Polina Maksimova. Gorące zdjęcia w stroju kąpielowym, przed i po operacji plastycznej, odchudzanie

Publiczność dowiedziała się o aktorce Polinie Maximovej po jej błyskotliwej roli w serialu „Deffchonki”. Przede wszystkim zwraca uwagę dziewczyna. atrakcyjny spektakularny wygląd... Aktorka wzbudza zainteresowanie nią gorącymi zdjęciami. Gwiazda miała już wiele takich sesji zdjęciowych.

Biografia Poliny Maximovej

Dziś Polina jest znaną aktorką w Rosji... Krewni dziewczyny zauważają, że jest przeznaczona do pójścia w tym kierunku. W końcu Maximova ma kreatywną rodzinę.Polina Maksimova. Gorące zdjęcia w stroju kąpielowym, przed i po operacji plastycznej, odchudzanie

Zarówno mama, tata, jak i dziadek są także aktorami. To prawda, że ​​nie udało im się osiągnąć takiego samego sukcesu jak Polina. Ojcu dziewczynki udało się znaleźć pracę i przez jakiś czas pracować w teatrze. Ale w przyszłości nadal musiał szukać innych sposobów zarabiania na życie dla rodziny.

Matka Poliny ukończyła uniwersytet teatralny, ale tylko przez krótki czas zdołała spróbować swoich sił w zawodzie. Wkrótce po egzaminach końcowych urodziła przyszłą gwiazdę i postanowiła całkowicie poświęcić się macierzyństwu.

Młodej, twórczej rodzinie nie było łatwo w okresie pierestrojki. Mój ojciec musiał zapomnieć o swoim ulubionym teatrze i zająć się biznesem, aby nakarmić swoich bliskich.Polina Maksimova. Gorące zdjęcia w stroju kąpielowym, przed i po operacji plastycznej, odchudzanie

Żona zaczęła mu pomagać we wszystkim. Nieudani aktorzy podjęli się dosłownie każdej pracy. Ale jednocześnie znaleźli czas na trening z małą Poliną. Dziecko zabrano do różnych bezpłatnych kręgów i muzeów. Była pewna, że ​​na noc czyta bajki.

Pod koniec lat 90. matce Poliny udało się wrócić na scenę. Dostała pracę w teatrze i często zabierała ze sobą córkę. Wtedy młodsza Maksimova zaczęła marzyć o aktorskiej przyszłości. Najpierw uczęszczała do klubu teatralnego, a następnie do szkoły zawodowej.

Rodzice wiedzieli, z jakimi trudnościami będzie musiała się zmierzyć Polina na drodze do sukcesu, więc początkowo sprzeciwiali się jej wyborowi. Ale kiedy dziewczyna po raz pierwszy znakomicie zdała egzaminy wstępne, jej ojciec zmienił zdanie. Był bardzo dumny z dziedziczki.Polina Maksimova. Gorące zdjęcia w stroju kąpielowym, przed i po operacji plastycznej, odchudzanie

Po studiach był też uniwersytet. Nawet podczas studiów reżyserzy zaczęli zauważać Polinę. Nawet wtedy po raz pierwszy otrzymała zaproszenie do wystąpienia w serialu. Dziewczyna dostała małą rolę w „Zabierz się ze sobą”. Maksimova pokazała się znakomicie, po czym jedna po drugiej zaczęła otrzymywać coraz to nowe oferty pracy.

Życie osobiste

Polina Maksimova, której gorące zdjęcia doprowadzają mężczyzn do szaleństwa, zawsze potrafiła przyciągać uwagę przedstawicieli płci przeciwnej. Jest popularna wśród chłopaków od szkoły. Jasny wygląd pomógł jej, a publiczność to zapamiętała.

Od dzieciństwa sama dziewczyna uważała się za brzydką kaczątko. Maksimova przyznaje, że nauczyła się poprawnie prezentować się po tym, jak przyszła z nią popularność. Pod wieloma względami wpłynęła na nią rola piękności Leli z filmu „Deffchonok”.

Dziewczyna nie mówi nic o swoim nastoletnim zauroczeniu. Aktorka przyznaje, że ze względu na własne kompleksy miała trudności z budowaniem komunikacji z płcią przeciwną.Polina Maksimova. Gorące zdjęcia w stroju kąpielowym, przed i po operacji plastycznej, odchudzanie

Kiedyś nauczycielka zasugerowała chłopcom z jej klasy, aby wybrali najpiękniejszą dziewczynę do powolnego tańca, a cała kolejka ustawiła się w kolejce do Maksimowej. Mimo to przyszłej gwieździe trudno było uwierzyć we własną atrakcyjność.

Pierwsza głośna powieść Poliny rozpoczęła się już w czasie, gdy aktywnie budowała karierę aktorską.... Na castingu do jednej z serii dziewczyna poznała członka „House-2”.Brutalny zdobywca serc kobiet Aleksiej Samsonow natychmiast zwrócił uwagę na Maksimową. Wspólnie młodzi ludzie zaczęli często pojawiać się na imprezach towarzyskich.

Czule trzymali się za ręce i wyznawali dziennikarzom wzajemne współczucie. Polina i Alexei zostali nazwani bardzo piękną parą. To prawda, że ​​wkrótce dowiedział się o rozstaniu kochanków. Nieco później Maksimova przyznał w ogóle, że nie mieli prawdziwego związku. A pocałunki w aparacie okazały się tylko PR.Polina Maksimova. Gorące zdjęcia w stroju kąpielowym, przed i po operacji plastycznej, odchudzanie

Aktorka miała prawdziwe uczucia do sportowca Nikity Lobintseva. Polina nie ukrywa, że ​​dosłownie zakochała się w medalistce olimpijskiej od pierwszego wejrzenia. Nic nie zakłóciło relacji pary. Chociaż w ich życiu pojawiły się różne bariery dla uczuć.

Głównym jest odległość. Wszystkie zdjęcia do Maximovej miały miejsce w Rosji. A jej kochanek pracował w Stanach Zjednoczonych. Ale skoro tylko młodzi ludzie mieli choć jeden wolny dzień, to zdecydowanie spędzali go razem.

Z biegiem czasu w prasie zaczęły pojawiać się plotki o separacji aktorki i sportowca. Ale ani Polina, ani Nikita ich nie potwierdzili i nawet ich nie skomentowali. Kiedy nagle w sieci pojawiły się zdjęcia Lobintseva z inną dziewczyną, fani byli zszokowani i zaczęli mówić o zdradzie sportowca wobec pięknej blondynki.

Polina Maksimova. Gorące zdjęcia w stroju kąpielowym, przed i po operacji plastycznej, odchudzanie
Zdjęcie: Polina Maximova i Nikita Lyubintsev

Następnie Maksimova musiała udzielić szczerego wywiadu, w którym powiedziała, że ​​stosunki z Nikitą pękały przez długi czas.

Aktorka przez pewien czas była sama. Ale w 2015 roku mówiono o jej związku z Aleksiejem Worobowem. Na początku fani obu gwiazd zobaczyli kontrowersyjne zdjęcia pary. A potem Maksimova pojawiła się w teledysku piosenkarza do piosenki „Crazy”.

Ten film, w którym młodzi ludzie zachowywali się jak zakochana para, pobił liczne rekordy oglądalności. Obaj przedstawili miłość w filmie tak realistycznie, że nie sposób było im nie uwierzyć. W rezultacie Vorobyov stał się głównym bohaterem Kawalera, a Maksimova powiedziała, że ​​jej serce jest całkowicie wolne.Polina Maksimova. Gorące zdjęcia w stroju kąpielowym, przed i po operacji plastycznej, odchudzanie

Dziś Polina jest coraz częściej publikowana ze swoim kolegą Jegorem Koreshkovem. Para od jakiegoś czasu ukrywała swój związek, ale ostatnio odważnie pojawiali się razem na imprezach towarzyskich. Ostatnio fani zauważyli nawet te same pierścienie na rękach pary. Nie wiadomo jeszcze, czy młodzi ludzie naprawdę się pobrali, czy jest to tylko symboliczna biżuteria.

Kariera Poliny Maximovej

Polina Maksimova, której gorące zdjęcia zwiększyły jej popularność, zaczęły pojawiać się jeszcze podczas studiów na uniwersytecie... Jak wspomniano powyżej, po pierwszym sukcesie zaczęła otrzymywać wiele ofert pracy.

Sama aktorka jest przekonana, że ​​pomogła jej rada matki: staraj się grać nawet najmniejsze drobne odcinki tak szczerze i utalentowane, jak to tylko możliwe. W przyszłości Maksimova zauważyła, że ​​najważniejsze jest, aby być uczciwym z publicznością. Zawsze przestrzegała tej zasady.

Od pewnego czasu Pauline ma wyłącznie pomniejsze postacie. Ale dziewczyna nie była zbyt zdenerwowana. Była pewna, że ​​w przyszłości z pewnością odniesie sukces.Polina Maksimova. Gorące zdjęcia w stroju kąpielowym, przed i po operacji plastycznej, odchudzanie

Stolik pomoże Ci poznać pierwsze role dziewczyny:

FilmyRole
skrzydła aniołaIrina
TorDzięgiel
Dwóch AntonówOlya
Gość nocnyLera

Praca dyplomowa przyszłej gwiazdy była główną rolą w sztuce „Posag”. Dziewczyna marzyła o niej od dzieciństwa. Później Maksimova wielokrotnie pojawiała się na scenie. Na przykład w sztuce opartej na sztuce Claude'a Magniera. Sama dziewczyna zauważa, że ​​równie kocha scenę teatralną i filmowanie w filmach. Chciałaby stale łączyć te 2 kierunki.

Po ukończeniu studiów Polina stopniowo zaczęła zdobywać sławę. Najpierw dostała główną rolę w filmie „The Last Cordon”. Dziewczyna wciąż zauważa, że ​​ta seria stała się dla niej ikoniczna i symboliczna. Po Maksimowej zaczęły napływać bardziej interesujące, poważne oferty pracy.Polina Maksimova. Gorące zdjęcia w stroju kąpielowym, przed i po operacji plastycznej, odchudzanie

Po bardzo docenionym przez publiczność melodramacie „The Night Guest”, blondynka dostała rolę Lelii Rzhevskiej w sitcomie serialu TNT. Praca w Deffchonki uczyniła ją bardzo popularną. Dziewczyna ma tysiące fanów w całej Rosji. Na początku aktorka była bardzo zmartwiona. Bała się porównań do swojej roli z innymi uroczymi serialami o blondynkach.

Na przykład Masza lub Allochka z Univer. Na początku dziewczyny zostały naprawdę porównane. Ale Maximova zdołała uczynić ją Lelią wyjątkową. Postać okazała się naprawdę czarująca, nieodparta i sprawiła, że ​​wielu widzów zakochało się w nim.

Polina nie ukrywa, że ​​bohaterka bardzo ją nauczyła. Po zagraniu fashionistki Lelyi dziewczyna zaczęła ubierać się jaśniej i bardziej kobieco, bardziej dbać o siebie, regularnie stylizować i malować. Wcześniej aktorka wyglądała znacznie prościej w życiu codziennym. Ponadto sama Maksimova, używając swojej postaci jako przykładu, stała się mniej drażliwa w zwykłym życiu. Zwłaszcza w związku z ukochanym mężczyzną.Polina Maksimova. Gorące zdjęcia w stroju kąpielowym, przed i po operacji plastycznej, odchudzanie

Polina jest zawsze obrażona, kiedy nazywa się ją „serialową” aktorką. W końcu dziewczynie udało się współpracować ze słynnymi utalentowanymi reżyserami w filmach pełnometrażowych. Na przykład był to film „8 nowych randek”. Dziewczyna tak bardzo polubiła nowe doświadczenie, że w tym samym roku zagrała w 4 kolejnych filmach, z których 2 to „Śniadanie u tatusia” i „Postaw na miłość”.

Dziewczyna zdołała spróbować swoich sił nawet jako prezenterka. Polina pracowała w projekcie „Taki Film”. To prawda, że ​​to doświadczenie zrobiło na niej mniejsze wrażenie.

Widzowie przypomnieli sobie także rolę Maksimowej w filmie „Pamiętam, nie pamiętam”. Tutaj poznała i współpracowała z Natalią Miedwiediewą, Konstantinem Kryukovem i innymi utalentowanymi młodymi aktorami. Jedną z głównych ról przypadła Polinie w filmie „Nie oni”. Przez cały ten czas dziewczyna nie zrezygnowała z pracy w nowych sezonach „Deffchonok”.

Maximova nadal aktywnie działa. Jedną z jej ostatnich prac jest rola w filmie „257 powodów do życia”.

Wygląd gwiazdy

Polina Maksimova nazywana jest jedną z najpiękniejszych rosyjskich aktorek.Polina Maksimova. Gorące zdjęcia w stroju kąpielowym, przed i po operacji plastycznej, odchudzanie

Dziewczyna ma wspaniałą figurę, co potwierdzają jej liczne gorące zdjęcia:

  • Wzrost Poliny to 173 cm
  • Waga - około 58 kg.
  • Parametry blondynki: 81 na 63 na 90 cm.
  • Rozmiar biustu - drugi.

Dziewczyna nie ma problemów z sylwetką. Jest naturalnie szczupła. Aktorka ma blond włosy i niebieskie oczy, co dodaje jej uroku.

Maksimova nazywa siebie „blondynką do szpiku kości” i zauważa, że ​​jest gotowa zmienić ten kolor włosów tylko ze względu na obiecującą rolę. Dziewczyna często uwielbiała przymierzać różne peruki i zdała sobie sprawę, że inne odcienie loków i fryzur w ogóle jej nie pasują. Jej ulubioną stylizacją są długie, luźne loki. Jednocześnie Polina próbuje rozjaśnić końce włosów i przyciemnić korzenie.Polina Maksimova. Gorące zdjęcia w stroju kąpielowym, przed i po operacji plastycznej, odchudzanie

Przez całe życie Maksimova rzadko zmieniała fryzurę, ale było kilka wyjątków:

  • Ze względu na kręcenie w "Deffchonki" dziewczyna miała przedłużone włosy.
  • W 2018 roku Polina musiała zmienić własny gust i obciąć włosy „jak chłopiec”. Zrobiono to dla upragnionej roli.
  • Ze względu na kręcenie filmu w „257 powodów do życia” gwiazda całkowicie ogoliła głowę. W tej formie aktorka poczuła się bardzo nieswojo, ale była zainteresowana nowym doświadczeniem.

Dziś dziewczyna znów wyrasta z długich loków... Ciekawe, że z natury zwijają się od niej. Gwiazda nie ma wyraźnie widocznych tatuaży. Ale jakoś Polina wyślizgnęła się, że ma miniaturowy rysunek na skórze za uchem. Jaki symbol tam jest i co to oznacza dla dziewczyny, nie wyjaśniła.Polina Maksimova. Gorące zdjęcia w stroju kąpielowym, przed i po operacji plastycznej, odchudzanie

Jako nastolatka Maksimova dbała o siebie znacznie mniej i najczęściej pojawiała się na ulicy w sportowych spodniach i trampkach. Kiedy dziewczyna stała się już popularna, wszystko się zmieniło. Dziś Polina przyznaje, że wychodzi tylko w idealnym obrazie.

Przed imprezą idzie do salonu piękności i wykonuje wszystkie możliwe zabiegi. Dbanie o siebie sprawia dziewczynie szczególną przyjemność.

Chirurgia plastyczna Polina Maximova

Polina Maksimova, której gorące zdjęcia pojawiają się okresowo w Internecie, nazywana jest jedną z niewielu całkowicie naturalnych piękności w kinie domowym. Jeśli przestudiujesz zdjęcia dziewczynki, zauważysz, że dziś wygląda tak samo. Maksimova niczego w sobie nie poprawiła. Istniejące niedociągnięcia koryguje wyłącznie przy pomocy kosmetyków.Polina Maksimova. Gorące zdjęcia w stroju kąpielowym, przed i po operacji plastycznej, odchudzanie

Sama Polina nie jest przeciwna chirurgii plastycznej, ale zauważa, że ​​powinny to robić tylko dziewczyny z prawdziwymi niedoskonałościami twarzy i ciała. Aktorka nie rozumie, jak można po prostu zmienić kości policzkowe, policzki, a nawet powiększyć piersi.

Gwiazda stara się to traktować naturalnie i kochać wszystkie funkcje. Maksimova wyjaśniła kiedyś, że nie chciałaby zostać kopią wszystkich innych nawróconych dziewczyn na Instagramie. Naprawdę ceni sobie indywidualność każdej osoby.

Zabiegi kosmetyczne

W życiu codziennym Polina rzadko używa makijażu. Zwykle ogranicza się do ołówka do brwi i tuszu do rzęs. Ale wizyty w salonach kosmetycznych cieszą się regularnie. Zwłaszcza po długim filmowaniu.

Aktorka nie ukrywa, że ​​już kilka razy uciekała się do zastrzyków kosmetycznych. Uważa, że ​​jest to całkowicie normalna, a nawet konieczna procedura po 30 latach.Polina Maksimova. Gorące zdjęcia w stroju kąpielowym, przed i po operacji plastycznej, odchudzanie

Kiedy nie ma czasu na salony, aktorka wybiera dla siebie opiekę domową. Na przykład zaczyna dzień od wycierania twarzy wywar z pietruszki. W tym celu dziewczyna zamraża płyn w kostkę. Polina nie wychodzi z domu bez obowiązkowego odżywczego kremu do twarzy.

Gwiazdy fotograficzne

Polina Maksimova, której gorące zdjęcia prezentowane są dziś zarówno w magazynach, jak i na portalach społecznościowych, nie boi się swojego ciała i odważnie demonstruje to fanom na szczerych zdjęciach. Na przykład krótko po nakręceniu filmu w „Deffchonkach” dziewczyna pojawiła się na okładce słynnego męskiego magazynu.

Jej szczera sesja zdjęciowa w "Maximie" doprowadzała mężczyzn do szaleństwa. Aktorka została natychmiast nazwana nowym symbolem seksu rosyjskiego kina. Po chwili Maksimova powtórzyła swoje udane doświadczenie.Polina Maksimova. Gorące zdjęcia w stroju kąpielowym, przed i po operacji plastycznej, odchudzanie

Tak więc na łamach magazynu Maxim dziewczyna pojawiła się w odkrytej bieliźnie. W ogóle były zdjęcia bez niego. Ale gwiazda pilnie zakrywała wszystkie pikantne miejsca. Ciekawe, że fani bardzo pozytywnie zareagowali na taką otwartość aktorki. Obrazy, które się pojawiły, otrzymały w większości pozytywne komentarze.

Jak zachowuje się gwiazda?

Polina ma naturalnie smukłą sylwetkę. Ale jednocześnie bardzo kocha sport. Kiedy dziewczyna ma taką możliwość, zawsze chodzi na siłownię i ćwiczy z trenerem.

Gwiazda uwielbia następujące rodzaje obciążeń:

  • Pilates;
  • joga;
  • pływanie.

Jednak nie ukrywa, że ​​często potrafi być leniwa. Dlatego zawsze chodzi na zajęcia z trenerem, aby nie współczuć sobie i aktywnie trenować. Nawet Polina idzie na basen z instruktorem. Trening w wodzie uważa za obowiązkowy dla każdego i poleca je każdej dziewczynie.Polina Maksimova. Gorące zdjęcia w stroju kąpielowym, przed i po operacji plastycznej, odchudzanie

Jeśli Maximova nie ma czasu na wizytę na siłowni lub basenie przez długi czas, próbuje ćwiczyć w domu. Na przykład wykonuje przysiady, rzuca się, pompuje prasę przed telewizorem pod swoimi ulubionymi programami.

Ale Polina nie ogranicza się do jedzenia. Podczas zdjęć stara się wybierać lekkie posiłki. Na przykład picie koktajli lub jedzenie świeżych warzyw. W przeciwnym razie na pełnym żołądku dziewczynie trudno jest zaangażować się w pracę i odpowiedzieć na repliki.

Polina Maksimova bardzo kocha swoją pracę i ma nadzieję na dalszy rozwój w zawodzie aktorskim. Już dziś dziewczyna ma na swoim koncie wiele filmów, seriali, a nawet kilka spektakli. A gorące zdjęcia, które cyklicznie pojawiają się w magazynach, są napędzane jego popularnością.

Film o Polinie Maximovej

Polina Maksimova - o goleniu łysiny, zhoru w nocy i scenach intymnych:

Oceń artykuł
Kosmetologia i chirurgia plastyczna dla kobiet. Korekta wyglądu. Sposoby, metody, zabiegi poprawiające sylwetkę i twarz
Dodaj komentarz

Twarz

Nogi

Włosy