Sara Underwood. Gorące zdjęcia w kostiumie kąpielowym, przed i po operacji plastycznej, biografia, życie osobiste

Sara Underwood nigdy nie ukrywała swoich gorących zdjęć przed fanami. Stać się sławnym Model właśnie przez nich. Świat dowiedział się o dziewczynie po jej pojawieniu się na okładce „Playboya”. Dziś Sarah została także gwiazdą Instagrama.

Biografia krótka

Sarah to popularna amerykańska modelka.Dziewczyna zasłynęła w 2006 roku. Od tego czasu aktywnie zajmuje się modelarstwem. Gwiazda próbuje się w kinie. Zawodowo gra w pokera. Uważana jest za jedną z najpiękniejszych graczy w karty na świecie..Sara Underwood. Gorące zdjęcia w kostiumie kąpielowym, przed i po operacji plastycznej, biografia, życie osobiste

Underwood urodził się w Stanach Zjednoczonych w 1984 roku. Portland stało się jej rodzinnym miastem. Tutaj spędziła dzieciństwo, skończyła szkołę. Początkowo dziewczyna nie wykazywała zainteresowania modą. Była zwykłym dzieckiem i jej rodzice nie potrafili wyróżnić żadnych szczególnych zainteresowań. Sarah uwielbiała tylko gry sportowe, aktywność w jakiejkolwiek formie.

Sara Underwood. Gorące zdjęcia w kostiumie kąpielowym, przed i po operacji plastycznej, biografia, życie osobiste
Zdjęcie - Sara Underwood - jedna z najpiękniejszych pokerzystek na świecie

Po ukończeniu szkoły Sara przez długi czas nie mogła zdecydować, z kim chce pracować, jakim zawodem się interesuje. Z tego powodu przyszła gwiazda zmieniła nawet kilka uniwersytetów, nigdy wcześniej nie kończąc studiów. Szukała siebie, a rodzice ją w tym wspierali.

Podczas studiów dziewczyna zainteresowała się siatkówką. Grała nawet w drużynie uniwersyteckiej, a nawet wtedy pokazywała się jako silna, zdecydowana osoba. Sarah nawet pragnęła połączyć swoje życie ze sportem zawodowym. Ale była zakłopotana potrzebą ciągłego treningu i specjalnej diety.

Kiedy Underwood skończyła studia, wciąż była niezdecydowana co do pracy swoich marzeń, więc udała się w pierwsze miejsce, które zobaczyła, tylko po to, by zarobić. Więc dostała się do firmy zajmującej się sprzedażą sprzętu budowlanego.

Sara Underwood. Gorące zdjęcia w kostiumie kąpielowym, przed i po operacji plastycznej, biografia, życie osobistePotem dziewczynie udało się zmienić o wiele więcej miejsc pracy. Ale nigdzie nie udało jej się zostać długo. Sarah pracowała nawet jako kelnerka w restauracji. Te miejsca pracy bardzo zdenerwowały dziewczynę. Miała nadzieję na wspaniałą przyszłość, ale była rozczarowana każdą nową pracą i nie mogła się znaleźć.

Sara Underwood, której gorące zdjęcia po raz pierwszy pojawiły się na okładce magazynu Playboy, w pierwszej chwili nie rozumiała, jak dramatycznie i nieoczekiwanie zmieniło się jej życie. Na zdjęciu w publikacji była tylko w odkrywaniu majtek. Ciało modelki zostało pomalowane na wzór koszulki klubu sportowego. Po tej publikacji w 2006 roku Sarah stała się popularna.

Sara Underwood. Gorące zdjęcia w kostiumie kąpielowym, przed i po operacji plastycznej, biografia, życie osobistePrzypadkowo otrzymała ofertę pojawienia się na okładce przez znajomych. Została zauważona przez przedstawiciela publikacji i postanowiła po prostu spróbować pracować z dziewczyną. To było bardzo udane doświadczenie. I dał dziewczynie wszystko, o czym zawsze marzyła.

Życie osobiste

Sara Underwood, której gorące zdjęcia są publikowane w różnych magazynach, zyskała ogromną rzeszę fanów wśród silniejszego seksu. Mężczyzna z całego świata dosłownie oszalał po pierwszym szczerym zdjęciu modelki i zaczął szukać wszelkich sposobów, aby ją poznać.

Do dziś Sarah otrzymuje ogromną liczbę wiadomości od młodych ludzi w sieciach społecznościowych. Musi też nieco zmienić swój wizerunek, aby spokojnie wyjść na ulicę bez obsesyjnej uwagi fanów.

Sara Underwood. Gorące zdjęcia w kostiumie kąpielowym, przed i po operacji plastycznej, biografia, życie osobisteJednocześnie niewiele wiadomo o życiu osobistym pięknej blondynki. Prasa najaktywniej dyskutowała o jej romansie z Ryanem Seacrestem. Prowadzący w telewizji i radiu nigdy nie oświadczył się Sarah.Następnie para pojawiła się razem publicznie, a następnie ogłosiła separację.

W jakim związku są teraz młodzi ludzie - nie wiadomo. Paparazzi nieustannie próbują złapać nowe zdjęcia kochanków, ale nie można tego zrobić.

Ostatnio zaczęły nawet pojawiać się plotki, że blond piękność ma romans ze starszym milionerem, który ma rodzinę i dzieci. Jest informacja, że ​​dziewczyna pojawiła się z nim w jednym z najdroższych nadmorskich kurortów. Ale dziennikarzom nie udało się jeszcze znaleźć potwierdzenia tych plotek.

Sama modelka wyjaśnia, że ​​ma mało wolnego czasu od pracy i nie wystarcza jej nawet na życie osobiste. A kiedy się pojawia, dziewczyna natychmiast poświęca się swoim ulubionym hobby.

Na przykład regularnie praktykuje jogę. Underwood nie tylko zachowuje doskonałą kondycję fizyczną, ale także utrzymuje równowagę psychiczną, uspokaja się po filmowaniu.

Ponadto Sarah od czasów szkolnych lubi wakeboard. Dlatego wolny czas woli spędzać nie na miłosnych przygodach, ale na nartach z przyjaciółmi nad pięknymi malowniczymi jeziorami.

Sara Underwood. Gorące zdjęcia w kostiumie kąpielowym, przed i po operacji plastycznej, biografia, życie osobisteDziewczyna próbuje się odsunąć, chodzić bez makijażu i nosić czapkę z daszkiem z okularami przeciwsłonecznymi, aby nikt jej nie rozpoznał, ma możliwość spokojnego robienia tego, co kocha.

Kariera

Po opublikowaniu w Playboyu latem 2006 roku życie Sarah zmieniło się dramatycznie.... Nagle uświadomiła sobie, co chce zrobić i w jakim kierunku się poruszać. Wkrótce magazyn ogłosił blondynkę miesiąca. A potem została dziewczyną roku.

W przypadku tego tytułu Underwood postawił na dużą nagrodę pieniężną i prestiżowy samochód. Modelka odmówiła przyjęcia dóbr materialnych, co spowodowało wiele rozmów o sobie. Dziewczyna była chwalona za skromność i podziwiała jej umiejętność doceniania uznania, a nie pieniędzy.

Sarah naprawdę lubiła czytelników magazynu, zarówno pod względem wyglądu, jak i wewnętrznych cech. Do redakcji trafiały listy z prośbami o lepsze zapoznanie czytelników z nową gwiazdą. Dlatego dziewczyna zaczęła często pojawiać się nie tylko na swoich stronach, ale także w klipach wideo firmy.

Sara Underwood. Gorące zdjęcia w kostiumie kąpielowym, przed i po operacji plastycznej, biografia, życie osobistePo modelu zainteresowali się także inni druki i fotografowie. Była aktywnie zapraszana na liczne imprezy towarzyskie, nawiązywała użyteczne kontakty.

Potem Sarah postanowiła spróbować swoich sił w kinie. Udało jej się dostać swoją pierwszą rolę w 2007 roku. Potem zagrała piratkę w filmie „Very Epic Movie” i bardzo polubiła publiczność. Resztę ról modelki i aktorki można zbadać w tabeli:

FilmyRole
„Chłopcy to uwielbiają”Sarah
„2 miliony głupich kobiet”Imbir
„Lord of Shadows”Tracy
Miss MarchSię
„Rycerz Dnia”Głośnik
ZelwoodKatie

W ciągu zaledwie 4 lat utalentowanej blondynce udało się zagrać w 14 filmach. Były to obrazy różnych gatunków. W niektórych dziewczyna grała sama. Reżyserzy zauważyli nie tylko idealny hollywoodzki wygląd modelki, ale także jej doskonałe umiejętności aktorskie.

Sara Underwood. Gorące zdjęcia w kostiumie kąpielowym, przed i po operacji plastycznej, biografia, życie osobisteSara Underwood. Gorące zdjęcia w kostiumie kąpielowym, przed i po operacji plastycznej, biografia, życie osobiste

Po nakręceniu wszystkich tych filmów Sarah zdała sobie sprawę, czym jest prawdziwa sława. Jednocześnie zaskakiwała fanów każdą nową prezentacją zasłużonej nagrody aktorskiej. Dziewczyna podchodzi do tego ostatniego bardzo spokojnie, a nawet filozoficznie. Zauważa, że ​​najważniejsze nie są pieniądze, a nawet uznanie.

Najważniejsze dla aktorki jest samodoskonalenie i rozwój wewnętrzny.

Sara Underwood równolegle z rozwojem siebie w zawodzie aktorskim postanowiła zająć się promocją boksu. W tym celu gwiazda zgodziła się na szczerą i skandaliczną sesję zdjęciową. Sarah zagrała dla niej tylko w rękawicach bokserskich. Na tych gorących zdjęciach nie było innych ubrań. I natychmiast osiągnięto dwa cele.

Sara Underwood. Gorące zdjęcia w kostiumie kąpielowym, przed i po operacji plastycznej, biografia, życie osobiste

Fotografie zwróciły uwagę zarówno na samą Sarę, jak i na reklamowany przez nią sport. Bezczelny akt dziewczyny musiał być dyskutowany przez fanów.

Po chwili aktorka jeździła nago na rowerze po swoim rodzinnym mieście... Ponownie zwróciła uwagę ludzi na sport.

Sara Underwood. Gorące zdjęcia w kostiumie kąpielowym, przed i po operacji plastycznej, biografia, życie osobisteW wolnym czasie od kręcenia filmów Underwood zawodowo gra w pokera.Dziewczyna inwestuje wygrane pieniądze na cele charytatywne.

Przez lata swojej popularności Sarah zdobyła już kilka tytułów honorowych:

  • Playboy Girlfriend of the Year;
  • „Pokerowy rekin”;
  • Najatrakcyjniejsza kobieta roku magazynu Esquire.

Należy zauważyć, że obecnie Underwood tymczasowo wycofał się z kręcenia filmów. Od ponad 7 lat nie występuje w dużych projektach. Ale krążą plotki, że wkrótce dostanie główną rolę w filmie akcji znanego reżysera.

Teraz główną pracą modelki i aktorki jest rozwój sieci społecznościowych. Liczba jej subskrybentów przekroczyła już 1 milion.

Dziewczyna dzieli się z subskrybentami swoimi codziennymi zdjęciami, zdjęciami z podróży. Zarabia gwiazdkę za reklamy na blogu.

Wygląd gwiazdy

Sara Underwood, której gorące zdjęcia są bardzo lubiane przez jej fanów, ma naturalnie jasny wygląd. Co ciekawe, miniaturowy model ma tylko 160 cm wzrostu, waga blondynki to zwykle nie więcej niż 50 kg. Częściej - 47-48 kg.

Parametry gwiazdy kształtują się następująco: 91 na 63 na 90 cm To prawie idealne figury rozpoznawane na całym świecie. Jednocześnie Sarah nie potrzebuje wiele pracy, aby zachować harmonię. Ma świetne geny. Dziewczyna od kilkunastu lat była chuda.

Rozmiar biustu Underwood jest trzeci. Piękno ma zielone oczy i naturalnie ciemnobrązowe włosy. Naturalny kolor jej loków to odkrycie dla wielu fanów.

Sara Underwood. Gorące zdjęcia w kostiumie kąpielowym, przed i po operacji plastycznej, biografia, życie osobiste

Dziewczyna z własnej woli stała się blondynką. Ten obraz zasugerowali jej styliści, zakładając, że z blond włosami będzie wyglądać jaśniej i ciekawiej. W rezultacie gwiazda postanowiła pozostawić nowy kolor loków i nie zmieniała go od wielu lat.

Sara Underwood. Gorące zdjęcia w kostiumie kąpielowym, przed i po operacji plastycznej, biografia, życie osobiste

Dziewczyna bardzo lubi efekt odrastających ciemnych cebulek włosów. Ostatnio Underwood najczęściej pojawia się z właśnie taką fryzurą - blond końcówkami i jasnobrązowymi korzeniami. To sprawia, że ​​jej włosy wyglądają wyjątkowo naturalnie i efektownie.

Nosi Sarah i grzywkę. Czasami dziewczyna usuwa go lub powiększa do maksymalnej długości, usuwając za uszy lub mocując jasnymi spinkami do włosów po bokach. Sama modelka zauważa, że ​​grzywka sprawia, że ​​jej twarz jest bardziej wdzięczna.

Sara Underwood. Gorące zdjęcia w kostiumie kąpielowym, przed i po operacji plastycznej, biografia, życie osobisteCiekawe, że początkowo styliści wybrali dla dziewczynki śnieżnobiały kolor włosów i mocno wybielili jej naturalne loki. Kiedyś ten odcień był naprawdę modny. Ale później aktorka chciała wyglądać bardziej naturalnie. Teraz wybiera „złoty blondyn”.

Wygląd Sarah nazywany jest idealnym Hollywood. Zielonooka blondynka ma biały uśmiech, jasną skórę i piękną figurę.

Chirurgia plastyczna

Możliwa operacja plastyczna Sary jest często omawiana przez jej fanów i przeciwników. Sama dziewczyna nie ukrywa, że ​​naprawdę zmieniła swój wygląd. Ale jakie operacje wykonywała, nie lubi mówić.

Jeśli porównasz stare i nowe zdjęcia gwiazdy, zauważysz, że zmienił się kształt jej nosa. Ta część twarzy stała się bardziej wdzięczna. Na przykład teraz czubek nosa dziewczyny jest mniejszy. Trudno powiedzieć, czy Sarah jest ładniejsza ze zmienionym nosem. Fani są przekonani, że w przypadku Underwooda nie było potrzeby operacji. Nos w ogóle jej nie rozpieszczał.

Sara Underwood. Gorące zdjęcia w kostiumie kąpielowym, przed i po operacji plastycznej, biografia, życie osobiste

Mówi się, że celebrytka poprawiła również kości policzkowe, nadając im bardziej wyrazisty i nieznacznie zmienił kształt oczu. Ale nie ma potwierdzenia tej informacji.

Sara Underwood. Gorące zdjęcia w kostiumie kąpielowym, przed i po operacji plastycznej, biografia, życie osobisteW prasie szczególnie energicznie omawia się piersi blondynki. Sama Sarah kategorycznie zaprzecza, że ​​jej wspaniały biust jest efektem pracy chirurga plastycznego. To dzięki niemu otrzymała lwią część swoich męskich fanów.

Zabiegi kosmetyczne

Aby wyglądać świetnie, Underwood regularnie dba o siebie i poświęca na to dużo czasu i pieniędzy. Jak mówi sama gwiazda: jej najlepsza przyjaciółka jest kosmetyczką. W każdym mieście, w którym kręci dziewczyna, od razu znajduje sprawdzony salon kosmetyczny i przepisuje sobie zabiegi.

Uwielbia modelkę i pielęgnację domową.Przede wszystkim wybiera naturalne maski z produktów rolnych. Dziewczyna sama je przygotowuje. Na przykład używa mieszanki domowej śmietanki i ziół. Sarah jest przekonana, że ​​mieszanka naturalnych produktów mlecznych i pietruszki zapewni jej młodość na długi czas.

Sara Underwood. Gorące zdjęcia w kostiumie kąpielowym, przed i po operacji plastycznej, biografia, życie osobisteWedług modelu taka maska ​​jest bardziej skuteczna niż drogie nowoczesne kremy fabryczne. Dziewczyna ma nadzieję, że w ten sposób będzie mogła na długo opóźnić moment starzenia się skóry i potrzebę operacji plastycznej. Sarah nie jest przeciwna temu drugiemu i zauważa, że ​​w przyszłości na pewno usunie zmarszczki.

Kolejnym głównym sekretem spektakularnej, świeżo wyglądającej dziewczyny jest masaż. Robi to zarówno na ciele, jak i zawsze na twarzy. Głównym wymaganiem aktorki jest profesjonalizm masażysty. Nie ukrywa, że ​​dokładnie sprawdza wszystkie dokumenty i czystość osoby, zanim zgodzi się powierzyć jej ciało i twarz.

Gwiazdy fotograficzne

Sarah Underwood, której gorące zdjęcia przez lata rozchodziły się po całym świecie, w ten sposób stała się popularna... Dziewczyna natychmiast pojawiła się na okładce magazynu naga. Po tym, jak gwiazda miała wiele takich sesji zdjęciowych.

Jednym z najbardziej skandalicznych dla Sary było kręcenie nad jeziorem w jej rodzinnych miejscach. Tam dziewczyna pozowała na piasku bez góry kostiumu kąpielowego w otwartych stringach. A potem całkowicie się rozebrała, weszła do jeziora i zamieniła się w prawdziwą leśną nimfę.

Sara Underwood. Gorące zdjęcia w kostiumie kąpielowym, przed i po operacji plastycznej, biografia, życie osobisteSara Underwood. Gorące zdjęcia w kostiumie kąpielowym, przed i po operacji plastycznej, biografia, życie osobisteSara Underwood. Gorące zdjęcia w kostiumie kąpielowym, przed i po operacji plastycznej, biografia, życie osobiste

Na większości zdjęć model jest zakryty tylko dłonią. Ale widać wszystkie jego „uroki”. Za taką szczerość dziewczyna jest często potępiana przez fanów. Ale spokojnie reaguje na takie ataki innych. Underwood jest przekonana, że ​​jej postać może i powinna zostać pokazana.

Jak gwiazda utrzymuje formę

Sarah, jak wspomniano powyżej, często zgadza się na szczere sesje zdjęciowe. Dlatego przykłada dużą wagę do swojej figury.

Aby pozostać szczupłym, Underwood przestrzega następujących zasad:

  • Zacznij każdy dzień od rozciągania. Jeśli gwiazda ma taką możliwość, regularnie chodzi na jogę. Jeśli jest zbyt leniwa, aby wyjść z domu lub nie ma wolnego czasu, Sarah zdecydowanie robi krótkie, ale intensywne rozciąganie się na łóżku lub na podłodze.
  • Odwiedzaj siłownię co najmniej 3 razy w tygodniu. W domu gwiazdy jest również wyposażony specjalny gabinet. Dodatkowo, kiedy przyjeżdża do pracy do nowego miasta, zawsze wybiera hotel z ogromną siłownią.
  • Spędź aktywnie weekend. Oprócz siatkówki i wakeboardu Underwood wybiera również surfing, jazdę na rowerze i pływanie. Gwiazda wprowadza także swoich przyjaciół do aktywnego spędzania czasu.

Sara Underwood. Gorące zdjęcia w kostiumie kąpielowym, przed i po operacji plastycznej, biografia, życie osobisteSarah przestrzega diety. Modelka rzadko pozwala sobie na coś szkodliwego i wysokokalorycznego. A podstawą jej odżywiania jest grillowany drób i owoce morza, warzywa, zioła i jajka. W diecie blondynki rafinowany cukier pojawia się tylko w rzadkich, wyjątkowych przypadkach.

Gwiazda zawsze nosi przy sobie butelkę z wodą. Do napoju dodaje sok z cytryny, mięty lub ogórka. W wywiadzie dziewczyna powiedziała, że ​​jednym z głównych sekretów jej szczupłej sylwetki jest picie wystarczającej ilości wody.

Na początku dziewczynie nie było łatwo wejść w odpowiedni reżim picia, musiała policzyć kieliszki i nastawić budzik. Ale stopniowo model przyzwyczaił się do tego.

Piękna blondynka Sara Underwood zasłynęła początkowo ze swoich gorących zdjęć. W przyszłości dziewczyna pokazała się jako utalentowana modelka i aktorka. Dziś gwiazda większość czasu poświęca na rozwój swoich sieci społecznościowych.

Film na ten temat: Sara Underwood na Instagramie

Sara Underwood na Instagramie i Patreonie:

Oceń artykuł
Kosmetologia i chirurgia plastyczna dla kobiet. Korekta wyglądu. Sposoby, metody, zabiegi poprawiające sylwetkę i twarz
Dodaj komentarz

Twarz

Nogi

Włosy