Natalia Rudova przed i po operacji plastycznej, gorące zdjęcia w stroju kąpielowym, biografia

W 2007 roku ukazał się serial telewizyjny „Tatiana's Day” i od razu zakochał się w dużej liczbie widzów. Wcześniej nie znali Natalii Rudovej, ponieważ młoda aktorka zagrała wtedy tylko w małych epizodycznych rolach. Obecnie popularna aktorka stała się gwiazdą rosyjskiego kina i ogólnie show-biznesu.

Natalia Rudova przed i po operacji plastycznej, gorące zdjęcia w stroju kąpielowym, biografia

Natalia ma w swojej karierze wiele dobrych filmów... Po serii „Univer. Nowy hostel ”(2011) zyskała jeszcze więcej fanów. Dzisiaj w Internecie wybuchły spory o to, czy Natalia wykonała operację plastyczną. Sama aktorka nie lubi rozmawiać na takie tematy.

Krótka biografia i życie osobiste

W czasie Wielkiej Wojny Ojczyźnianej babcia Natalii Rudowej została ewakuowana z oblężonego Leningradu do Uzbekistanu, po czym tam zamieszkała. W 1983 roku Natalya urodziła się w uzbeckim mieście Pakhtakor.

Według aktorki jej rodzina miała średni dochód. Mój ojciec pracował na stacji wiertniczej, produkował ropę, a mama była zwykłym inżynierem. Po rozwodzie rodziców, gdy dziewczynka miała 12 lat, wraz z matką i starszą siostrą przeprowadziła się do rosyjskiego miasta Iwanowo.Natalia Rudova przed i po operacji plastycznej, gorące zdjęcia w stroju kąpielowym, biografia

Ojciec nie zniknął z życia Natalii. Mówi o nim czule w dużym wywiadzie wideo z Laurą Jugelią z PeopleTalk na YouTube. Na Instagramie aktorki można zobaczyć zdjęcia młodej aktorki z ojcem, pod którymi zostawiła ciepłe komentarze pełne czułości i miłości.

Natasza ukończyła szkołę i wstąpiła do szkoły kulturalnej miasta Iwanowo. Po studiach dziewczyna wyjechała do Moskwy. Według niej od 16 lat mieszka samodzielnie: najpierw w hostelu, potem w wynajmowanych mieszkaniach. Jeszcze podczas studiów zaczęła pracować, aby się utrzymać. Musiała ciężko pracować jako kelnerka i zmywarka.

Oto jak skomentowała swoje stare zdjęcia na Instagramie: „Trochę o moim życiu studenckim. W wakacje pracowałam jako kelnerka - zmywarka. Nie pojechałem do Anapy, żeby odpocząć nad morzem. Poszedłem tam, bo było gdzie mieszkać latem ... Nie mieliśmy własnego mieszkania ... Mama i siostra też tam pracowały na pół etatu. Mieszkaliśmy w przyczepach ”.Natalia Rudova przed i po operacji plastycznej, gorące zdjęcia w stroju kąpielowym, biografia

Młoda kobieta traktuje swoją rodzinę z wielką miłością i czułością. Na jej Instagramie jest więcej niż jeden post poświęcony jej mamie i starszej siostrze, ojcu i siostrzeńcom. W Moskwie Natalya Rudova dostała pracę jako zwykły konsultant w sklepie, wynajęła mieszkanie i zaczęła chodzić na przesłuchania w poszukiwaniu pracy aktorskiej.

Według aktorki często odmawiano jej głównych ról, mówiąc, że jest zbyt piękna. Nie otrzymała pomniejszych ról, twierdząc, że po prostu przyćmiłaby głównego bohatera. Zajęło dużo czasu, zanim Natalia dostała swoją pierwszą znaczącą rolę.

Życie osobiste

O swoim życiu osobistym powiedziała: „Mam poważne stanowisko: nie ujawniam swojego życia prywatnego publicznie. To jest bardzo ważne dla mnie. Życie osobiste to życie osobiste. Jestem całkowicie przeciwny temu. "

W wywiadzie z Laurą Jugelią, zapytana, czy jest teraz w związku, aktorka odpowiedziała, że ​​nie. Powiedziała o sobie, że kategorycznie nie jest zakochana. Kiedy zaczyna związek, są dość długie. Z pierwszą miłością byli razem przez około 7 lat. Natalia wymieniła cechy, które jej zdaniem powinien mieć mężczyzna.Natalia Rudova przed i po operacji plastycznej, gorące zdjęcia w stroju kąpielowym, biografia

Powinno być:

 • mądry;
 • wykształcony;
 • hojny;
 • utalentowany.

Na swoim Instagramie, na którym Natalia ma ponad 4 miliony subskrybentów, napisała:

 • Nigdy nie byłam w ciąży; jeśli tak się stanie, prasa się o tym dowie, być może dopiero wtedy, gdy moje dzieci pójdą do szkoły.
 • Nikt nigdy nie napisał prawdy o moim życiu osobistym.
 • Ani jeden mężczyzna, któremu przypisywano mnie jako parze, nie był moim chłopakiem.
 • Uwielbiam niebieskookie, długowłose, jasne i charyzmatyczne blondynki.
 • Mój kanał na Instagramie jest jedynym wiarygodnym źródłem informacji o mnie.

Działalność zawodowa

Natalia Rudova (przed i po plastiku) zawsze była piękną dziewczyną... Powtarzało się to na wszystkich przesłuchaniach, przez które musiała przejść. Aktorka mieszka w Moskwie od 2003 roku. Ale dopiero w 2005 roku dostała swoją pierwszą niewielką rolę w filmie „Prima Donna”, której nie było nawet w napisach końcowych.

Przed wydaniem serialu telewizyjnego „Dzień Tatiany”, znaczącego w aktorskich losach Natalii Rudovej, dostała tylko drobne epizodyczne role.

W 2007 roku ten film obejrzały miliony widzów. Aktorka zagrała w nim jedną z głównych ról. Jej występ był żywy i niezapomniany. Po serialu Natasza została zauważona nie tylko przez publiczność. Zaczęła otrzymywać oferty działania w filmach, uczestniczyć w programach telewizyjnych i sesjach zdjęciowych.

Nie można powiedzieć, że dziś Natalya Rudova gra tylko w głównych rolach. Ale można ją zobaczyć w wielu filmach i programach telewizyjnych.

Tutaj jest kilka z nich:

p / p

Tytuł filmu / serialu telewizyjnegorok wydania

na ekranach

Rola w filmie / serialu telewizyjnymReżyser
1."Diwa"2005epizodycznyEfim Reznikov
2.„Kto jest głową w tym domu”2006–2008epizodycznyAlexey Kiryushchenko, Andrey Kuznetsov, Eduard Radzyukevich
3.„Viola Tarakanova. W świecie zbrodniczych namiętności ”2004-2007epizodycznyVladimir Schegolkov
4.„Szyny szczęścia”20062 planyAleksandra Kananowicza
5.„Dzień Tatyany”2007–2008DomEvgeny Marcelli, Michaił Mokejew, Nikołaj Krutikow
6.„Oddychaj ze mną”2010DomOlga Perunovskaya
7.„Amazonki”2011jeden z głównychEvgeny Lavrentiev, Svyatoslav Vlasov, Valentina Vlasova
8.„Pocałuj w głowę”2011DomGeorgy Gavrilov
9."Uniwersytet. Nowy hostel ”2011-2018jeden z głównychZhanna Kadnikova, Pyotr Tochilin, Ivan Kitaev, Roman Samgin
10.„Jamajka”2012jeden z głównychIgor Zabara, Oleg Maslennikov
11.„Miłość w mieście aniołów”2017 DomSarik Andreasyan
12.„Kobiety kontra mężczyźni. Święta krymskie ”2018jeden z głównychLeonid Margolin
13."Bądź szczęśliwy"20192 planyAndrey Dzhunkovsky
14.„Bez pamięci”20202 planyVladimir Kott

Należy powiedzieć, że jest to dalekie od pełnej listy zdjęć, na których zatrudniona jest aktorka. Oprócz pracy w filmach Natalia była zapraszana do występów w teledyskach znanych artystów: Timati, Anny Sedokovej, Irakli Pirtskhalavy, Idy Galich.

Opcje kształtu

Natalia Rudova jest dość często oskarżana o zmianę wyglądu poprzez operacje. Jednocześnie w różnych źródłach znajduje się wiele jej zdjęć, zamieszczonych do porównania w rubryce „przed i po operacji plastycznej”. Można śmiało powiedzieć, że młoda kobieta zawsze była szczupła. Natalia Rudova przed i po operacji plastycznej, gorące zdjęcia w stroju kąpielowym, biografia

Różne strony podają różne liczby, które charakteryzują parametry sylwetki Natalii:

 • waga - od 55 do 60 kg;
 • wysokość - od 170 do 173 cm;
 • objętość piersi - od 81 do 89 cm;
 • obwód w talii - od 59 do 61 cm;
 • objętość ud wynosi od 84 do 92 cm.

W listopadzie 2016 r. Pod zdjęciem z siłowni dziewczyna napisała: „Przy wzroście 173 cm ważę 57-58 kg. Może chciałbym ważyć maksymalnie 55, ale odkąd uprawiam sport, wciąż mam kilka mięśni, które ważą przyzwoicie ”.

Ale pod zdjęciem z 19 czerwca 2015 r. Natalia dosłownie pisze: „Dziś ważyłam 55 kg (wzrost 173), jestem z siebie dumna”. Na zdjęciu pokazano ją w krótkim topie, dzięki czemu wyraźnie widać, jaką stonowaną i tłoczoną prasę ma dziewczyna.

Jej liczne zdjęcia w strojach kąpielowych są dość przekonujące: dziewczyna jest bardzo szczupła i wysportowana.Natalia Rudova przed i po operacji plastycznej, gorące zdjęcia w stroju kąpielowym, biografia

Możesz określić rozmiar zgodnie z parametrami figury, korzystając z tabel standardowych rozmiarów odzieży damskiej:

OpcjeWskaźniki cyfrowe
Wzrost172 do 173 cm
Waga53 do 58 kg
Rozmiar biustu (stanik)Od 81 do 89 (80B)
TaliaOd 59 do 61 cm
Biodra84 do 92 cm
Rozmiar ubrań42-44
Rozmiar buta38-39

W wywiadzie dla Laury Jugelii z PeopleTalk dziewczyna powiedziała, że ​​ma 37 rozmiarów butów. Analizując wszystkie znane liczby, można śmiało powiedzieć, że Natalia ma wszystkie dane proporcjonalne, jest bardzo szczupła i dobrze zbudowana.

Była chuda jak dziewczynka. W młodości, sądząc po zdjęciach, nie cierpiała również na nadwagę. Chociaż sama Natalia pisze pod niektórymi zdjęciami na Instagramie, że może przybrać na wadze, nawet patrząc na jedzenie.

Gorące zdjęcia

Natalia Rudova przed i po operacji plastycznej, gorące zdjęcia w stroju kąpielowym, biografia

Natalia Rudova przed i po operacji plastycznej, gorące zdjęcia w stroju kąpielowym, biografia

Natalia Rudova przed i po operacji plastycznej, gorące zdjęcia w stroju kąpielowym, biografia

Natalia Rudova przed i po operacji plastycznej, gorące zdjęcia w stroju kąpielowym, biografia

Natalia Rudova przed i po operacji plastycznej, gorące zdjęcia w stroju kąpielowym, biografia

Natalia Rudova przed i po operacji plastycznej, gorące zdjęcia w stroju kąpielowym, biografia

Natalia Rudova przed i po operacji plastycznej, gorące zdjęcia w stroju kąpielowym, biografia

Natalia Rudova przed i po operacji plastycznej, gorące zdjęcia w stroju kąpielowym, biografia

Wygląd

Natalia Rudova przed i po operacji plastycznej (jeśli w ogóle) była i pozostaje bardzo atrakcyjną młodą kobietą. Ma regularne rysy, duże szaro-niebieskie oczy w kształcie migdałów, pełne usta i brwi o naturalnie pięknym kształcie.

Ponadto młoda kobieta może się pochwalić pięknym smukłym ciałem, kuszącymi średniej wielkości piersiami, gładkimi długimi nogami, wdzięcznymi ramionami. Dzięki sportom na sali iw domu aktorka jest zawsze w doskonałej kondycji fizycznej. Ma piękny tłoczony brzuch, płaski brzuch.Natalia Rudova przed i po operacji plastycznej, gorące zdjęcia w stroju kąpielowym, biografia

Dziewczyna zawsze nosi długie włosy, które na zdjęciu z różnych lat czasami różnią się kolorem. Zasadniczo widzowie i subskrybenci Natalii w sieciach społecznościowych są przyzwyczajeni do postrzegania jej jako blondynki. Czasami we wcześniejszych latach dziewczyna nosiła ciemne włosy. Ostatnio można ją zobaczyć w odcieniu blondynki z różowymi niuansami.

Często aktorka musiała zmieniać kolor z jasnej blondynki na ekscentryczną brunetkę. Najprawdopodobniej miała na sobie tylko peruki. Na zdjęciach widać młodą kobietę z pięknymi lokami, warkoczami, z niedbałymi bułeczkami, a nawet z grzywką. W zwykłym życiu nie nosi grzywki.

Zawsze od momentu założenia konta na Instagramie na początku stycznia 2012 roku pod wszystkimi zdjęciami pojawiło się wiele komentarzy o różnym charakterze. Ale nadal jest wśród nich więcej dobrych i podziwiających piękno dziewczyny.

Jak zmieniło się na przestrzeni lat

Natalia Rudova to naturalna blondynka. To bezsporny fakt, o czym świadczą jej zdjęcia z dzieciństwa. Od dzieciństwa nosi też długie włosy. Istnieje wiele zdjęć uroczej dziewczyny z warkoczami i kokardkami.

Na wspólnym zdjęciu ze starszą siostrą Oksaną i matką, gdzie Natasza ma 10-12 lat, jej włosy są znacznie ciemniejsze. Na tym samym zdjęciu widać, że dziewczyny mają raczej pulchne usta. Na fotografiach z lat studenckich Natalya Rudova jest ciemniejsza niż w dzieciństwie, a jej włosy sięgają do ramion. Nieco później całkowicie rozjaśnia włosy.Natalia Rudova przed i po operacji plastycznej, gorące zdjęcia w stroju kąpielowym, biografia

Wszystkie zdjęcia aktorki możesz śledzić według dat na jej Instagramie, który nazywa jedynym wiarygodnym źródłem informacji o niej. Natalia Rudova zawsze pozostawała szczupła. Występowały niewielkie wahania wagi, o czym sama mówiła.

Pod kolażem z 2015 roku, na którym porównano 2 zdjęcia, Natasha informuje, że schudła 8 kg. Tak, różnica jest oczywista. Jedno z tych zdjęć mówi po angielsku: 4 lata temu. Oznacza to, że w 2011 roku aktorka była jasną, większą blondynką. Jest kilka zdjęć, na których dziewczyna jest bardziej pulchna.

W latach 2011-2013. Natalia Rudova zagrała główną rolę w serialu „Warunki umowy” i „Warunki umowy-2”. Publiczność postrzegała aktorkę jako brunetkę z grubą grzywką. Najprawdopodobniej miała na sobie perukę. Zdjęcie na Instagramie na tym obrazku wywołało burzę dyskusji i komentarzy.Natalia Rudova przed i po operacji plastycznej, gorące zdjęcia w stroju kąpielowym, biografia

Opinie fanów i subskrybentów były podzielone. Jedni byli zachwyceni przemianą, inni po prostu oburzyli się i napisali, że Natalia była lepszą blondynką. Na zdjęciach z 2014 roku Natalia jest blondynką. Jest zdjęcie, na którym ma bardzo długą, przerzedzoną grzywkę, a jej włosy są ciemne u nasady. Kiedy upina włosy w kok, wygląda na to, że jest brązowowłosa.

Na zdjęciach z 2016 roku aktorka wygląda bardzo szczuple. Często przesyła zdjęcia z siłowni do sieci społecznościowej. Wiele filmów z jej pracą domową. Taka praca nad sobą daje dobre efekty.

Dziewczyna lubi nosić krótkie, dopasowane sukienki.Podkreślają tylko piękno jej sylwetki, w której nie ma nic zbędnego. Obecnie Natalya Rudova pozostaje szczupłą, wysportowaną blondynką.

Chirurgia plastyczna

Natalia Rudova przed i po tworzywach sztucznych nie zmieniła się dramatycznie. Można to zobaczyć, analizując i porównując jej zdjęcia z różnych lat.

W grudniu 2015 roku dziewczyna opublikowała migawkę z zamkniętego przedpremierowego pokazu filmu Mafia: The Survival Game. Zdjęcie nie jest zbyt dobrej jakości, ale pokazuje, że nos aktorki ma lekko zauważalny garb. Jest jeszcze kilka zdjęć z 2014 roku, na których widać to wyraźnie.

Natalia Rudova przed i po operacji plastycznej, gorące zdjęcia w stroju kąpielowym, biografia
Natalya Rudova przed i po tworzywach sztucznych

Na późniejszych fotografiach nos Natalii Rudovej zmienił się dokładnie w okolicy grzbietu nosa, który stał się równy, przez co czubek nosa wygląda na lekko odwrócony z pozycji „z profilu”. Nos stał się znacznie cieńszy i bardziej elegancki. Taka metamorfoza może przydarzyć się pojawieniu się tylko poprzez interwencję chirurgiczną.

Na zdjęciach dzieci widać, że aktorka ma bardzo pulchną dolną wargę. Wierzch ma ładny kształt, ale jest węższy. Zdjęcia z 2014 roku i później pokazują, że usta Natalii mają ten sam rozmiar i naturalny obrzęk.

Na stronach poświęconych chirurgii plastycznej eksperci są zgodni co do tego, że artysta miał korekcję nosa. I okresowo powiększa usta zastrzykami wypełniaczy.

Zabiegi kosmetyczne

Na swoich stronach na Instagramie Natalya Rudova często dzieli się ze swoimi subskrybentami informacjami o tym, jakie zabiegi kosmetyczne poddaje się w salonach kosmetycznych. U kosmetyczek w swoim ulubionym salonie „Miejsce na słońcu”, jak mówi Natalia, usuwa plamy starcze i tworzy maski chroniące zimą przed wysuszeniem skóry.

Ponadto odwiedza profesjonalnych masażystów i mówi, że masaż i sport to siła. Po masażu lubi wykonywać różne okłady, które dobrze ujędrniają i napinają skórę.Natalia Rudova przed i po operacji plastycznej, gorące zdjęcia w stroju kąpielowym, biografia

Dodatkowo uwielbia zabieg Ulthera, napina skórę i kontur twarzy. Efekt utrzymuje się przez 5 lat. Aktorka nie zapomina o pięknie swoich paznokci. Odwiedza salony paznokci i pedicure. Rozjaśnia i uelastycznia włosy również w gabinetach kosmetycznych.

Dość często w swojej sieci społecznościowej Natalya reklamuje różne preparaty kosmetyczne, zostawia o nich recenzje i zalecenia.

Sekrety dobrego wyglądu

Natalia Rudova często dzieli się sekretami swojego pięknego wyglądu ze swoimi obserwatorami na Instagramie. Mówi: „Twoje ciało jest w twoich rękach”. Dziewczyna regularnie chodzi na treningi na siłowni i tam pracuje z profesjonalnym trenerem, który nie daje jej odpustów.

W jej sieci społecznościowej jest wiele zdjęć ze szkolenia. Publikuje filmy, które kręci w domu podczas domowych treningów. Natalia Rudova przed i po operacji plastycznej, gorące zdjęcia w stroju kąpielowym, biografia

Aktorka dzieli się swoimi sekretami odchudzania. Podczas kwarantanny przytyła 10 kg, ale nikt nie zdążył tego zauważyć. Wie, jak nad sobą popracować i nadać sobie wymarzony kształt. Kiedyś Natalya podzieliła się z subskrybentami sekretami swojej diety, która nazywa się chemiczną i zapewnia odchudzanie na gotowanych jajach kurzych i owocach cytrusowych (grejpfrutach).

Sesja zdjęciowa

Natalia Rudova przed i po operacji plastycznej była i pozostaje piękną młodą kobietą. Jest często zapraszana do udziału w zdjęciach do różnych magazynów, postów reklamowych i organizacji charytatywnych. Jej zdjęcia trzykrotnie w 2010, 2013 i 2020 roku pojawiły się na okładkach najbardziej poczytnego błyszczącego magazynu dla mężczyzn „Maxim”.

Ostatnia sesja zdjęciowa odbyła się na Bali, gdzie kręcono reality show „A Place in the Sun”, którego gospodarzem jest Natalia. Zdjęcia przedstawiają aktorkę w kostiumie kąpielowym. Jest zdjęcie, na którym jest półnaga lub zupełnie naga, otoczona górami, morzem i słońcem.Natalia Rudova przed i po operacji plastycznej, gorące zdjęcia w stroju kąpielowym, biografia

Ta sesja zdjęciowa, podobnie jak poprzednie, nie pozostała niezauważona. Co więcej, dziewczyna zawsze przesyła zdjęcia na Instagram. Zdjęcia zawsze zyskują dużą liczbę wyświetleń, entuzjastycznych komentarzy i polubień.Ponadto aktorka zajęła 2 miejsce w rankingu magazynu Maxim wśród 100 najseksowniejszych kobiet w Rosji w 2016 roku.

Interesujące fakty

Natalia Rudova stała się bardzo popularną aktorką. Ma ponad 4400000 obserwujących na Instagramie. Stamtąd można znaleźć wiele ciekawych informacji, które nie zawsze od razu docierają do prasy.

Nie wszyscy to wiedzą:

 • Natalia pomaga bezdomnym i chorym zwierzętom, robiła to jako dziecko.
 • Wypowiedziała wojnę prezenterowi telewizyjnemu Andreiowi Malakhovowi za zniesławienie jej i jej przyjaciela w jednym z programów.
 • Aktorka wierzy w astrologiczne prognozy i co roku zamawia ją u specjalistów.
 • Od wielu lat ścigana przez obsesyjnych fanów, którzy potrafią nawet włamać się do mieszkania.
 • Jej ulubionym filmem jest Nikita.
 • Uwielbia gatunek fantasy w kinie.
 • Natalia boksuje.
 • Nie lubi scen z łóżka na planie filmowym.
 • Ma własne nowe mieszkanie.
 • Nigdy nie wyrzuca butów i ubrań.

Aktorka Natalya Rudova to bardzo piękna młoda kobieta. Jeśli wykonała operację plastyczną, jej wygląd nie zmienił się radykalnie. Dziewczyna była dobra przed możliwymi interwencjami chirurgicznymi i tak pozostała po nich. Najważniejsze, że jest osobą pozytywną, towarzyską i życzliwą.

Film o życiu Natalii Rudowej

Natalia Rudova - Nowe mieszkanie, garderoba, szczere zdjęcia i relacje:

Oceń artykuł
Kosmetologia i chirurgia plastyczna dla kobiet. Korekta wyglądu. Sposoby, metody, zabiegi poprawiające sylwetkę i twarz
Dodaj komentarz

Twarz

Nogi

Włosy