Oxandrolone dla kobiet. Recenzje po utracie wagi, skutki uboczne, cena

Do kategorii skutecznych sterydów anabolicznych należy do Oxandrolone, który ze względu na dobrą tolerancję i minimalne reakcje uboczne cieszy się dużym zainteresowaniem sportowców - dziewcząt i mężczyzn. W przeciwieństwie do wielu podobnych leków, ten środek jest odpowiedni dla kobiecego ciała.

Oxandrolone dla kobiet. Recenzje po utracie wagi, skutki uboczne, cena

Recenzje potwierdzają, że Oxandrolone pomaga znacznie przyspieszyć wzrost wskaźników siły fizycznej i wytrzymałości organizmu. Składniki steroidu anabolicznego pozytywnie wpływają na metabolizm białek oraz funkcjonowanie ośrodkowego układu nerwowego.

Lek stosuje się w sporcie i medycynie, ale tylko po uprzedniej konsultacji z lekarzem prowadzącym, ponieważ bezpieczne stosowanie leku jest opracowywane indywidualnie.

Formularz zwolnienia

Oxandrolone dla kobiet (opinie kulturystów potwierdzają, że lek zwiększa definicję mięśni, ale jednocześnie ma niską aktywność androgenną) jest całkowicie bezpieczny, ponieważ jego składniki nie obniżają naturalnego poziomu estrogenu.Oxandrolone dla kobiet. Recenzje po utracie wagi, skutki uboczne, cena

Steroid jest dostępny w postaci tabletek. Tabletki pakowane są w specjalne blistry po 20 sztuk. 1 opakowanie kartonowe zawiera 60 tabletek.

Co zawiera produkt?

Oxandrolone stosuje się jako substancję czynną preparatu w dawce 10 mg.

Elementy pomocnicze obejmują:

 • Poliwidon.
 • Krospowidon.
 • Laktoza.
 • Stearynian magnezu.

Oxandrolone można przyjmować nie tylko w walce z nadwagą, ale także przy braku nadmiaru tkanki tłuszczowej, gdy konieczne jest zwiększenie odciążenia i jędrności mięśni kobiecego ciała.

Oxandrolone dla kobiet. Recenzje po utracie wagi, skutki uboczne, cena

Po ukończeniu kursu solowego gwarantowany jest wzrost współczynnika siły fizycznej, dzięki czemu fosforan kreatyny jest znacznie lepiej produkowany, a także zwiększa się wskaźnik wytrzymałości organizmu.Oxandrolone dla kobiet. Recenzje po utracie wagi, skutki uboczne, cena

Wśród profesjonalnych kulturystów Oxandrolone ugruntował swoją pozycję jako skuteczny środek anaboliczny przeznaczony do stosowania ogólnoustrojowego. Lek jest pochodną androstanu.

Już po pierwszym zastosowaniu sterydu uzyskuje się wysokie tempo pobudzenia anabolizmu i zahamowania procesów katabolicznych, co jest związane z syntezą glikokortykosteroidów. Składniki leku pomagają zwiększyć masę mięśniową, zapobiegają odkładaniu się podskórnej tkanki tłuszczowej, a także poprawiają strukturę tkanek.

Właściwości i charakterystyka leku

Oxandrolon dla kobiet (opinie sportowców wskazują, że środek anaboliczny doskonale radzi sobie z katabolizmem, a także pozwala odczuć znaczny wzrost siły fizycznej) jest bezpieczny, ponieważ tylko w 2% przypadków składniki leku wywołują wystąpienie działań niepożądanych.Oxandrolone dla kobiet. Recenzje po utracie wagi, skutki uboczne, cena

Liczne badania laboratoryjne wykazały, że lek steroidowy ma następujące właściwości:

 • Składniki Oxandrolone nie są aromatyzowane, dzięki czemu wykluczone jest prawdopodobieństwo wzrostu produkcji żeńskich hormonów płciowych podczas kursu indywidualnego.Jest to bardzo ważne dla profesjonalnych sportowców, ponieważ nie ma potrzeby przyjmowania dodatkowych leków w celu normalizacji poziomu estrogenu. Nawet w przypadku przekroczenia zalecanej dawki lek nie powoduje pojawienia się drugorzędowych cech płciowych.
 • Steroid działa w celu zablokowania produkcji kortyzolu i zapobieganie rozpadowi mięśni. Prawidłowe stosowanie leku może zmniejszyć prawdopodobieństwo „wysychania” mięśni, nawet jeśli kobieta ucieka się do wyczerpujących ćwiczeń aerobowych.
 • Oxandrolone zwiększa produkcję fosforanu kreatyny, dzięki czemu wzrasta siła fizyczna. Ale jednocześnie lek pozwala osiągnąć tylko minimalny efekt w uzyskaniu masy mięśniowej.
Oxandrolone dla kobiet. Recenzje po utracie wagi, skutki uboczne, cena
Zdjęcia przed i po zastosowaniu Oxandrolone dla kobiet

W medycynie tradycyjnej Oxandrolone sprawdził się jako narzędzie pomagające poprawić stan pacjentów zakażonych wirusem HIV. Lek jest skuteczny w anemii, gruźlicy i cukrzycy.

Oxandrolone wpływa na kobiece ciało w następujący sposób:

 • Pomaga pozbyć się zbędnych kilogramów.
 • Zwiększa definicję i jędrność mięśni.Oxandrolone dla kobiet. Recenzje po utracie wagi, skutki uboczne, cena
 • Zwiększa poziom siły fizycznej.
 • Zwiększa poziom hormonu wzrostu.

Lek steroidowy praktycznie nie ma negatywnego wpływu na czynność wątroby. Substancja aktywna po wniknięciu do jądra komórkowego aktywuje syntezę RNA i DNA, poprawia oddychanie tkanek. Lek pozytywnie wpływa na syntezę trifosforanu adenozyny, sprzyja gromadzeniu się w komórkach pożytecznych makroelementów.

Profil sterydów Oxandrolone

Zasada działania androgennego25% testosteronu
Ważność12 godz.
Efekty anaboliczne400% testosteronu
Konwersja do estrogenów (aromatyzacja)Nieobecny
Okres wykrywania w osoczu krwi pod kontrolą dopingowąMaksymalnie 45 dni

W medycynie tradycyjnej lek jest przepisywany pacjentom, u których zdiagnozowano następujące choroby:

 • Dystrofia mięśniowa (spektrum dziedzicznych patologii).
 • Osteoporoza.
 • Anemia aplastyczna.

Podczas długotrwałego stosowania Oxandrolone zmniejsza się ilość złogów tłuszczu, poprawia się definicja mięśni, organizm zaczyna znacznie lepiej wchłaniać wapń. Średni czas działania leku steroidowego na organizm wynosi 7-12 h. Lek można wykryć w osoczu krwi w ciągu 45 dni po zakończeniu kursu solowego.

Przeciwwskazania do przyjęcia

Oxandrolone jest bezpieczny dla kobiet, ponieważ tylko w pojedynczych przypadkach substancja czynna wpływa na rozwój współistniejących chorób. Liczne recenzje profesjonalnych sportowców potwierdzają, że składniki steroidu nie wpływają na wskaźniki ciśnienia krwi i nie zatrzymują wody w organizmie.

W adnotacje do leku, producent wskazał szereg chorób i stanów, w których zabrania się przyjmowania środka anabolicznego:

 • Niewydolność serca.
 • Przewlekła choroba wątroby.
 • Ciąża.
 • Okres karmienia dziecka piersią.
 • Wrzód żołądka i dwunastnicy.
 • Choroba wieńcowa serca.
 • Niedawno przeszedł zawał mięśnia sercowego.
 • Wiek dzieci (do 18 lat).
 • Hiperkalcemia.

Lek steroidowy można przyjmować tylko po uprzedniej konsultacji z terapeutą lub endokrynolog, który musi przepisać pacjentowi kompleksowe badanie organizmu, aby upewnić się, że nie ma przeciwwskazań i określić bezpieczną dawkę.

Maksymalny pozytywny efekt po podjętym kursie solo mogą osiągnąć sportowcy, którzy początkowo mają dobrą masę mięśniową i średnią objętość tkanki tłuszczowej.

Instrukcja użytkowania, dawkowanie

Oxandrolone dla kobiet (opinie początkujących i doświadczonych sportowców potwierdzają, że lek nie tylko zwiększa ogólną wytrzymałość organizmu, ale także zapewnia działanie antykataboliczne, co jest szczególnie ważne przy przechodzeniu przez cykl „suszenia”) zaleca się przyjmować wyłącznie jako kurs solowy, gdyż stosowanie kilku sterydy są obarczone szybkim pogorszeniem samopoczucia.

Oxandrolone dla kobiet. Recenzje po utracie wagi, skutki uboczne, cena
Możesz stosować Oxandrolone dla kobiet tylko po konsultacji z lekarzem.

Ponadto należy przestrzegać następujących zaleceń:

 • Oxandrolone można przyjmować w dawce od 5 do 20 mg dziennie. Jeśli kobieta nie stosowała wcześniej sterydów, najlepiej zacząć od minimalnej dawki, którą można stopniowo zwiększać. Takie podejście pomoże śledzić reakcję organizmu na lek. Jeśli dawka zostanie przekroczona, istnieje duże prawdopodobieństwo wirylizacji (zespół objawów, charakteryzujący się pojawieniem się męskich cech).
 • Aby znacznie zwiększyć efektywność kursu solo, musisz przejść na odżywianie sportowe (np. Białka BCAA, Gainer). Dodatkowo zaleca się przyjmowanie kompleksów witaminowych.
 • Standardowy kurs indywidualny jest przeznaczony na maksymalnie 6-8 tygodni.
 • Należy przyjmować tabletki Oxandrolone przed lub po posiłku, popijając dużą ilością niegazowanej wody.
 • Aby osiągnąć pozytywny efekt niezwykle ważne jest regularne uczęszczanie na treningi sportowe, a także przestrzeganie specjalnej diety w celu uzyskania odciążenia mięśni.

Od następnego dnia po odstawieniu steroidu wymagana jest terapia po cyklu. Lek antyestrogenowy Clomid jest wysoce skuteczny.

Środek ten należy podjąć w ciągu 22 dni zgodnie z następującym schematem:

 • Pierwsze 2 dni 1 tabletka rano i wieczorem.
 • Przez następne 12 dni dawkę należy zmniejszyć do 1 tabletki dziennie (najlepiej przyjmować lek przed snem).
 • Pozostałe 8 dni - 1⁄2 tabletki raz dziennie.

Jeśli kobieta decyduje się na leki anaboliczne, to powinna pamiętać, że nawet najbezpieczniejszy lek w dużych dawkach zwiększa ryzyko wystąpienia działań niepożądanych.

Specjalne instrukcje

Przy długotrwałym stosowaniu Oxandrolone konieczne jest kontrolowanie poziomu lipidów, glukozy, hematokrytu, fosforu w surowicy i cholesterolu w osoczu krwi.

Aby zapewnić pożądany efekt, zaleca się przestrzeganie zbilansowanej diety, zawierającej w diecie minerały i witaminy. W przypadku nieregularnych miesiączek zaleca się odmowę dalszego stosowania Oxandrolone.

W warunkach laboratoryjnych nie przeprowadzono niezbędnych badań dotyczących wpływu składników środka anabolicznego na organizm kobiety ciężarnej i płodu w ciąży. Z tego powodu zaleca się zaprzestanie stosowania Oxandrolone w czasie ciąży.

W przeciwnym razie nie wyklucza się prawdopodobieństwa wystąpienia patologii rozwoju wewnątrzmacicznego. Lek steroidowy hamuje laktację, dlatego dziecko musi zostać przeniesione na sztuczne karmienie.

Składniki leku nie wpływają na szybkość reakcji psychomotorycznej, dzięki czemu podczas stosowania środka anabolicznego można prowadzić samochód i skomplikowane mechanizmy wymagające zwiększonej koncentracji uwagi.

Skutki uboczne i przedawkowanie

Z zastrzeżeniem zalecanej dawki, lek nie wywołuje działań niepożądanych i jest całkowicie bezpieczny dla organizmu kobiety.Oxandrolone dla kobiet. Recenzje po utracie wagi, skutki uboczne, cena

Tylko w pojedynczych przypadkach środek steroidowy wywołuje rozwój współistniejących chorób i manifestację bolesnych objawów:

 • Miażdżyca tętnic.
 • Nudności wymioty.
 • Ostry ból w okolicy nadbrzusza.
 • Obrzęk kończyn.
 • Rak (powszechna postać nowotworu złośliwego).
 • Nieregularny cykl menstruacyjny.
 • Żółtaczka (żółtaczkowe zabarwienie skóry i widoczne błon śluzowych, spowodowane zwiększoną zawartością bilirubiny we krwi i moczu).
 • Krwotok wewnętrzny.
 • Ból nóg.
 • Wielomocz (zwiększona produkcja moczu i częstość oddawania moczu).
 • Zmniejszenie wielkości gruczołów mlecznych.
 • Bezsenność.
 • Częste wahania nastroju, depresja.
 • Reakcja alergiczna na składniki leku (na przykład obrzęk Quinckego, pokrzywka, swędzenie i pieczenie skóry).
 • Drżenie kończyn.
 • Zmniejszony ton głosu.
 • Łysienie.
 • Clitoromegalia (patologiczne stabilne powiększenie zewnętrznej części łechtaczki).

Producent leku nie wyklucza, że ​​kobieta może doświadczyć działań niepożądanych, jeśli przyjmie więcej niż 5 tabletek środka anabolicznego w ciągu 24 godzin. Aby znormalizować stan, należy zaprzestać stosowania Oxandrolone i zasięgnąć wykwalifikowanej porady lekarza, aby poddać się kompleksowemu badaniu organizmu.

W przypadku przedawkowania steroidu możliwy jest wzrost nasilenia objawów niepożądanych. W takiej sytuacji kobiecie pokazano płukanie żołądka, po czym należy pobrać sorbent. Na podstawie wyników badania pacjentowi można zalecić leczenie objawowe.

Steryd anaboliczny może negatywnie wpływać na ciśnienie krwi.

Nie wyklucza się zmniejszenia intensywności rozluźnienia śródbłonka naczyniowego, który jest obarczony przerostem komór serca. Wszystkie te właściwości leku łącznie zwiększają ryzyko zawału serca i rozwoju chorób sercowo-naczyniowych.

Aby zmniejszyć prawdopodobieństwo negatywnego wpływu składników steroidowych na organizm, należy zminimalizować spożycie węglowodanów prostych i tłuszczów nasyconych. Pozytywnie wpływają na organizm tłuszcze nienasycone, a także suplementy diety takie jak arginina i omega 3.

Jakich efektów można się spodziewać i w jakich ramach czasowych?

Pozytywny efekt stosowania Oxandrolone uzyskuje się dzięki poprawie definicji i sztywności mięśni. Jednocześnie zwiększają się wskaźniki siły, poziom wytrzymałości oraz tempo regeneracji organizmu po wyczerpującym treningu.

Łącząc Oxandrolone z lekami hepatotoksycznymi trudno uniknąć zwiększonego obciążenia wątroby. Steroid kilkakrotnie nasila działanie na organizm leków hipoglikemizujących, a także przeciwpłytkowych i przeciwzakrzepowych.Oxandrolone dla kobiet. Recenzje po utracie wagi, skutki uboczne, cena

Wśród profesjonalnych kulturystów Oxandrolone był wielokrotnie nadużywany, dlatego znajduje się na liście leków kontrolowanych.

Dawkowanie Oxandrolone dobiera się w zależności od tego, jakie cele mają zostać osiągnięte (na przykład schudnąć lub poprawić definicję mięśni). Pożądany efekt można osiągnąć już po 5-6 tygodniach regularnego stosowania preparatu.

Substancja czynna zapobiega „spalaniu” tkanki mięśniowej przez kortyzol. Sportowcy z dużym doświadczeniem zauważają, że prawidłowe spożycie Oxandrolone pomaga osiągnąć maksymalną ulgę mięśni w krótkim czasie bez szkody dla zdrowia.

Cena gdzie kupić Oxandrolone?

Możesz kupić steryd Oxandrolone w zwykłej aptece. Koszt leku waha się od 1980 do 2900 rubli, ponieważ wszystko zależy od regionu i marży wybranej sieci aptek. Środek jest sprzedawany tylko na receptę.

Liczne recenzje potwierdzają fakt, że dla kobiet lek anaboliczny jest bezpieczny tylko wtedy, gdy dawkę i częstotliwość stosowania tabletek ustala lekarz prowadzący.

Film o leku Oxandrolone

Opis, efekty, działanie i dawkowanie Oxandrolone:

Oceń artykuł
Kosmetologia i chirurgia plastyczna dla kobiet. Korekta wyglądu. Sposoby, metody, procedury poprawiające sylwetkę i twarz
Dodaj komentarz

Twarz

Nogi

Włosy