Lesya Nikityuk. Gorące zdjęcia w kostiumie kąpielowym, Playboy, Maxim, przed i po operacji plastycznej, biografia, życie osobiste

Lesya Nikityuk, jak widać na zdjęciach, jest bardzo piękna i efektowna kobieta, wokół których toczą się gorące dyskusje. W 2018 roku była nominowana do nagrody w konkursie Viva w kategorii „Najpiękniejsza kobieta Ukrainy”.

Biografia

Lesya Nikityuk (zdjęcia gorących dziewczyn były wielokrotnie publikowane w magazynach modowych) jest znaną ukraińską prezenterką telewizyjną, najpopularniejszą w Rosji w programie telewizyjnym „Orzeł i reszka”. Od momentu pojawienia się na ekranie dziewczyna od razu dała się poznać jako osoba otwarta na komunikację.

Lesya Nikityuk. Gorące zdjęcia w kostiumie kąpielowym, Playboy, Maxim, przed i po operacji plastycznej, biografia, życie osobistePodczas jej występów cechy są wyraźnie widoczne:

 • niewinność;
 • życzliwość;
 • zapał;
 • subtelne poczucie humoru;
 • umiejętność śmiechu z siebie i innych;
 • pozytywne nastawienie do życia;
 • szczerosc;
 • spontaniczność i indywidualność.

Pozorna prostota jej komunikacji, podobnie jak kategorii ludzi z prowincji, jest zwodnicza. Dziewczyna nie jest tak prosta, jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka.

Urodziła się 19 października 1987 roku w małym miasteczku Chmielnickim. Urodziła się w zwykłej, niezbyt zamożnej rodzinie.

Jej rodzice pracowali w przedsiębiorstwie Ukrelectroapparat:

MamaNikityuk Ekaterina Petrovna
TataNikityuk Ivan Ivanovich

Lesya Nikityuk. Gorące zdjęcia w kostiumie kąpielowym, Playboy, Maxim, przed i po operacji plastycznej, biografia, życie osobiste

Pomimo zawodowych zawodów rodziców w ich domu panowała twórcza atmosfera. Matka Lesyi bardzo dobrze grała na akordeonie guzikowym i śpiewała w chórze.

Babcia dziewczyny, która pracowała jako zwykły listonosz, była bardzo poszukiwana przy organizacji uroczystości i została uznana za najlepszego gospodarza wesela w mieście.

Jako dziecko Lesya była bardzo blisko swoich dziadków i spędzała dużo czasu w ich domu.

Od dzieciństwa Lesya aktywnie angażuje się w sport. Dziewczyna uczyła się w szkole sportowej przez prawie 9 lat i zaczęła pływać. Trener Łesi pokładał w niej duże nadzieje i przepowiedział mu miejsce w reprezentacji.

Pomimo świetnych perspektyw Lesya porzuciła karierę sportową i postanowiła zdobyć wyższe wykształcenie o zupełnie innym profilu.

Po ukończeniu liceum dziewczynka wstąpiła do Humanitarnej Akademii Pedagogicznej z dyplomem z edukacji przedszkolnej.

Ogromną rolę w wyborze specjalności odegrała możliwość studiowania na zasadach budżetowych, co stało się decydującym czynnikiem dla dziewczyny z prostej rodziny pracującej.

Podczas studiów na uniwersytecie Lesya brała udział we wszystkich działaniach twórczych i prowadziła aktywne życie studenckie. Została członkiem zespołu KVN o nazwie „Tornado Lux”. Zespół z powodzeniem występował na wszystkich imprezach studenckich i stopniowo zyskiwał popularność w całym mieście.

Zespół był często zapraszany do organizacji imprez prywatnych, wesel i imprez firmowych.

Lesya Nikityuk. Gorące zdjęcia w kostiumie kąpielowym, Playboy, Maxim, przed i po operacji plastycznej, biografia, życie osobisteLesya Nikityuk (zdjęcia gorących dziewczyn można zobaczyć na jej stronie w Internecie) zebrała około 4 000 000 milionów wyświetleń na kanale YouTube. Stało się to po jej występie z małą sceną „Galya, jestem w minibusie…”. Potem miał miejsce twórczy start Lesyi, a ona pragnęła poświęcić swoje życie telewizji.

Jak wiele osób urodzonych pod znakiem horoskopu „Waga”, dziewczyna zaczęła szybko budować karierę.

Życie osobiste

Mimo pozornej otwartości dziewczyna starannie ukrywa swoje życie osobiste i nie obnosi się ze swoimi emocjami i uczuciami.... Na licznych prywatnych fotografiach można ją zobaczyć obok ukochanego psa. Kategorycznie odmawia komentarza na temat jakiegokolwiek związku i natychmiast tłumi pytania dziennikarzy na temat jej życia osobistego.

W niektórych wywiadach dziewczyna stwierdziła, że ​​nie ma chłopaka i nie jest mężatką. Jednocześnie stwierdziła, że ​​jeśli ma partnera życiowego, zrobi wszystko, co w jej mocy, aby nie reklamować związku i unikać rozgłosu.

Lesya Nikityuk. Gorące zdjęcia w kostiumie kąpielowym, Playboy, Maxim, przed i po operacji plastycznej, biografia, życie osobistePewnego razu, według opowieści dziewczyny, podczas kręcenia na lotnisku zobaczyła mężczyznę swoich marzeń, ale z powodu napiętego harmonogramu nie mogła się spotkać z młodym mężczyzną.

Lesya aktywnie uczestniczy w licznych imprezach charytatywnych i akcjach mających na celu zjednoczenie Ukrainy oraz zamieszcza zdjęcia z takich wydarzeń na swojej stronie na Instagramie. Na żadnym ze zdjęć nie widziano dziewczyny ze swoim chłopakiem.

Subskrybenci dziewczyny dzielą się informacjami, że na jej stronie znajduje się ogromna liczba zdjęć z dużymi bukietami kwiatów, więc fani Lesyi są pewni, że życie osobiste prezenterki telewizyjnej zostało dostosowane.

Raz podczas wywiadu Lesya zdradziła, że ​​jej chłopak sympatyzuje z jej karierą i żartobliwie podkreśla, że ​​jego dziewczyna jest kapitanem żeglugi morskiej i musi nieustannie czekać.

Lesya Nikityuk. Gorące zdjęcia w kostiumie kąpielowym, Playboy, Maxim, przed i po operacji plastycznej, biografia, życie osobisteOstatnio krążą plotki, że dziewczyna minęła prawie połowę świata i spotkała swojego mężczyznę na własnym podeście. Okazało się, że był to biznesmen, przedsiębiorca i sąsiad dziewczyny na pół etatu. Młodzi ludzie się spotykają, ale wolą nie rozmawiać o dalszym rozwoju ich związku.

Kariera

Lesya Nikityuk (zdjęcia gorących dziewczyn sprawiają, że jest bardzo popularna) w 2017 roku jednogłośnie zdobyła i otrzymała nagrodę „Najbardziej utytułowana kobieta roku” w kategorii „prezenterka telewizyjna roku”.

Na samym początku swojej telewizyjnej kariery Les planowała wstąpić do instytutu teatralnego na wydziale aktorskim. W momencie przyjęcia przyniosła film prezentacyjny do Artysty Ludowego kraju, Beniuka Bogdana.

Lesya Nikityuk. Gorące zdjęcia w kostiumie kąpielowym, Playboy, Maxim, przed i po operacji plastycznej, biografia, życie osobiste

Po obejrzeniu swojej pracy słynna artystka podsumowała, że ​​dziewczyna nie musi studiować na wydziale aktorskim. Ma uformowany obraz sceniczny, którego nie trzeba korygować. Po studiach na uniwersytecie dziewczyna może stracić swój niepowtarzalny urok.

Zaraz po ukończeniu Instytutu Pedagogicznego Lesya wyjechała do Kijowa, aby rozpocząć karierę. Dostała pracę jako producent liniowy przy programach telewizyjnych „Voice of Ukraine” i „Hell's Kitchen”. Dziewczyna kilkakrotnie brała udział w projektach choreografki Leny Kolyadenko.

Aby wczuć się w branżę telewizyjną od wewnątrz, Lesya pracowała na przemian jako koordynatorka sceny i jako rekwizyty. W 2009 roku Lesya wraz ze swoją bliską przyjaciółką Olgą Panasenko zostali uczestnikami telewizyjnego projektu „Curlers Show”.

 

Lesya Nikityuk. Gorące zdjęcia w kostiumie kąpielowym, Playboy, Maxim, przed i po operacji plastycznej, biografia, życie osobiste

W 2011 roku dziewczyny wzięły udział w programie telewizyjnym „Make a Comedian Laugh”, w którym z powodzeniem zarobiły po 5 tysięcy hrywien. W kolejnym programie telewizyjnym w 2012 roku dziewczyny rozśmieszyły jury za 50 tysięcy hrywien, a potem za kolejne 20 tysięcy hrywien.

Potem nastąpił twórczy start Lesyi.

W 2012 roku dziewczyna wzięła udział w castingu na planie programu telewizyjnego „Orzeł i reszka” z którego w tym momencie wypadła prezenterka Zhanna Badoeva. „Szczęśliwy bilet” podarował Lesii Vladimir Zelensky, który w tym czasie był aktorem i producentem, i zajmował się selekcją prezenterów.

Lesya z powodzeniem zagrała w 2 sezonach programu telewizyjnego (4 i 5), gdzie była współgospodarzem z Andriejem Bedniakowem. Podczas kręcenia dziewczyna, która nigdy nie wyjechała z kraju, odwiedziła ogromną liczbę krajów i miast.

Po tym, jak Lesya została zastąpiona w projekcie przez narzeczoną Andrieja Bedniakowa Anastasię Korotkę, Nikityuk przeszedł na projekt o nazwie Lesya Zdesya, który był pokazywany na kanale Lux TV. W programie telewizyjnym głównym zadaniem Lesi była komunikacja z ukraińską elitą na wszelkiego rodzaju imprezach i przegląd życia bogatej młodzieży.

W programie telewizyjnym prezenterka zadawała podchwytliwe pytania i nie wahała się wyśmiać przedstawicieli lokalnej elity. Interesowała się zawartością ich toreb i zadawała pytania na tematy osobiste. Pomimo swobód, na jakie sobie pozwalała Les, zdarzały się przypadki, gdy przedstawiciele bohemy byli gotowi zapłacić pieniądze za nadanie programu telewizyjnego.

Lesya Nikityuk. Gorące zdjęcia w kostiumie kąpielowym, Playboy, Maxim, przed i po operacji plastycznej, biografia, życie osobiste
Na zdjęciu - Lesya Nikityuk i Maxim Yezhov w programie telewizyjnym „Taniec z gwiazdami”

W 2015 roku Lesya wzięła udział w jubileuszowym 10-leciu programu „Heads and Tails”, stając się współgospodarzem pozostałych kolegów z programu telewizyjnego.

W 2015 roku Lesya, wraz z Andriejem Bedniakowem, Żanną Bodoevą i Reginą Todorenko, wystąpili w teledysku piosenkarki Svetlany Loboda zatytułowanym „Time to go home”. Mniej więcej w tym samym czasie Lesya została nominowana do nagrody telewizyjnej w kategorii „Teletriufm” jako prowadząca telewizyjne programy rozrywkowe.

W 2016 roku Nikityuk wraz z Reginą Todorenko wziął udział w 13. sezonie programu „Najbardziej niebiańskie i piekielne miejsca na świecie”.

W 2018 roku Lesya wzięła udział w programie telewizyjnym „Dancing with the Stars”, występując w parze w Ezhov Maxim.

Kolejnym projektem, w którym brała udział dziewczyna, był program telewizyjny z 2018 roku pod tytułem „Who is on top”, którego gospodarzem była Ekaterina Varnava przed Lesją Nikityuk.

Lesya Nikityuk. Gorące zdjęcia w kostiumie kąpielowym, Playboy, Maxim, przed i po operacji plastycznej, biografia, życie osobiste

Lesya Nikityuk (gorące dziewczyny wykorzystują zdjęcia jako reklamę niektórych produktów), w 2018 roku zdobyła Cosmopolitan Awards w kategorii „Najlepszy Gospodarz Roku”.

W 2019 roku Lesya została członkiem autorskiego projektu „LeMarshrutka” oraz prowadzącą program telewizyjny „Hto kontra blondynki”.

Oprócz filmowania w telewizji Les aktywnie pracuje jako prezenter na weselach i imprezach firmowych.

Wygląd gwiazdy

Lesya Nikityuk to dość wysoka dziewczyna, jej wzrost to 1 m 86 cm, waga prezenterki telewizyjnej to 64 kg. Według samej Lesyi przez długi czas była bardzo złożona co do swojego wzrostu i nie nosiła butów na wysokim obcasie. Z tego powodu Lesya przez prawie 20 lat nosiła głównie sportowe buty z płaską podeszwą.

Lesya Nikityuk. Gorące zdjęcia w kostiumie kąpielowym, Playboy, Maxim, przed i po operacji plastycznej, biografia, życie osobiste

Dziewczyna była bardzo zawstydzona, gdy ktoś mówił o jej wzroście i uważał, że wstyd jest wysoki.

Pewien przyjaciel Lesyi radykalnie zmienił podejście dziewczyny do jej wzrostu. Zasugerował, że mówiąc o byciu wysoką, była komplementowana. Podczas rozmowy Lesya wyobraziła sobie, że powiedziano jej „jaka jesteś małą dziewczynką” i zdała sobie sprawę, że w rzeczywistości byłoby to bardziej obraźliwe.

Teraz na swojej stronie w Internecie dziewczyna zaleca, aby wszyscy wysocy ludzie nie wstydzili się swojego wzrostu i nie próbowali go zmniejszać... Radzi odważnie nosić szpilki i nie zwracać uwagi na opinie innych.

Parametry postaci Lesi Nikityuk:

Objętość piersi84 cm
Talia65 cm
Biodra90 cm
Rozmiar buta41
Rozmiar piersi2

Oczy dziewczyny są ciemnoszare. Włosy prezenterki telewizyjnej mają naturalnie jasny kolor.

Chirurgia plastyczna

Lesya Nikityuk, mimo że miała 40 lat, jesień wygląda dobrze. Dziewczyna nigdy nie miała operacji plastycznej. Przyznała, że ​​bardzo chciałaby zmniejszyć swój wzrost, ale taka operacja jest niemożliwa.

Po wypadku w Nowej Zelandii dziewczyna miała kształt nosa. Po ciężkim urazie grzbiet nosa dziewczyny nie jest symetryczny, a po jednej stronie nosa znajduje się garb.

Lesya Nikityuk. Gorące zdjęcia w kostiumie kąpielowym, Playboy, Maxim, przed i po operacji plastycznej, biografia, życie osobisteLesya jest przekonana, że ​​ta wada w żaden sposób nie wpłynie na jej karierę telewizyjną, więc nie spieszy się z konsultacją z chirurgiem plastycznym. Odchylona przegroda w żaden sposób nie wpływa na fizjologię, a strach dziewczynki przed operacją przeważa nad chęcią posiadania prostego nosa. Les nadal kocha siebie za to, kim jest.

Po umieszczeniu na stronie Slavy Kamińskiej zdjęć wykonanych po liposukcji i lipoliftingu (solistka grupy muzycznej NeAngely) Lesya Nikityuk podziwiała wyniki operacji. Stwierdziła, że ​​nagrała lekarzy rekomendowanych przez piosenkarkę i po 40 latach na pewno skorzysta z ich usług.

Jej zdaniem są trudno dostępne miejsca, z których nie da się samodzielnie usunąć nadmiaru tłuszczu.

Niektórzy fani prezentera telewizyjnego są skłonni sądzić, że dziewczyna nadal korzystała z usług chirurgów plastycznych. Takie wnioski zostały wyciągnięte na podstawie porównań starych fotografii Lesii i jej ostatnich zdjęć. Nie ma żadnego dokumentu potwierdzającego ten fakt.

Lesya Nikityuk. Gorące zdjęcia w kostiumie kąpielowym, Playboy, Maxim, przed i po operacji plastycznej, biografia, życie osobiste

Sama Lesya twierdzi, że jej piękny wygląd zawdzięcza pewnej aktywności fizycznej i odpowiednio zbilansowanej diecie.

Na pytania fanów dotyczące chirurgii plastycznej Lesya, w swój zwykły humorystyczny sposób, publikuje naturalne zdjęcie, a obok kolażu zdjęć, jak by wyglądała, postanawiając powtórzyć coś w swoim wyglądzie.

Zabiegi kosmetyczne

Najbardziej dowcipna prezenterka ukraińskiej telewizji przyznała, że ​​aktywnie korzysta z usług profesjonalnych kosmetologów. Ze względu na napięty harmonogram filmowania Lesya musi nakładać makijaż kilka razy dziennie. Brak odpoczynku bardzo obniża jakość skóry.

Dziewczyna nieustannie odwiedza gabinet kosmetyczny, gdzie wykonuje głębokie oczyszczanie skóry i szereg zabiegów odświeżających.

Gwiazdy fotograficzne

Lesya Nikityuk zszokowała swoich subskrybentów gorącym zdjęciem opublikowanym na Instagramie. Nie wahała się zamieścić swoich zdjęć w półnagiej formie. Ponadto słynnego prezenterkę telewizyjną można zobaczyć dość często w otwartych kostiumach kąpielowych w programie „Orzeł i ogon”.

Lesya Nikityuk. Gorące zdjęcia w kostiumie kąpielowym, Playboy, Maxim, przed i po operacji plastycznej, biografia, życie osobiste

Pod koniec 2016 roku prezenterka telewizyjna z radością podzieliła się ze swoimi subskrybentami, że po raz pierwszy wystąpiła w błyszczącym męskim magazynie i wcale się tym nie wstydziła. Lesya zamieściła na swojej stronie internetowej zdjęcie, na którym pozuje do magazynu XXL.

Lesya Nikityuk. Gorące zdjęcia w kostiumie kąpielowym, Playboy, Maxim, przed i po operacji plastycznej, biografia, życie osobiste

Pomimo tego, że dziewczyna wyjątkowo dobrze wypadła na zdjęciach, fani byli podzieleni co do potrzeby zaprezentowania swoich wdzięków. Niektórzy fani stanęli po stronie prezentera telewizyjnego i napisali pochwalne komentarze. Ktoś pomyślał, że na zdjęciu dziewczyna została ujęta w zbyt odkrywczej bieliźnie i wyzywających pozach.

Lesya Nikityuk. Gorące zdjęcia w kostiumie kąpielowym, Playboy, Maxim, przed i po operacji plastycznej, biografia, życie osobiste

Prezenterka telewizyjna sama twierdzi, że była zmęczona domysłami fanów i postanowiła bez wahania pokazać się w swojej naturalnej formie, aby uniknąć szorstkiego montażu swoich zdjęć w Internecie.

Jak gwiazda utrzymuje formę

Aby zachować doskonałą kondycję, Lesya regularnie pije witaminy i używa kolagenu. W miarę możliwości prezenter telewizyjny odwiedza sale sportowe i sale gimnastyczne, a także regularnie ćwiczy jogę.

Po pewnym wieku prezenterka telewizyjna zrewidowała swoją dietę żywieniową. W momencie rozpoczęcia zdjęć do programu telewizyjnego „Orzeł i reszka” ważyła o 10 kg więcej niż obecnie. Lesya Nikityuk całkowicie wykluczyła słodycze, stara się nie jeść potraw z mąki i ziemniaków.

Dziewczyna praktycznie wykluczyła grill z diety, zastępując go pieczoną rybą. Całkowicie usunąłem majonez i różne rodzaje kiełbas z mojego menu.

Lesya Nikityuk. Gorące zdjęcia w kostiumie kąpielowym, Playboy, Maxim, przed i po operacji plastycznej, biografia, życie osobisteLesya dużo pije:

 • świeża woda;
 • naturalne kompoty;
 • różne wywary ziołowe;
 • ziołowe herbaty.

Bez wątpienia dieta żywieniowa gospodarza zawiera sałatki z ryb, chudego drobiu i warzyw. Pomimo braku korzyści z wypicia dużej ilości kawy, Lesya przyznała, że ​​nawet ze względu na piękno nie mogła odmówić tego napoju.

Lesya Nikityuk. Gorące zdjęcia w kostiumie kąpielowym, Playboy, Maxim, przed i po operacji plastycznej, biografia, życie osobistePomimo rozgłosu Lesya Nikityuk woli jeść w domu. Chętnie samodzielnie przygotowuje posiłki i stara się jak najmniej pojawiać w restauracjach.

Pomimo licznych gorących zdjęć dziewczyny, Lesya Nikityuk wypada korzystnie w porównaniu z innymi prezenterami telewizyjnymi swoim spokojem i brakiem oburzenia. Dziewczyna przyciąga do siebie otwartość komunikacji z ludźmi i pozytywne nastawienie do każdej zaistniałej sytuacji.

Autor artykułu: Olga Zhanskaya

Kanał wideo Lesyi Nikityuk w YouTube

Kanał Lesya Nikityuk:

Oceń artykuł
Kosmetologia i chirurgia plastyczna dla kobiet. Korekta wyglądu. Sposoby, metody, zabiegi poprawiające sylwetkę i twarz
Dodaj komentarz

Twarz

Nogi

Włosy