Rustam Solntsev przed i po operacji plastycznej. Zdjęcie, jak to wygląda teraz

Popularny aktor i showman Rustam Solntsev przed i po operacji plastycznej jest aktywnie omawiany w Internecie, jego zdjęcia są zaskakujące. Najbardziej znany jest z udziału w projekcie „House 2”. Dużym zainteresowaniem cieszyły się zmiany w wyglądzie Rustama, sam przyznał się do wykonania kilku operacji plastycznych.

Biografia Rustama

Rustam Solntsev, którego prawdziwe nazwisko brzmi Kalganov, urodził się 29 grudnia 1976 roku w mieście Slavyansk-on-Kuban. Mieszkał w rodzinie radzieckiej inteligencji, matka z powodzeniem ukończyła technikum handlowo-ekonomiczne, a ojciec po ukończeniu szkoły partyjnej pracował jako przywódca partii. Rustam był drugim dzieckiem w rodzinie, jego starszy brat ma na imię Emil, a jego młodsza siostra to Ksenia.

Ludzie, którzy znali Rustama jako dziecko, wspominają dociekliwego, dobrze czytanego chłopca. Po ukończeniu szkoły wstąpił na uczelnię na Wydziale Prawa, po jego ukończeniu nie pracował w swojej specjalności. Według Rustama zawsze pociągała go popularność i relacje w mediach. Następnie Rustam zajął się modelarstwem i wyjechał do Mediolanu.

Po powrocie z Włoch pracuje w kanale MuzTV TV, radiu Europe +, był także wykwalifikowanym PR-owcem.

W maju 2005 roku Rustam dołącza do projektu „House 2”. Zaraz po pojawieniu się w projekcie mężczyzna staje się najbardziej skandalicznym uczestnikiem. Po rozpoczęciu konfliktu z Samem Selezniewem i Anastasią Dashko przyciąga szczególną uwagę.

Rustam Solntsev przed i po operacji plastycznej. Zdjęcie, jak to wygląda teraz

Rustam zaczął tkać intrygi, tworzyć skandale i przeprowadzać prowokacje. Zakończenie konfliktu ułatwił cios Sama w twarz Rustama. Pierwszy został zdyskwalifikowany z projektu, a Solntsev odszedł sam.

W 2007 roku Kalganov został ponownie zaproszony przez producentów "House 2" za swoje wybitne czyny w poprzednich odcinkach serialu. Przez pierwsze sześć miesięcy starzy uczestnicy projektu próbowali wykluczyć Rustama z programu, jednak immunitet Kseni Sobchak położył kres tym konfliktom.

Nad projektem Solntsev pozostał do 2009 roku i odszedł po przyznaniu się do kradzieży laptopa. Żonaty z Tatianą Tretyakową od 2010 roku. Obecnie Rustam ma 42 lata i aktywnie działa w branży show-biznesu. Posiada własny salon kosmetyczny i nadaje programy „Hoo-from-hoo”.

Rustam Solntsev przed operacją

Rustam Solntsev przed i po operacji plastycznej, którego zdjęcia pokazują zmiany w wyglądzie, zaszokował całą rosyjskojęzyczną przestrzeń internetową. Przed pierwszą operacją miał 23 g. W tym czasie ważył 76 kg przy wzroście 185 cm. Z narodowości Rustam jest kałmucem, dlatego ma niezwykły i niezapomniany wygląd.

Kalganova:

 • Masywne wysokie czoło.
 • Szeroka głowa.
 • Twarz z dużymi rysami.
 • Niskie czarne brwi, okrągła twarz.
 • Proste rzęsy.
 • Duży nubijski nos, który nabrał nieregularnego i brzydkiego wyglądu w wyniku wypadku samochodowego. Nos Rustama stracił przegrodę i chrząstkę po urazie.
 • Duże usta z cienkimi wargami i podniesionymi kącikami.
 • Płaski podbródek z małym dołeczkiem.
 • Zakrzywione tylne kości policzkowe.
 • Lekko zapadnięte policzki.
 • Ostre uszy przyciśnięte do głowy.
 • Duża męska postać.
 • Zielone oczy.
 • Środkowa część oka.
 • Krótkie czarne włosy.

Co nie pasowało do wyglądu przed plastikiem

Solntsev dostrzegł wiele wad w jego wyglądzie, z których pierwszą była płaska i pozbawiona wyrazu broda. Rustam miał zostać modelką, a jedyną przeszkodą był podbródek.Po wypadku samochodowym Kalganov poważnie zranił nos, stał się płaski i skręcony.

Rustam Solntsev przed i po operacji plastycznej. Zdjęcie, jak to wygląda teraz
Porównanie fotograficzne wyglądu Rustama Solntseva przed i po operacji plastycznej.

Po kilku operacjach Rustam dał się porwać swoim wyglądem i był niezadowolony:

 • Ze swoimi „ciężkimi” oczami, które stały się takie z powodu dodatkowych fałdów skóry na powiekach.
 • Cienkie i nieestetyczne usta, które według niego zrujnowały cały wygląd.
 • Częste wypadanie włosów, pogłębione wypadkiem samochodowym.

Wygląd Rustama bardzo go zmartwił, ponieważ prowadził aktywne życie w showbiznesie, a na scenie nie można występować z defektami wyglądu, jak powiedział Rustam: „aktor zawsze musi wyglądać eterycznie”. Pchnął Rustama na chirurgię plastyczną przyjeżdżając do projektu „Dom-2”.

Operacja zmiany kształtu nosa

Zanim Rustam przyszedł do projektu Dom-2, nie martwił się szczególnie o swój nos.zepsuty w wypadku samochodowym, ale po spotkaniu Aleksieja Samsonowa dowiedziałem się o jego wynikach operacji plastycznej.

Solntsev przyszedł na pierwszą konsultację do kliniki Doctor Plastic w listopadzie 2013 roku, wybrał lekarza Igora Anatolyevicha Bely, który wykonał operację plastyczną dla Samsonova i dowiedział się, że operacja była kluczowa dla Rustama, ponieważ z powodu procesu zapalnego wszystkie przegrody rozpuściły się, a pacjent nie. mogą normalnie oddychać.

Rustam Solntsev przed i po operacji plastycznej. Zdjęcie, jak to wygląda teraz

Po konsultacji zdecydowano się na wykonanie plastyki nosa poprzez przeszczepienie części żebra do nosa, ponieważ kości i chrząstki nosa praktycznie nie ma.

Operacja kosztowała Rustama 400 tysięcy rubli. Po zdjęciu bandaża nos wyraźnie się zmienił i przyjął normalny kształt, jednak obrzęk w okolicy nosa utrzymywał się przez kilka tygodni. Chrząstki zostały całkowicie zrośnięte i odbudowane przez kolejny rok. Przyjaciele zaczęli zauważać, że nos nabrał specjalnego kształtu, który nie odpowiadał ogólnemu wyglądowi Kalganova.

Korekcja ust

Kolejną operacją po korekcji nosa było powiększenie ust. Procedura kosztowała 80 tysięcy rubli. i został przeprowadzony szybko i bezboleśnie. Usta były wypełnione żelem silikonowym i miały kształt kaczki. To właśnie po tej operacji wygląd Solntseva przestał być podobny do oryginału, ale stał się bliższy Siergiejowi Zverevowi.

Kilka lat później Solntsev zaczął odczuwać problemy zdrowotne z powodu tego zabiegu, żel zaczął rozprzestrzeniać się po całej twarzy i powodować aktywne stany zapalne, pojawiło się ryzyko infekcji lub raka. Stwierdził również, że duże usta nie są męskie.

W 2014 roku postanowił pozbyć się silikonu i wykonał bolesną operację usunięcia go, nowa operacja była znacznie droższa, zwrócił się do Gayka Babayana i dał za nią 350 tysięcy rubli. Rustam Solntsev (przed i po operacji plastycznej dostarczył zdjęcia i filmy wszystkim subskrybentom swojego mikroblogu) bardzo ucierpiał na tych operacjach.

Chirurgia plastyczna oka

W 2017 roku mężczyzna zdecydował się na plastykę powiek i usunięcie guzków Bisha, przez co jego twarz wygląda na grubą. Rustam narzekał na fałdy skóry na powiekach, które nadają jego twarzy smutny wyraz nawet wtedy, gdy jest wesoły. Wielu przyjaciół zaczęło to zauważać i za radą swojego przyjaciela Oksany zwrócił się do chirurga plastycznego.

Rustam Solntsev przed i po operacji plastycznej. Zdjęcie, jak to wygląda teraz

Solntsev chciał przeprowadzić operację z Haykiem Babayanem, ale ze względu na to, że był na wakacjach, wybór padł na Aleksandra Vdovina. Operacja kosztowała 70 tysięcy rubli. Po ustąpieniu znieczulenia Rustam żałował operacji, według niego bóle od obrzęku były tak silne, że przeklął się za tę decyzję.

Kiedy ból ustąpił, zdał sobie sprawę, że postąpił słusznie i zaczął spodziewać się zmniejszenia obrzęku.

Według niego, patrząc w lustro, zaczął widzieć chłopca Czukockiego. Jednak okres rekonwalescencji przeciągał się, co spowodowało, że jego podróż na Wyspy Karaibskie została odwołana, a wynik nie był tym, czego oczekiwał Rustam, jego oczy znacznie zmieniły swój kształt, chociaż oczy stały się bardziej otwarte, ale jego wygląd był zepsuty.

W doświadczeniu Rustama ta operacja była jedną z nieudanych. Rustam Solntsev przed operacją, jak zauważyli znajomi, wyglądał bardziej naturalnie niż po operacji plastycznej. A zdjęcia to potwierdzają.

Walcz z łysieniem

W 2012 roku artystka miała problemy z łysieniem. W tym czasie włosy nie wypadały zbyt często, ale po wypadku motocyklowym w 2014 roku, jak twierdzi Rustam, zaczęły wypadać w kępki. Żadne leki nie pomogły zatrzymać procesu łysienia, a Solntsev zdecydował się na operację plastyczną przeszczepu włosów, ponieważ nie mógł pojawić się w powietrzu z takim problemem.

Rustam zdecydował się na operację u Hayka Babayana, który jest profesjonalistą w transplantacji włosów. Wykonuje tę procedurę dla każdego klienta w wieku od 20 do 70 lat i ma duże doświadczenie w tej dziedzinie. W tym celu konieczne było usunięcie mieszków włosowych z tyłu głowy pacjenta i przeszczepienie w łysinę. Operacja trwała 6 godzin i przebiegła bez komplikacji.

Koszt operacji wyniósł 260 tysięcy rubli. Wygląd Rustama praktycznie się nie zmienił, zniknęła tylko niewielka część linii włosów z tyłu głowy.

Okres rehabilitacji trwał około miesiąca iw tym czasie Kalganov kilkakrotnie odwiedzał chirurga, aby kontrolować cebulki, które mogą się nie zakorzenić. Po nowej gałęzi włosów Kalganov mógł znowu zobaczyć w lustrze młodego Czukczego.

Jak to wygląda po operacji plastycznej

Wielu fanów i widzów zaczęło zauważać, że po licznych operacjach plastycznych Rustam wyglądał jak manekin. Jego wygląd jako człowieka Kałmuka zmienił się nie do poznania. Wielu uważa, że ​​po rozpoczęciu wykonywania operacji w razie potrzeby, następnie zmienił swój wygląd na gorszy, tracąc jednocześnie swoje pierwotne piękno i estetykę.

Rustam Solntsev przed i po operacji plastycznej. Zdjęcie, jak to wygląda teraz

Jego nos nie tylko nabrał kształtu, ale również go zmienił, stał się bardzo pulchny, a jego oczy rozszerzyły się i uniosły nienaturalnie, jego usta stały się duże. Jedyną operacją plastyczną, która nie zmieniła jego pierwotnego wyglądu, jest zabieg przeszczepu włosów, cebulki zostały zasadzone w miejscu tych pierwszych, które wypadły.

Rustam Solntsev (ze zdjęć przed i po operacji plastycznej widać, że jego wygląd zmienił się nie do poznania) udostępnił niedawno zdjęcia sprzed 20 lat. Przykład zawiódł. Subskrybenci wyrażali niezadowolenie ze zmian w wyglądzie Rustama. Niektórzy porównują go do lalki i nie potrafią odgadnąć, jaka operacja będzie następna.

KropkaWzrostWagaWiek
Przed operacją185 cm76 kg23 lata
Po operacji185 cm85 kg42 lata
KropkaNosPodbródekPostaćOczyKształt twarzy
Przed operacjąDuży, wydłużonyMieszkanieDuży, dopasowanyLekko zwężaneOwalny
Po operacjiMałe krótkieBułczastyDuży, obszernySzerokie, nienaturalneOwalny

Bohater wczesnych sezonów „Dom-2” Rustam Solntsev przed i po operacji plastycznej jest żywym przykładem zmiany wyglądu na gorsze, co wyraźnie widać na zdjęciu.

Chirurgia plastyczna pomaga skorygować niedoskonałości wyglądu, ale jeśli są nadużywane, mogą się zdarzyć kłopoty. Po przeprowadzeniu takiej liczby operacji plastycznych nie tylko zrujnował swój wygląd, ale także poważnie uszkodził jego zdrowie.

Ciekawe filmy o zmianach w wyglądzie Rustama Solntseva

Jak zmienił się Rustam Solntsev:

https://www.youtube.com/watch?v=00YcGxCXNxc

Biografia Rustama Solntseva:

Oceń artykuł
Kosmetologia i chirurgia plastyczna dla kobiet. Korekta wyglądu. Sposoby, metody, zabiegi poprawiające sylwetkę i twarz
Dodaj komentarz

 1. Lera

  Cóż, napompowane usta u mężczyzny to oczywiście całkowita porażka. Twarz natychmiast staje się zniewieściała. Co więcej, początkowo ma piękne rysy, ale te usta psują wszystko !!!

  Odpowiedzieć

Twarz

Nogi

Włosy