Natalia Podolskaya. Zdjęcia przed i po korekcji nosa, biografia, życie osobiste

Natalia Podolskaya - gwiazda rosyjskiego show-biznesu, utalentowana piosenkarka, uczestniczka Eurowizji i absolwentka Star Factory, która zasłynęła ze swoich hitów nie mniej niż z jasnego życia osobistego. Rudowłosa piękność, która została żoną jednego z metrów rosyjskiej sceny, ma jasny wygląd i piękny głos, a także chętnie udziela wywiadów, gdzie wśród wielu pytań ujawnia sekrety zarówno swojego życia osobistego, jak i tajemnic urody, a nawet dzieli się z fanami zdjęciami wykonanymi przed i po korekcji nosa. ...

Krótka biografia i życie osobiste

Natalia Podolskaya (zdjęcie przed i po korekcji nosa podane jest poniżej w artykule) urodziła się pod koniec maja 1982 roku w Mohylewie w rodzinie prawnika i kierownika hali wystawowej. Piosenkarka ma siostrę bliźniaczkę Juliannę.Natalia Podolskaya. Zdjęcia przed i po korekcji nosa, biografia, życie osobiste

Rodzice przyszłej gwiazdy nie mogli uratować małżeństwa, a jej ojciec wkrótce ożenił się po raz drugi i miał syna, Andrey.

Natalia od dzieciństwa, kierując się ku pieśniom i sztuce różnorodnej, od 9 roku życia została uczennicą klubu muzycznego „Tęcza”, a kiedy weszła do Studia W mieszczącego się w Mohylewskim Instytucie Śpiewu i Choreografii, została uznana za zwycięzcę kilku konkursów wokalnych dla młodych wykonawców.

Pomimo oczywistych sukcesów córki rodzice postanowili dać Natalii poważny zawód, nalegając na przyjęcie do Białoruskiego Instytutu Prawa, ale po ukończeniu uniwersytetu z wyróżnieniem dziewczyna nadal przeniosła się do Moskwy, gdzie wstąpiła na wydział wokalny Tamary Mansurowej w Moskiewskim Instytucie Sztuki Współczesnej.Natalia Podolskaya. Zdjęcia przed i po korekcji nosa, biografia, życie osobiste

Dostrzegając dobre dane swojej uczennicy, nauczycielka pomogła Natalii w jej przyszłej karierze, a także przyczyniła się do jej pojawienia się na festiwalach „Slavianski Bazaar” i „Universetalent Prague 2002”. Od tej ostatniej Podolska odebrała dyplomy jako „Najlepszy wykonawca” i „Najlepsza piosenka”.

W 2004 roku piosenkarka wzięła udział w selekcji Białorusi do Eurowizji, a następnie dostała się do piątego Star Factory... Podczas udziału w projekcie Natalya wydała wideo „Late”, napisane słowami Viktora Drobysha, a następnie album o tym samym tytule, który zawiera 13 kompozycji.

Zajmując 3. miejsce w "Star Factory" Natalia ponownie próbowała dostać się na Eurowizję, tym razem z Rosji, a następnie zaprezentowała kompozycję "Nikt nikogo nie skrzywdził" na międzynarodowym konkursie, który zajął dopiero 15. miejsce.Natalia Podolskaya. Zdjęcia przed i po korekcji nosa, biografia, życie osobiste

Po niepowodzeniu Natalia wydała teledysk „One”, a następnie wyruszył w trasę po Rosji z piosenkami „Burnt out”, „Turn off the light” i „From Earth to Heaven”.

Zaczęła spotykać się z Vladimirem Presnyakovem, Natalya pojawiła się w „Robot Child” i „Full Contact: Generation Next Against the Stars of the Stars of the Stars of 90s”, a następnie wykonała piosenki „One” i „The Wall”.

W 2007 roku piosenkarka wydała klipy „My Man” i „Freedom”, z którymi wystąpiła na „New Wave”, „Luzhniki” oraz w projekcie „Babi Revolt”, a następnie pojawiła się z „The Firebird”, który trafił do rotacji. Russian Radio ”i inne stacje radiowe.

W 2008 roku Natalya została cywilną Federacją Rosyjską, a następnie wraz z Angeliką Varum i Leonidem Agutinem wystąpiła w teledysku „Be a part of yours”, który został laureatem „Song of the Year”. W 2010 roku piosenkarka ponownie wystąpiła w New Wave, ale z The Day Has Faded Again, aw 2011 roku wzięła udział w Star Factory: Return.Natalia Podolskaya. Zdjęcia przed i po korekcji nosa, biografia, życie osobiste

W kolejnych latach piosenkarka regularnie zachwycała fanów nowymi kompozycjami, wśród których znalazły się:

 • "Deszcz";
 • „Jedna nadzieja na miłość”;
 • "Zimowy";
 • "Intuicja".
 • "Pozwól im rozmawiać";
 • "Nowy Świat"

W 2014 roku Podolskaya została członkiem „Just the Same”, a następnie wydała kompozycje „Real Love” i „I Remember Everything”. W kolejnych latach kolekcja piosenek Natalii została uzupełniona wydanymi razem z mężem „Nie oszukam mamy”, „Ziemianin”, „Zagubiona”, „Feniks” i „Chłopiec”.

Pierwszą głośną powieścią Natalii był jej związek z Igorem Kamińskim... Cywilne małżeństwo kochanków trwało około 5 lat i przyczyniło się do powstania i rozwoju kariery piosenkarki.Natalia Podolskaya. Zdjęcia przed i po korekcji nosa, biografia, życie osobiste

W 2005 roku po rozstaniu, któremu towarzyszył głośny skandal, Natalia uczestnicząca w „Wielkim wyścigu” spotkała się z Władimirem Presniakowem. Związek, który zaczął się od przyjaźni, stopniowo przerodził się w miłość, a potem w wspólne życie. Według Natalii, kiedy zobaczyła Presnyakova, od razu zdała sobie sprawę, że ten konkretny mężczyzna zostanie jej mężem i natychmiast z nim usiadła.

Vladimir był również zafascynowany dziewczyną, ale ponieważ był żonaty, młodzi ludzie musieli pozostać tylko przyjaciółmi. Sześć miesięcy po pierwszym spotkaniu Vladimir i Natalya zaczęli mieszkać razem, aw 2010 roku para najpierw zarejestrowała związek, a następnie wzięła ślub w kościele.

Natalia Podolskaya. Zdjęcia przed i po korekcji nosa, biografia, życie osobiste
Zdjęcie Natalii Podolskiej z rodziną

Po 5 latach Władimir i Natalia zostali szczęśliwymi rodzicami małego Artema, którego dosłownie „błagali Boga o grzeszne życie”. Para marzyła o dziecku przez długi czas, aż w końcu wydarzył się długo wyczekiwany cud. Wraz z nimi narodziny ich wnuka świętowali rodzice Włodzimierza.

W 2020 roku para ogłosiła nową ciążę Natalii, aw październiku piosenkarka urodziła małego Iwana.

Wygląd i życie osobiste

Natalia Podolskaya (zdjęcie przed i po korekcji nosa, piosenkarka opublikowana na swoim Instagramie, gdzie również szczerze podzieliła się wynikami operacji z fanami) wyróżnia się wśród gwiazd krajowego show-biznesu nie tylko swoim nienagannym gustem, ale także modelowymi danymi zewnętrznymi, które pozwalają jej błyszczeć w absolutnie każdym, nawet najbardziej nieskromny i jasny strój.Natalia Podolskaya. Zdjęcia przed i po korekcji nosa, biografia, życie osobiste

Parametry kształtu:

Wzrost174 cm
Waga56 kg
Biust-talia-biodra81-61-84
Rozmiar biustu80V
Rozmiar piersi2
Rozmiar ubrań42-44
Rozmiar buta39
Kolor włosówRudowłosy
Kolor oczubrązowy
Rodzaj wyglądueuropejski
NarodowośćBiałoruski

Plastikowy

Natalia Podolskaya (zdjęcia przed i po korekcji nosa wyraźnie pokazują radykalną przemianę piosenkarki), w przeciwieństwie do innych gwiazd muzyki pop, nie robi tajemnicy ze swojej operacji plastycznej.Natalia Podolskaya. Zdjęcia przed i po korekcji nosa, biografia, życie osobiste

Biorąc pod uwagę, że nie ma potrzeby ukrywania „rzeczy oczywistych”, piosenkarka powiedziała, że ​​dwukrotnie skorzystała z usług chirurgów plastycznych:

 1. Natalya po raz pierwszy przeszła operację plastyczną w 2008 roku i oprócz efektu estetycznego, operacja miała pomóc gwieździe w skorygowaniu skrzywionej przegrody nosowej, co powoduje problemy z oddychaniem, które w znacznym stopniu utrudniają jej karierę wokalną. Operacja zakończyła się sukcesem, ale sama Podolska nie była zadowolona z osiągniętego wyniku.
 2. Piosenkarka zdecydowała się na drugą operację w wieku 27 lat, wyjaśniając, że po raz pierwszy jej zakrzywionej przegrody nie udało się całkowicie skorygować.

Nowy nos piosenkarza wygląda znacznie schludniej niż poprzedni, ma zwężony tył i schludnie podciągnięty czubek, a także nie przeszkadza gwiazdce w swobodnym oddychaniu.

W wieku 38 lat piosenkarka otwarcie deklaruje, że chirurdzy plastyczni to swego rodzaju magowie, którzy potrafią nadać dziewczynom wygląd marzeń, a po operacji sama nabrała braku pewności siebie, która pozwoliła jej pozbyć się starego kompleksu.Natalia Podolskaya. Zdjęcia przed i po korekcji nosa, biografia, życie osobiste

Podolska w swoich wywiadach podkreślała również, że chirurgia plastyczna to prawdziwe zbawienie dla dziewcząt, które są niezadowolone z niuansów swojego wyglądu i że mogą sobie pozwolić na korektę wad jest już bardzo dobre.

Wygląd po plastiku

Zdjęcia Natalii Podolskiej wykonane przed i po korekcji nosa dowodzą, że poprawienie jej wyglądu nie tylko nie zniekształciło wyglądu piosenkarki, ale wręcz przeciwnie, dodało jej uroku.Natalia Podolskaya. Zdjęcia przed i po korekcji nosa, biografia, życie osobiste

Fani gwiazdy są przekonani, że piosenkarka zdecydowała się na operację plastyczną wcale nie z powodu problemów z oddychaniem, ale po to, aby poprawić swój wygląd. Po operacji plastycznej gwiazda zmieniła również kolor włosów, poszła na fitness i ujędrniła sylwetkę, stawiając sobie za cel wyglądanie najbardziej seksownie dla swojego męża.

Sekrety urody

Natalia Podolskaya (zdjęcia przed i po korekcji nosa, wykonane przez piosenkarkę, służą jako pomoc wizualna o zdolności każdego do korygowania wad wyglądu) od dzieciństwa była przyzwyczajona do pielęgnacji twarzy, a dzięki surowemu ojcu długo obywała się bez makijażu, przyzwyczajając się do polegania wyłącznie na naturalnym pięknie.

Ochrona skóry

Piosenkarka jest przekonana, że ​​najważniejsze w pielęgnacji twarzy jest dokładne mycie rano i wieczorem. Natalia wykonuje ten zabieg za pomocą żelu i toniku, a następnie nakłada na skórę żel nawilżający i produkt wokół oczu. Podolska nie stosuje żadnych środków ludowych, woli ufać swojemu pięknu tylko z kosmetykami przetestowanymi przez dermatologów.Natalia Podolskaya. Zdjęcia przed i po korekcji nosa, biografia, życie osobiste

Natalya od dzieciństwa stara się nie nadużywać makijażu, normalnie ograniczając się do pudru i niewielkiej ilości tuszu do rzęs. Jeśli podczas pracy wymagane jest nałożenie dużej ilości makijażu na twarz, to piosenkarka musi zaopatrzyć się w krem ​​z pantenolem, który pomaga przywrócić skórze podrażnionej bogactwem kosmetyków.

Piosenkarka uwielbia relaksujący masaż całego ciała i stara się go wykonywać regularnie, relaksując się przy muzyce orientalnej bez słów. To właśnie ten rodzaj muzycznego akompaniamentu zabiegów kosmetologicznych lubi Natalya, która okresowo zaczyna śpiewać do klasycznych arcydzieł muzycznych.

Masaż pomaga Podolskiej nie tylko odprężyć się, ale także przywrócić koloryt skóry i skutecznie zwalczyć cellulit. Oprócz tego piosenkarka koniecznie włącza do swojej pielęgnacji kosmetycznej różnorodne profesjonalne oczyszczenia, peelingi i peelingi, a także maski z kwasem hialuronowym i kolagenem.Natalia Podolskaya. Zdjęcia przed i po korekcji nosa, biografia, życie osobiste

Podolskaya raz na pół roku przeprowadza iniekcyjne kursy mezoterapii i biorewitalizacji, regenerując tkanki i zwalczając zmęczenie skóry i zmiany związane z wiekiem, ale na razie stara się zrezygnować z botoksu. Piosenkarka nie lubi różnych okładów, wierząc, że są mokre, śliskie, obrzydliwe i zupełnie bezużyteczne.

jedzenie

Według piosenkarki, dobrym sportem dla niej jest codzienne gotowanie dla męża i syna - bardzo wdzięcznych zjadaczy. Jeśli chodzi o samą Natalię, woli ograniczać się w jedzeniu, ponieważ aparat zawsze dodaje kilka dodatkowych kilogramów nawet do najbardziej idealnej sylwetki.

Podolska bardzo lubi jeść, ale ze względu na szczupłą sylwetkę jest zmuszona odmówić sobie słodyczy, ciastek, smażonych i fast foodówa także zawsze ściśle przestrzega postu. Natalya próbuje samodzielnie gotować gotowane potrawy lub potrawy na parze.

Natalia Podolskaya. Zdjęcia przed i po korekcji nosa, biografia, życie osobiste

Będąc w ciąży, Natalya starała się nie opierać na jedzeniu, więc szybko przywróciła swój poprzedni kształt. Piosenkarka odmówiła również smażenia w czasie ciąży, wierząc, że taka dieta może negatywnie wpłynąć na dziecko.

Podolskaya, która niedawno została mamą po raz drugi, aktywnie promuje karmienie piersią, co pomaga jej nie tylko zrzucić zbędne kalorie, ale także przestrzegać prawidłowej diety odżywczej, która nie zawiera pokarmów szkodliwych dla dziecka.

Sport

Podolska nienawidzi siłowni, ale zmusiła się do zaprzyjaźnienia się z fitnessem. Po wypróbowaniu wszystkich ćwiczeń grupowych, pływania i ćwiczeń siłowych piosenkarka dokonała wyboru na korzyść sprzętu sercowo-naczyniowego, a nawet nauczyła się robić pompki.

Według Natalii najtrudniej jest jej wejść do szatni i zmusić się do zmiany, a wtedy trening zaczyna toczyć się jak w zegarku.

Sesja zdjęciowa

Gorące zdjęcia Natalii Podolskiej są starannie wybierane przez samą piosenkarkę przed każdą publikacją.... Mimo obecności wspaniałej postaci gwiazda nie zachowuje się całkowicie naga, ponieważ ma zasady, których nie chce przekroczyć.Natalia Podolskaya. Zdjęcia przed i po korekcji nosa, biografia, życie osobiste

Natalia jest pewna, że ​​zarabiając jako piosenkarka, musi nadal pozostać tajemnicza, a jeśli nagle rozbierze się do magazynu, niewątpliwie zyska dodatkową popularność, ale nie śpiewem, ale ciałem, którego nie zamierza sprzedać.

W kolekcji Natalii do magazynów męskich XXL, Penguin and the Bear jest kilka szczerych sesji zdjęciowych, ale na wszystkich zdjęciach piosenkarka pojawiła się w bieliźnie lub kostiumie kąpielowym.

Natalia Podolskaya. Zdjęcia przed i po korekcji nosa, biografia, życie osobiste

Oprócz szczerych sesji zdjęciowych Natalia wielokrotnie stała się bohaterką publikacji 7 Days, HELLO i Cosmopolitan, a także ma swoją własną stronę na Instagramie, na której przesyła rodzinne i osobiste zdjęcia oraz komunikuje się z fanami.

Osiągnięcia i ciekawe fakty

Natalya Podolskaya jest uważana za jedną z najbardziej utytułowanych rosyjskich gwiazd muzyki pop, która wielokrotnie otrzymywała różne nagrody muzyczne.

Natalia Podolskaya. Zdjęcia przed i po korekcji nosa, biografia, życie osobiste

W kolekcji piosenkarza, który wydał 3 albumy solowe i 28 mocnych singli, z których większość stała się powszechnie rozpoznawalnym hitem:

 • dyplom zdobywcy Bazaru Słowiańskiego w Witebsku;
 • nagroda międzynarodowego konkursu Universetalent Prague 2002;
 • III miejsce w projektach „Star Factory” i „Dokładnie”;
 • nominacje do nagród MTV RMA 2005 i RU.TV;
 • statuetka „Złoty Gramofon”;
 • 5 dyplomów nagrody „Piosenka Roku”.

Natalia Podolskaya. Zdjęcia przed i po korekcji nosa, biografia, życie osobiste

Ciekawe fakty o piosenkarzu:

 1. Natalia ma siostrę bliźniaczkę Juliannę. Dziewczynki urodziły się zamiast planowanego przez rodziców syna Igora podczas dość trudnego, wręcz ekstremalnego porodu. Od dzieciństwa siostry różniły się zupełnie innymi postaciami, a jeśli Natalya zawsze skłaniała się ku kreatywności, to Julianna wyróżniała się większą rozwagą i powagą.
 2. Rodzice piosenkarki spodziewali się jednego dziecka, a przygotowane łóżeczko nie wystarczyło Natalii, więc początkowo dziewczynka została zmuszona do spania na akordeonie, co mogło wpłynąć na jej przyszłe życie.
 3. Piosenkarka jest niesamowitym śpiochem, ale gdy tylko urodziła drugie dziecko, była zmuszona zmienić swój harmonogram. Od tego czasu Natalia była zmuszona obudzić się nieco wcześniej niż jej syn, spędzić z nim pół godziny, a potem spokojnie położyć się spać.
 4. W dzieciństwie Natalii i jej siostrze ojciec zabronił malować, więc dziewczynki wychodząc z domu zmuszane były do ​​malowania ust i włosów henną przy wejściu. Ta procedura trwała do 16 roku życia, a piosenkarka, opowiadając ojcu kolejny uczony rozdział od Eugeniusza Oniegina, po prostu przestała ukrywać pomalowane paznokcie.
 5. Przed oficjalną rejestracją małżeństwa z Vladimirem Presnyakovem Natalia przeszła żartobliwy czek ze swoimi przyjaciółmi - Leonidem Agutinem i Angelicą Varum. Para zapytała piosenkarkę, czy czytała zagranicznego autora Naprawy obuwia (frazę wymawiano z naciskiem na pierwszą sylabę) i po usłyszeniu negatywnej odpowiedzi przyjęła Natalię do swojego towarzystwa.
 6. W 2006 roku, po otrzymaniu prawa jazdy, Natalia miała wypadek samochodowy, w którym z jej winy został ranny kierowca nadjeżdżającego samochodu. Jej własny ojciec, Jurij Podolski, zgłosił się na ochotnika do obrony piosenkarza w sądzie.
 7. Natalia jest przekonana, że ​​życie rodzinne to stała, wspólna praca mężczyzny i kobiety, a jeśli przynajmniej jeden z partnerów przestanie pracować nad związkami, zaczynają się problemy. W swojej rodzinie piosenkarka wzięła na siebie wszystkie obowiązki związane z organizowaniem codziennego życia i przygotowywaniem posiłków, według Podolskiej jej mąż nawet nie mył naczyń, ale do jego obowiązków należy wezwanie elektryków i hydraulików.
 8. Piosenkarka jest pewna, że ​​ona i jej mąż błagali Boga o swoje dzieci z powodu grzesznego stylu życia Władimira Presnyakova, a także faktu, że spowodowali upadek drugiego małżeństwa tego ostatniego.
 9. W rundzie kwalifikacyjnej do Eurowizji 2005 Natalya ominęła znane rosyjskie gwiazdy pop, w tym Dimę Bilan i Anastasię Stocką.

Natalia Podolskaya. Zdjęcia przed i po korekcji nosa, biografia, życie osobisteNatalya Podolskaya to laureatka wielu prestiżowych nagród, była „fabrykantka” i uczestniczka Eurowizji, znana nie tylko z kariery, ale także pozytywnego nastawienia do chirurgii plastycznej.

Nie ukrywając swoich operacji i szczęśliwie dzieląc się z fanami zdjęciami wykonanymi przed i po korekcji nosa, piosenkarka uważa, że ​​najważniejsze w życiu jest zawsze pozostać seksowna i pewna siebie, a także wierzyć w Boga, który może spełnić każde pragnienie.

Film o Natalii Podolskiej

Natalia Podolskaya w programie „Sam na sam ze wszystkimi”:

Oceń artykuł
Kosmetologia i chirurgia plastyczna dla kobiet. Korekta wyglądu. Sposoby, metody, zabiegi poprawiające sylwetkę i twarz
Dodaj komentarz

Twarz

Nogi

Włosy