Lilia Chertraru - zdjęcia przed i po, biografia, House 2, Instagram, VK

Lilia Chetraru pojawiła się w telewizyjnym projekcie „House 2” na początku 2017 roku. Wszyscy uczestnicy pokazu są pod całodobowym nadzorem kamer, dlatego muszą uważnie monitorować swój wygląd. Dziewczyny podkreślają urodę kosmetykami, swoje walory podkreślają ubraniami, a niektóre nawet decydują się na operację plastyczną.

Lilia Chertraru - zdjęcia przed i po, biografia, House 2, Instagram, VK
Lilia Chetraru

Ten los nie przeszedł przez notoryczną uczestniczkę pokazu, Lilię Chetrarę. W Internecie można znaleźć wiele zdjęć na prośbę Lily Chetraru przed i po operacji plastycznej, bardziej szczegółowo na temat wszystkich interwencji chirurgicznych i ich konsekwencji.

Jak wyglądała Lilia przed jej pojawieniem się

Lilya to jasna brunetka, niska, na pozór drobna, szczupła dziewczyna o wadze około 45 kg. Wyróżnia się dobrą sylwetką, cienką talią i bujnym pięknym biustem. Uczestniczka projektu telewizyjnego preferuje jasny makijaż, nawet w ciągu dnia uwielbia nakładać na oczy zadymione oczy.

Niedawno odkryto zdjęcia uczestnika programu telewizyjnego przed operacją plastyczną. Zdjęcia zszokowały wszystkich, bo Lilya Chetraru przed i po operacji plastycznej to dwie zupełnie różne osoby!

Różnicę widać od razu - nos był szerszy, usta węższe, a biust mniej bujny. Chirurdzy plastyczni są pewni, że dziewczynka wielokrotnie wykonywała takie operacje jak mammoplastyka, plastyka nosa, powiększanie ust wypełniaczami.

Lilia Chertraru - zdjęcia przed i po, biografia, House 2, Instagram, VK
Lilia Chetraru przed i po operacji plastycznej

Lily woli nie ujawniać powodów, dla których dziewczyna trafiła pod nóż. Jednak biorąc pod uwagę jej relację tylko z bogatymi, zamożnymi mężczyznami, można przypuszczać, że chce sprostać oczekiwaniom siebie i innych. A fani chętnie płacą za jej kosztowne zachcianki.

Pierwsza operacja plastyczna

Początkowo Lilya zdecydowała się na plastykę nosa - dziewczyna zawsze nie była zadowolona z dużego nosa. Szybko znalazła chirurga, który przeprowadziłby operację plastyczną, ale jej wybór wyraźnie się pomylił. Operacja zakończyła się niepowodzeniem, a znieczulenie nie miało wpływu na Lilyę.

Jak mówi sama Chetrara, nie mogła poruszać rękami i nogami, ciężko jej było oddychać, ale jednocześnie wszystko rozumiała... Lekarze dopiero po pewnym czasie zakładają maskę tlenową.

Doprowadziło to do negatywnych konsekwencji, dziewczyna miała tablicę na migdałkach, co uniemożliwiało jedzenie i picie.

Również po nieudanej korekcji nosa pojawiły się problemy z oddychaniem. Wszystko to skłoniło uczestnika projektu do poszukiwania bardziej doświadczonego i kompetentnego specjalisty oraz ponownego plastiku nosa.

Nie przegap najpopularniejszego artykułu w kolumnie: Kaniula - co to jest, jak jest używana w kosmetyce i medycynie.

Rynoplastyka rewizyjna

Przyjeżdżając do projektu w styczniu 2017 roku, Lilia od razu zaczęła szukać nowego związku. Dość szybko zaczęła spotykać się z Siergiejem Zacharyaszem. Związkowi towarzyszyły ciągłe skandale, kłótnie i częste oznaki ciąży.

Lilia Chertraru - zdjęcia przed i po, biografia, House 2, Instagram, VK
Lilia Certraru

Operacje plastyczne również zyskują na ocenach, więc dziewczyna zdecydowała się na drugą plastykę nosa wiosną 2017 roku. Była aktywnie zniechęcona przez innych uczestników projektu, młodego mężczyznę i widzów telewizyjnych, ale problemy z oddychaniem i nieudana pierwsza operacja zmusiły ją do ponownej wizyty u chirurga plastycznego.

Po znalezieniu specjalisty Lilia zdecydowała się na 2 operacje naraz - powiększenia piersi i zmiany nosa.

Druga operacja plastyki nosa zakończyła się sukcesem. To prawda, że ​​okres rekonwalescencji po ponownej operacji wynosił sześć miesięcy. Chetrar musiała spędzić kilka tygodni w gipsie, ale była na to gotowa.

Po ustąpieniu obrzęku i siniaków Lilia Chetraru opublikowała zdjęcia w sieci społecznościowej po operacji i entuzjastycznie skomentowała pracę specjalisty. Według dziewczyny jej nos był prawie idealny. Operacja nosa pozytywnie wpłynęła na jej oceny - dyskusje o nosie dziewczyny nie ustały na kilka miesięcy.

Powiększanie ust

Zabiegi powiększania ust nie są już rzadkością, więc uczestnik skandalicznego pokazu zdecydował się na to. Początkowo Chetraru miał cienkie, zgrabne usta, po operacji zaczęły wyglądać na duże i nienaturalne.

Lilia Chertraru - zdjęcia przed i po, biografia, House 2, Instagram, VK
Lilya Chertraru powiększyła usta

Fani Lily pozostawiali głównie negatywne komentarze, co doprowadziło do kłótni z gwiazdą. Subskrybenci jej Instagrama uważają, że gwiazda telewizyjna zniekształciła jej twarz, robiąc ogromne usta, które wyglądają jak pierogi. Na wszystkie oskarżenia dziewczyna deklaruje, że może robić ze swoim ciałem, co tylko zechce, i radziła krytykom, aby się pilnowali.

Mammoplastyka. Powiększenie piersi

Oczywiście małe popiersie Chetrary również uległo zmianom. Postanowiła powiększyć swoje piersi o 2 rozmiary. Chociaż jej młody człowiek nie pochwalił takiej decyzji, osobowość telewizyjna nadal poszła na operację, ponieważ jest pewna, że ​​jej mężczyzna lubi duży biust.

Instalacja implantów została powierzona temu samemu specjaliście, który wykonał korekcję nosa. W tym samym czasie dziewczynka przeszła operację nosa. Mammoplastyka powiodła się, Lilia była zadowolona z wyników i natychmiast po transformacji zaczęła przesyłać swoje zdjęcia.

Lilia Chertraru - zdjęcia przed i po, biografia, House 2, Instagram, VK
Lilia Chetraru

Swojemu chłopakowi nadal początkowo nie mówiła o operacji i postanowiła przedstawić ją jako prezent. Powiększanie piersi doprowadziło również do entuzjastycznych recenzji męskiej publiczności.

W jaki inny sposób Lilia Chetraru poprawiła swój wygląd

Porównując zdjęcia Lily Chetrary przed i po operacjach, staje się jasne, że nie raz była ona pod nożem chirurgicznym. Widzowie są pewni, że skandaliczna gwiazda miała operację powiększenia piersi przed programem telewizyjnym.

Można również zauważyć, że oprócz korekcji nosa były powtarzane inne operacje twarzy.

Lilia Chertraru - zdjęcia przed i po, biografia, House 2, Instagram, VK
Uczestniczka projektu „Dom 2” Lilia Chetraru

Oczywiście dziewczyna wykonywała operację korygowania kości policzkowych. Lilia przyznaje, że jest gotowa do wykonania szeregu operacji plastycznych - powiększenia pośladków, wykonania liposukcji i innych zabiegów, aby osiągnąć swój ideał.

Lilia Chetraru: zdjęcia tworzyw sztucznych przed i po

Zdjęcia Lily Chetrary przed i po operacji plastycznej zaskoczyły wszystkich. Pierwsze zdjęcia przedstawiają młodą ładną dziewczynę o zadbanych ustach, naturalnym makijażu i kobiecej figurze z małym biustem.

Przed operacjami dziewczyna wyglądała prosto, ale pięknie; na zdjęciach Lilya pojawia się teraz jako zamożna sztuczna dama. Zdjęcia później przerażają wielu fanów - ogromne usta, które wyznawcy nazywają „pierogami”, wyglądają przerażająco na uroczej twarzy gwiazdy.

Lilia Chertraru - zdjęcia przed i po, biografia, House 2, Instagram, VK
Lilia Chetraru przed i po operacji plastycznej

Wręcz przeciwnie, wielu osobom podobała się operacja nosa. Miniaturowy nosek podkreślał naturalne piękno dziewczyny.

Opinie były bardzo podzielone co do plastyczności biustu - połowa fanów uważa, że ​​gwiazda serialu zaczęła wyglądać jak lalka, nienaturalnie i mocno zrujnowała jej cały wygląd, podczas gdy drugiej połowie, głównie mężczyznom, takie zmiany spodobały się.

Trudno zaprzeczyć, że wszystkie zmiany, które dokonała na sobie dziewczyna, dodały jej wieku. Na nowych zdjęciach Lilya wygląda na znacznie starszą niż swoje lata. Być może w najbliższej przyszłości Chetraru będzie chciał naprawić ten brak nowymi operacjami.

Ile kosztuje operacja aktorki?

Oczywiście wszystkie operacje nie są darmowe i kosztują dużo pieniędzy.Piękno wymaga poświęcenia, więc Chetraru bez większego zastanowienia podejmuje transformację swojego ciała. Z grubsza pierwsza plastyka nosa kosztuje około 120 tysięcy rubli. Ale biorąc pod uwagę, że pierwsza operacja zakończyła się niepowodzeniem, koszt był najprawdopodobniej niższy.

Wielokrotnie mówiła, że ​​pierwsza plastyka nosa została przeprowadzona przez niedoświadczonego lekarza, co może wpłynąć na całkowitą kwotę. Powtarzająca się operacja zmiany nosa sprawia, że ​​wydajesz około 250 tysięcy rubli.

Lilya Chertraru - zdjęcia przed i po operacji plastycznej, biografia, House 2, Instagram, VK
Lilia Chetraru

Koszt powiększenia piersi jest jeszcze wyższy - zaczyna się od 250 tysięcy i sięga 400 tysięcy rubli, w tym koszt implantów.

Do powiększania ust za pomocą wypełniaczy dziewczyna wyłożyła co najmniej 17 tysięcy rubli. Inne usługi kosmetyczne, takie jak tatuaż, kosztują około 20 tys., W zależności od obszaru i techniki.

Przyszłe operacje, które zamierza przeprowadzić Chetrara, będą wymagały nie mniej pieniędzy - powinna być gotowa zapłacić 250 tysięcy za zabieg plastyczny pośladków, a za liposukcję (za jedną strefę) od 30 tysięcy rubli. Dziewczyna nie boi się takich kosztów, ponieważ jest gotowa na wszystko, aby osiągnąć idealną sylwetkę.

Życie osobiste Lily

Niewiele wiadomo o przeszłym życiu gwiazdy telewizyjnej. Lilia Chetraru urodziła się w mołdawskim mieście Kiszyniów 7 sierpnia 1996 roku. Studiuje korespondencyjnie na uczelni na Wydziale Ekonomicznym w swoim rodzinnym mieście na kierunku zarządzanie przedsiębiorstwem.

W styczniu 2017 roku trafiła do projektu Dom-2. Dziewczyna postrzega udział w programie jako coś nowego i ciekawego w życiu, traktuje to jako przygodę. Jednocześnie nie traci nadziei na znalezienie księcia na białym koniu.

Lilya szybko nawiązała związek z jednym z uczestników serialu, ale szybko się skończył. Potem zaczęła spotykać się z Siergiejem. Ten związek z przyjemnością obserwuje publiczność, często dyskutują, czy Lilya jest w ciąży, czy nie.

Lilya Chertraru - zdjęcia przed i po operacji plastycznej, biografia, House 2, Instagram, VK
Sergey Zakharyash i Lilia Chetraru

Przed projektem dziewczyna spotkała się z bogatymi mężczyznami, z jednym z nich udało jej się długo razem zamieszkać, ale zdecydowała się odejść z powodu niepewności co do szczerości uczuć. Zrozumienie, że musisz dopasować się do swoich ambicji i doprowadziło ją do wielokrotnej operacji plastycznej.

Swoją karierę starała się budować na różnych polach. Kilka lat temu pracowała jako prezenterka telewizyjna, była modelką, tancerką w klubie ze striptizem. Lilya również próbuje zostać aktorką. Na wystawie oprócz chirurgii plastycznej zasłynęła z wybuchowego charakteru, ciągłych napadów złości i emocjonalnych kłótni z partnerem.

Wyrzucanie rzeczy, odkładanie rąk jest w jej stylu, a takie wybryki wzbudzają prawdziwe zainteresowanie widzów.

Obecnie mieszka w centrum Moskwy. Dziewczyna aktywnie prowadzi swoje sieci społecznościowe. Na Instagramie ma około 480 tysięcy obserwujących. Chetraru publikuje zdjęcia swoich zakupów, ujęcia z wystawy i zdjęcia po operacji.

Te ostatnie zyskują ogromną liczbę komentarzy, niektórzy obserwujący ją krytykują, inni podziwiają, a sama dziewczyna często na nie odpowiada.

Nie przegap najpopularniejszego artykułu w kolumnie: Jak i dlaczego usuwa się żebra - skuteczność, zdjęcia przed i po zabiegu.

Co Lilia Chetraru mówi o zmianach, które zaszły

Oczywiste zmiany w wyglądzie wywołują burzę emocji wśród widzów i fanów serialu. Zasadniczo fani uważają, że operacje zrujnowały wygląd dziewczyny. Wielu jest przerażonych porównując zdjęcia Lily Chetrary przed i po operacji plastycznej.

Lilya Chertraru - zdjęcia przed i po operacji plastycznej, biografia, House 2, Instagram, VK
Lilia Certraru

Niektórzy uważają, że gwiazda zaczęła wyglądać na znacznie starszą niż jej 21 lat. W stronę dziewczyny wylewa się duża ilość negatywności, ale ona wie, jak się bronić. Lilia często radzi swoim krytykom, aby schudnąć, farbować odrastające cebulki włosów i dbać o swoje ciało.

Dziewczyna mówi, że nie interesuje ją czyjaś opinia. Jest przekonana, że ​​każdy może robić ze swoim ciałem, co tylko zechce i radzi innym, aby monitorowali swój wygląd, a nie rozmawiali o jej przemianie. Chetraru nie zaprzecza również, że będzie nadal zwracał się do chirurgów plastycznych.

Oprócz krytycznych recenzji otrzymuje znaczną liczbę wiadomości od męskiej strony, mężczyźni podziwiają jej wygląd.

Dążenie do wysokich ocen i sukcesu w życiu osobistym doprowadziło uczestniczkę skandalicznego programu telewizyjnego do częstych operacji chirurgicznych. Powiększanie piersi, zmiany nosa, liposukcja i inne operacje zawsze budzą duże zainteresowanie i wiele dyskusji.

Chetrara przeszedł już wiele różnych operacji plastycznych i na tym nie poprzestanie. Fani osobowości telewizyjnej powinni więc poczekać na kolejne zmiany w wyglądzie urody w najbliższej przyszłości i przygotować się do dyskusji o nich.

Film o Lilii Chertraru przed i po operacji plastycznej:

https://www.youtube.com/watch?v=E7TraG1F6cQ

Film o Lili Chetraru po operacji plastycznej w House-2:

https://www.youtube.com/watch?v=8uRMGtg13bQ

Oceń artykuł
Kosmetologia i chirurgia plastyczna dla kobiet. Korekta wyglądu. Sposoby, metody, zabiegi poprawiające sylwetkę i twarz
Dodaj komentarz

Twarz

Nogi

Włosy