji plastycznej, Maxim, biografia, życie osobiste

Kolejnym projektem wokalistki był Sati Ethnica - etniczne show muzyczne, w którym podróżując po całym świecie Casanova prezentował motywy ludowe Kompozycje rosyjskie, kaukaskie i orientalne, wykonane w modnej obróbce.

Pod kierunkiem Stas Namin odbył się muzyczno-wizualny spektakl piosenkarza, na który fani otrzymywali nie tylko w kasie, ale także podczas recyklingu produktów plastikowych i makulatury. Projekt był częścią charytatywnej działalności piosenkarza w ramach akcji „Sztuka w trosce o ekologię”.

Oprócz nagrywania nowych piosenek, zwolenniczka jogi, Casanova, zorganizowała również własną lekcję mistrzowską na temat sztuki starożytnego nagrywania dźwięku, która pomaga przywrócić ciało za pomocą dźwięków muzycznych.

Życie osobiste

Piosenkarka zawsze była otoczona masą fanów, otrzymując status dziewczyny, która jednym spojrzeniem może podbijać mężczyzn.

W 2012 roku piosenkarka spotkała się z Andriejem Kobzonem, którego rok później zastąpił biznesmen Artur Szachniew. Młodzi ludzie byli ciągle razem iw prasie rozmawiali o zbliżającym się ślubie, ale sama Sati nie spieszyła się z zaręczynami.

Ojciec dziewczyny, mówiąc o Shachnev, zauważył, że jego córka najwyraźniej nie była całkiem pewna swojego wybranego, w przeciwnym razie przyprowadziłaby pana młodego dawno temu na spotkanie z krewnymi w Nalczyku, a rok później piosenkarka potwierdziła słowa swoich rodziców, rozstając się z Arturem.

Sati Casanova. Gorące zdjęcia, przed i po operacji plastycznej, Maxim, biografia, życie osobiste

Nowym kochankiem piosenkarza został Roman Emelyanov, producent Rosyjskiego Radia, a potem w życiu Satanei wybuchł skandal związany z romantycznym związkiem piosenkarza z Timurem Kulibayevem.

Zięć Nursułtana Nazarbajewa był znany ze swoich romansów, ale według Casanovy nie zamierzała odbierać kochanka rodzinie i zerwać z mężczyzną, gdy tylko dowiedziała się, że ma dzieci z nowej pasji.

W 2016 roku w prasie pojawiły się informacje o związku Sati z biznesmenem Alexandrem Sheinkmanem. Para była już w pełnym rozkwicie, przygotowując się do ślubu, ale nagle zaręczyny się zdenerwowały, aw 2017 roku Casanova w końcu ożenił się, ale za Włocha Stefano Tiozzo.

Sati Casanova. Gorące zdjęcia, przed i po operacji plastycznej, Maxim, biografia, życie osobiste

Ślub, mimo europejskich korzeni pana młodego, odbywał się w tradycji kaukaskiej, Następnie zorganizowano uroczystość we Włoszech i uroczystą rejestrację małżeństwa w moskiewskim urzędzie stanu cywilnego. Para zdecydowała się zamieszkać w 2 krajach, spędzając kilka miesięcy w ojczyźnie Stefano, a następnie przeprowadzając się do Moskwy.

Sati Casanova. Gorące zdjęcia, przed i po operacji plastycznej, Maxim, biografia, życie osobiste

Na pytanie prasy, co dokładnie przyciągnęło piosenkarkę do swojej żony, szczęśliwa Casanova odpowiedziała, że ​​zawsze marzyła o spotkaniu z mężczyzną podobnym do jej ojca, i wreszcie jej ukochane marzenie się spełniło.

W związku z zamknięciem granic spowodowanym epidemią koronawirusa piosenkarka w 2020 roku była daleko od swojej ukochanej i bardzo martwiła się, że nie może spotkać się z mężem. Casanova nazwała siebie i swojego męża nowym „Romeo i Julią” i bardzo współczuła kochankom, którzy borykali się z podobnymi problemami z powodu wymuszonej samoizolacji.

Uznanie i sukces

Sati Kazanova, która od ponad 8 lat pracuje w grupie Fabrika, a następnie wydała około 20 solowych singli, jest Honorowym Artystą republik Inguszetii, Adygei i Kabardyno-Bałkarii.

Ponadto jest również:

 • 5-krotny właściciel Złotego Gramofonu;
 • laureat nagrody „Stopudovy Hit”;
 • Piosenkarka Roku 2010 i Najbardziej Stylowa Piosenkarka według nagrody MUZ TV;
 • zwycięzca konkursu „Soundtrack”, „Moda topical” i „Fashion TV”.

Rysunek i dane zewnętrzne

Sati Casanova (zdjęcia gorących piosenkarzy w magazynach Maxim i Playboy) - czarnowłosa piękność z lekkim orientalnym posmakiem, znana jest nie tylko ze swoich uderzających hitów, ale także ze swojej zdolności do podbicia prawie każdego mężczyzny na pierwszy rzut oka.

Sati Casanova. Gorące zdjęcia, przed i po operacji plastycznej, Maxim, biografia, życie osobisteParametry kształtu:

Wzrost166 cm
Waga52 kg
Biust-talia-biodra76-63-85
Rozmiar biustu75A
Objętość piersi1
Rozmiar buta37
Rozmiar ubrań42-44
Kolor włosówCzarny
Kolor oczuCzarny
Rodzaj wyglądueuropejski
NarodowośćRosyjski

Pracując z grupą Fabrika, Sati preferowała jasne, odważne, raczej odkrywcze stroje, a wybierając karierę solową, zmieniła też swój styl, stając się fanką eleganckich i lekkich rzeczy z lekkim akcentem glamour.

Sati Casanova. Gorące zdjęcia, przed i po operacji plastycznej, Maxim, biografia, życie osobiste

Sati Casanova. Gorące zdjęcia, przed i po operacji plastycznej, Maxim, biografia, życie osobisteSati Casanova. Gorące zdjęcia, przed i po operacji plastycznej, Maxim, biografia, życie osobiste

Sati zauważa, że ​​przez lata pracy na scenie wielokrotnie eksperymentowała z obrazem, ale jednocześnie zawsze starała się pozostać jak najbardziej kobieca. Według piosenkarki wybór stroju w dużej mierze zależy od nastroju kobiety i równowagi emocjonalnej, a obecność problemów psychicznych jest zauważalna nawet w najbardziej luksusowym stroju.

Stosunek do plastiku

Sati Casanova (zdjęcia gorących piosenkarek stały się ozdobą wodnej sesji zdjęciowej Dia Voda, gdzie gwiazda pojawiła się w towarzystwie Ravshany Kurkovej i Darii Moroz) negatywnie odnosi się do plastiku, preferując samodzielną pracę nad twarzą i sylwetką.

W wywiadzie dla magazynu Domashny Ochag piosenkarka opowiedziała o swojej koleżance, która zdecydowała się na lifting twarzy, aby szybko skorygować zmiany związane z wiekiem. Według Sati, próbowała odwieść swoją przyjaciółkę, zauważając, że będzie musiała zapłacić za każdą interwencję chirurgiczną.

Sama Sati pięknie się zestarzeje i wierzy, że zmarszczki wcale nie oznaczają starości. Gwiazda preferuje niechirurgiczne odmładzanie, a także ćwiczenia poprawiające owal twarzy.

Fani i specjaliści chirurgii plastycznej wątpią w prawdziwość słów piosenkarki, zauważając, że Sati przynajmniej starannie ukryła na swoim koncie korekcję nosa., aw ciągu ostatniego roku piosenkarka bardzo zainteresowała się zastrzykami z toksyny botulinowej mającymi na celu ukrycie zmian związanych z wiekiem.

Sati Casanova. Gorące zdjęcia, przed i po operacji plastycznej, Maxim, biografia, życie osobiste

Fani są pewni, że nienaturalnie napięta skóra na twarzy piosenkarki jest wynikiem zamiłowania Stefano do zabiegów odmładzających, mających na celu zachowanie małżeństwa, w którym ostatnio nastąpiło zauważalne ochłodzenie.

Jak zachować sprawność i wygląd

Sati Casanova (zdjęcia gorących ciemnowłosych piękności rzadko pojawiają się na jej Instagramie, liczące ok. 10 tys. Fanów) pilnie dba o swoją twarz i ciało, przedkładając codzienną pracę nad szybki efekt operacji plastycznej.

Pielęgnacja twarzy i ciała

Piosenkarka preferuje wielowarstwowy, japoński zabieg na twarz, składający się z dwufazowych balsamów ziołowych i emulsji olejowych. Sati ma dużą kolekcję japońskich produktów do pielęgnacji skóry dostarczonych przez jej znajomego dystrybutora.

Do oczyszczenia twarzy Casanova wybrała dwufazowy, ziołowy balsam „Floran”, który nie uszkadza skóry, a także emulsję olejową Shu Uemura.

Główną zasadą samoopieki piosenkarza jest warstwowanie, polegające na stopniowym nakładaniu kosmetyków na twarz, szyję i dekolt od jaśniejszej konsystencji do gęstej. Technika ta pozwala na lepsze wchłanianie leków i dba o tkanki.

Poranny rytuał Sati to sekwencyjne nakładanie serum-balsamu, bazy, emulsji, mleczka, olejku na przebarwienia starcze oraz kilku kremów za pomocą ruchów opuszków palców w zaledwie 7 warstwach.

Sati Casanova. Gorące zdjęcia, przed i po operacji plastycznej, Maxim, biografia, życie osobiste

Wieczorem skóra jest dobrze oczyszczana, najpierw wodą, a następnie produktami olejowymi, które pielęgnują okolice oczu. Następnie Sati ponownie nakłada 7 warstw, ale już produkty do pielęgnacji wieczorowej.

Dbając o twarz piosenkarka nigdy nie zapomina o szyi i dekolcie, a wszelkie manipulacje przeprowadzane są tylko w dobrym nastroju, zwracając uwagę, że nie należy nakładać nawet bardzo drogiego skutecznego kremu i jednocześnie przeklinać telefonicznie.

Technika samodzielnego masażu twarzy, działająca na powięź mięśniową, pomaga szybko uzyskać kształt Casanovy. Piosenkarka zauważa, że ​​miała szczęście spotkać twórców tego programu, którzy nauczyli ją dbać o twarz.

Sati nazywa kąpiel swoim ulubionym rytuałem piękna: sodą, solą lub ozonem, które pomagają jej szybko się zrelaksować i odmłodzić.... Piosenkarka wrzuca paczkę napojów gazowanych, olejków eterycznych lub ozonuje wodę do bardzo gorącej wody, a następnie nakłada masę na twarz i włącza w łazience kadzidełka i relaksującą muzykę.

Casanova stara się brać taką kąpiel przez co najmniej 10-15 minut, ale to właśnie ten okres ma działanie lecznicze i odmładzające na organizm.

Po kąpieli piosenkarka lubi siadać przed lustrem, przyciemniać światło i muzykę oraz masować twarz za pomocą masażerów kwarcowych, które pomagają tonizować i odmładzać skórę.

Sati Casanova. Gorące zdjęcia, przed i po operacji plastycznej, Maxim, biografia, życie osobiste

W kosmetyce dekoracyjnej piosenkarka nieustannie stara się zmieniać produkty, ale od wielu lat stosuje podkład Guerlain i pędzel kabuki. Kolejną miłością piosenkarza jest paleta rozświetlaczy Dior.

jedzenie

W swoich wywiadach piosenkarka przyznała, że ​​jako dziecko nieustannie starała się schudnąć i nękała swoje ciało dietami. W wieku 7 lat mała Sati została boleśnie ukłuta przez siostrę, która zasugerowała, że ​​ma brzuszek, a potem słowa faceta, który lubił w instytucie, który zauważył, że Casanova znacznie wyzdrowiał, wpłynęły na jej samoocenę.

Ważąca 56 kg Sati, która przeżyła, przez całe lato torturowała się dietą składającą się z ogórków i jabłek, przez co jej żołądek gwałtownie burczał. Schudnąć, a potem piosenkarka to zrobiła. Chłopiec również zwrócił uwagę, ale szybko zmęczył się Casanovą.

Sati Casanova. Gorące zdjęcia, przed i po operacji plastycznej, Maxim, biografia, życie osobiste

Kolejnym etapem odchudzania piosenkarza było przyjęcie tajskich tabletek, z których nagle wypełniona energią gwiazda rozpłynęła się na naszych oczach. Dziesiątego dnia przyjmowania tabletek Sati stwierdziła, że ​​nie może spać, a także jest poważnie odwodniona.

Przestraszona gwiazda przestała brać tabletki na odchudzanie, które, jak się okazało, zawierały substancje psychotropowe.

Będąc stale w trasie, Casanova głównie gryzł chipsy i krakersy, a według niej organizm radził sobie z fast foodami i ciągłym brakiem snu, ale pewnego dnia piosenkarka zdała sobie sprawę, że żyje zupełnie źle.

W 2005 roku dziewczyna zajęła się jogą, a wraz z nią zainteresowała się ajurwedą i zaczęła przestrzegać opisanych w niej zasad żywieniowych. W ciągu następnego roku piosenkarka usunęła z diety mięso, a z zakazanej żywności pozostawiła tylko trochę ryb, jajek i owoców morza.

Zboża i zboża, a także rośliny strączkowe, bogate w białko roślinne, zaczęły stanowić podstawę stałej diety Sati.Piosenkarka uwielbia także mleko, uważając je za podsycacza miłości i czułości, którą krowa przekazuje swojemu cielęciu.

Sati Casanova. Gorące zdjęcia, przed i po operacji plastycznej, Maxim, biografia, życie osobiste

Sati bardzo lubi różne warzywa i owoce, ale stara się je dobierać w zależności od pory roku. Latem dziewczynka je świeże owoce, a zimą i wiosną woli suszone owoce, które pochłonęły promienie słoneczne.

Piosenkarka zawsze rozpoczyna każdy posiłek z wdzięcznością niebu, za chleb powszedni, napełniając tym samym jedzenie pozytywną energią. Piosenkarka spędza również dni na czczo, próbując to zrobić na ubywającym księżycu.

Sport

Wcześniej Sati wykonywała jogę i poranne ćwiczenia, spędzając około 10 minut na treningu. każdego dnia, ale ostatnio zdałem sobie sprawę, że muszę się bardziej obciążać.

Sati Casanova. Gorące zdjęcia, przed i po operacji plastycznej, Maxim, biografia, życie osobistePiosenkarka przeplata jazdę konną z ćwiczeniami z hantlami o różnym ciężarze, zbudowanymi na statystycznych pozach, a po treningu bierze lodowy prysznic, z którego 5 lat temu, jak sama mówi, biegałaby z okrzykiem przerażenia.

Sesja zdjęciowa

Gorące zdjęcia Sati Kazanovej pojawiły się w magazynach zaraz po założeniu grupy Fabrika... Jasne, odważne i niesamowicie seksowne piękności wzięły udział w sesji zdjęciowej dla magazynu Penguin w 2003 roku, gdzie wystąpiły w erotycznej bieliźnie, ponadto główna uwaga ekipy filmowej skupiła się na egzotycznym pięknie Casanovy.

W 2005 roku Sati, która już rozpoczęła karierę solową, pojawiła się w listopadowym numerze Maxima, zmieniając trzy opcje seksownego bikini podczas kręcenia.... Aby uzyskać najbardziej efektowne ujęcie, piosenkarka pozowała nawet topless, przez co fani po prostu jęczeli z zachwytu.

Sati Casanova. Gorące zdjęcia, przed i po operacji plastycznej, Maxim, biografia, życie osobiste

Sati Casanova. Gorące zdjęcia, przed i po operacji plastycznej, Maxim, biografia, życie osobisteSati Casanova. Gorące zdjęcia, przed i po operacji plastycznej, Maxim, biografia, życie osobiste

Pomimo tego, że popularny magazyn dla mężczyzn bardzo lubi Sati, ta sesja zdjęciowa pozostała jedyna. Więcej Maxim nie mógł przyciągnąć piosenkarza do strzelaniny, chociaż co roku umieszczał na „liście 1000 najseksowniejszych kobiet w Rosji”.

Piosenkarka stworzyła śmiały i psotny obraz dla magazynu Moulin Rouge, w którym występuje topless i tylko lekko zakrywając klatkę piersiową dłońmi. Dla magazynu Playboy Sati wystąpiła w stylu cukierkowej lalki, ucieleśniając wizerunek lalki Barbie, połączonej z bohaterkami Sailormoon, ubranymi w seksowną bieliznę i śnieżnobiałą perukę.

Sati Casanova to popularna rosyjska piosenkarka, która rozpoczęła karierę jako członkini grupy Fabrika i zwyciężczyni pierwszego sezonu Star Factory. Ciemnowłosa piękność z powodzeniem wykonuje karierę solową, naucza jogi i ajurwedy, a także podbija fanów swoim jasnym, egzotycznym wyglądem. staje się prawdziwą ozdobą gorących sesji zdjęciowych.

Film na ten temat: Sati Casanova i jej najlepsze klipy

Najlepsze klipy Sati Kazanovej:

Oceń artykuł
Kosmetologia i chirurgia plastyczna dla kobiet. Korekta wyglądu. Sposoby, metody, procedury poprawiające sylwetkę i twarz
Dodaj komentarz

Twarz

Nogi

Włosy