Lea Seydoux. Zdjęcia gorące w stroju kąpielowym, szczere w Maximie, biografia, życie osobiste

Aktorka Lea Seydoux wyróżnia się wśród swoich kolegów delikatnym romantycznym wyglądem. Ale jednocześnie wie, jak zaskoczyć fanów nie tylko swoimi gorącymi zdjęciami, ale także filmami. Dziś dziewczyna jest jedną z najbardziej poszukiwanych Francuskie aktorki.

Biografia

Lea Seydoux, której gorące zdjęcia zalały sieci społecznościowe, otrzymała tytuł symbolu seksu. Jednocześnie sama dziewczyna nie uważa się za piękną i często w wywiadach jest zaskoczona, dlaczego fani tak bardzo podziwiają jej wygląd.

Lea Seydoux. Zdjęcia gorące w stroju kąpielowym, szczere w Maximie, biografia, życie osobiste

Lea urodziła się w Paryżu latem 1985 roku. Rodzina dziewczynki była pierwotnie bogata i sławna. Jej ojciec jest odnoszącym sukcesy biznesmenem (firma usług naftowych). Dlatego całe dzieciństwo przyszłej aktorki spędziło w bogatym prestiżowym obszarze. W sumie rodzina miała 7 dzieci. Lea była drugą najstarszą.

Zarówno ojciec, jak i matka Seydoux pochodzą ze znanej francuskiej rodziny. Tata dziewczynki jest wnukiem wybitnego aktora, a jej matka zagrała w filmach. Nawiasem mówiąc, reszta krewnych Leii jest również związana z przemysłem filmowym. Wśród nich są szefowie słynnego francuskiego studia filmowego, a nawet całej wytwórni filmowej.

Lea Seydoux. Zdjęcia gorące w stroju kąpielowym, szczere w Maximie, biografia, życie osobisteKiedy dziewczyna była jeszcze bardzo młoda, w rodzinie doszło do poważnego konfliktu, a jej rodzice rozpadli się. Przyszła aktorka została z ojcem, ale często przebywała z matką. Lea nieustannie kręciła się w artystycznej atmosferze, od najmłodszych lat spotykała francuskie gwiazdy. Na przykład Christian Louboutin i Mick Jagger weszli do domu rodzinnego.

Takie środowisko miało ogromny wpływ na życie i poglądy przyszłej aktorki.

Mimo panującej wokół bohemy dziewczyna otrzymała surowe wychowanie religijne. Ale stopniowo o tym zapomniała, dojrzewając. Dziś Lea mówi szczerze, że nie uważa się za zbyt religijną.

Rodzice przykładali dużą wagę do edukacji dziewczynki. Na przykład często jeździła do obozu w Stanach Zjednoczonych, aby doskonalić swój angielski.

Ale jednocześnie Seydou nie ukrywa, że ​​w dzieciństwie często czuła się samotna i nielubiana. Brakowało jej uwagi stale pracujących rodziców. Na przykład ojciec przyszłej aktorki regularnie wyjeżdżał w podróże służbowe, a jej matka prowadziła działalność charytatywną na całym świecie. Więc często przebywała w Afryce.

Lea Seydoux. Zdjęcia gorące w stroju kąpielowym, szczere w Maximie, biografia, życie osobistePoczątkowo Lea marzyła o zostaniu piosenkarką, ale po ukończeniu szkoły, szaleńczo zakochana w aktorze, zmieniła zdanie. W rezultacie dziewczyna zaczęła z przyjemnością uczyć się na kursach aktorskich.

Już w 2006 roku Seydou po raz pierwszy zagrał w filmie. Po jej twórczej karierze zaczęła się aktywnie rozwijać. Początkowo rodzice wątpili, czy ich nieśmiała i skromna córka powinna łączyć swoje życie z kinem, ale później zaczęli ją aktywnie wspierać. Więzy rodzinne pomogły dziewczynie już na samym początku podróży.

Życie osobiste

Piękna aktorka i modelka nigdy nie wyszła za mąż. Fani spekulują, że Lea zmaga się ze szczęśliwym życiem osobistym... Sama gwiazda zaprzecza temu i zauważa, że ​​po prostu unika rozgłosu w tak intymnej sprawie.

Seydou od kilku lat skrzętnie ukrywa swoje życie osobiste przed wzrokiem ciekawskich. Tylko czasami pojawiają się plotki o jej nowym związku miłosnym. Aktorka zawsze reaguje na nie agresywnie. Nie lubi odpowiadać na pytania, zarówno dotyczące swojej bratniej duszy, jak i członków rodziny.

Dlatego dziennikarze często nie otrzymują od gwiazdy żadnych komentarzy na tematy osobiste, może nawet odmówić wywiadu, jeśli rozmówca zacznie zadawać zbyt wiele osobistych pytań.

Lea Seydoux. Zdjęcia gorące w stroju kąpielowym, szczere w Maximie, biografia, życie osobiste

Według nieoficjalnych informacji Lea ma romans z modelką Andre Meyerem. Sama aktorka nic o tym nie mówi. Ale paparazzi byli w stanie sfotografować pocałunki młodych ludzi.

Nic nie wiadomo o planach pary na przyszłość. Ale Seydoux nigdy nie ukrywała, że ​​od dawna marzyła o dzieciach. W sieciach społecznościowych subskrybenci nieustannie proszą Seydah o ujawnienie tajemnicy i wyznanie, kiedy odbędzie się ślub. Ale podczas gdy gwiazda nadal milczy na ten temat.

W tym samym czasie, w wieku 31 lat, Lea urodziła syna Georgesa. W mediach od dawna nie było wiadomo o narodzinach dziecka. Później aktorka przez jakiś czas ukrywała imię ojca dziecka. Ale okazało się, że ma na imię Meyer. Oznacza to, że związek pary trwa.

Lea Seydoux, której gorące zdjęcia bardzo zawstydzają słynnych krewnych, często otrzymuje pytania o swoją nietradycyjną orientację seksualną. Pojawili się po wydaniu Adele's Life.

Lea Seydoux. Zdjęcia gorące w stroju kąpielowym, szczere w Maximie, biografia, życie osobisteLea Seydoux. Zdjęcia gorące w stroju kąpielowym, szczere w Maximie, biografia, życie osobiste

Zaczęto nawet podejrzewać Leę o związek ze swoim kolegą na planie. Ale w jednym z wywiadów dziewczyny szczerze powiedziały, że oboje lubią silniejszy seks. Po sfilmowaniu pozostała między nimi tylko przyjaźń.

Seydu wyjaśnił, że takie pytania w żaden sposób jej nie uraziły. Wręcz przeciwnie, nawet schlebiają. W końcu oznacza to, że aktorka całkowicie wtopiła się w swoją rolę i była w stanie sprawić, że publiczność uwierzyła w jej wizerunek.

Kariera

Jako nastolatka Leah miała poważne problemy psychologiczne. Bała się wszelkiego rodzaju transportu, zamkniętych przestrzeni. W rezultacie dziewczyna zamknęła się w domu i odmówiła wyjścia na zewnątrz. Pracowali z nią najlepsi psychologowie i psychoterapeuci we Francji, ale nic nie pomogło. Tylko kursy aktorskie uratowały przyszłą gwiazdę.

Po ukończeniu studiów w Paryżu i Nowym Jorku Seydoux zaczęła grać w filmach, o czym marzyła. Początkowo był to teledysk, a następnie (w 2005 roku) komedia młodzieżowa. Ten ostatni szybko stał się popularny nie tylko we Francji, ale także w Stanach Zjednoczonych.

Lea Seydoux. Zdjęcia gorące w stroju kąpielowym, szczere w Maximie, biografia, życie osobiste

Należy zauważyć, że kursy aktorskie nie tylko definiowały zawód Seydou, ale także pomagały jej radzić sobie z własnymi kompleksami. Lea po raz pierwszy poleciała samolotem po tym, jak sama się uwięziła i stopniowo radziła sobie z problemem.

Po pierwszym udanym zdjęciu propozycje dosłownie spadły na głowę aktorki ze wszystkich stron. Zaczęła pojawiać się w wyraźnych scenach i zdobyła miliony fanów na całym świecie. W tym okresie dziewczyna kontynuowała naukę swojego ulubionego zawodu w nowojorskim studiu aktorskim.

Wkrótce gwiazda zaczęła się rozwijać również w branży modelek. Zaczęła pojawiać się na okładkach popularnych magazynów. Gwiazda ma ich ponad 20.

Lea Seydoux. Zdjęcia gorące w stroju kąpielowym, szczere w Maximie, biografia, życie osobiste
Na zdjęciu Lea Seydoux jako dziewczyna Agenta 007

Tabela powie ci o najciekawszych rolach aktorki:

Najlepsze roleFilm
Dziewczyna Jamesa Bonda„007: Spectrum”
Piękność"Piękna i Bestia"
Emma„Życie Adela”
Sprzedawczyni Gabrielle"Północ w Paryżu"
Juni„Piękne drzewo figowe”

Wygląd gwiazdy

Lea Seydoux od dzieciństwa wstydziła się swojego wyglądu. Jednocześnie w sieci można znaleźć wiele jej gorących zdjęć. Dziewczyna mimo zażenowania zgadza się na liczne strzelaniny. Szczególnie uwielbia niezwykłe zdjęcia tematyczne.

Wielu fanów Lei uważa, że ​​jest wysoka, ponieważ z powodzeniem zajmuje się modelowaniem. W rzeczywistości ten parametr dla dziewczynki to tylko 168 cm, a aktorka nie lubi nosić obcasów i najczęściej pojawia się publicznie w butach na płaskiej podeszwie. Robi wyjątek tylko ze względu na ważne, piękne ceremonie filmowe.

Waga gwiazdy to około 50-55 kg. Zmienia się okresowo. Lea wyzdrowiała znacznie tylko podczas ciąży. Ale szybko udało jej się wrócić do swoich poprzednich parametrów. Dziś aktorka ma następujące parametry: 84 na 59 na 89 cm.Seydoux ma również drugi rozmiar biustu.

Lea uwielbia eksperymentować z własnym wyglądem. Zwłaszcza z włosami. Najczęściej Seydoux ma postać blondynki z krótkimi lokami. Ale od czasu do czasu, gdy zwykła fryzura się nudzi, dziewczyna lekko przyciemnia włosy lub je wzmacnia.

Lea Seydoux. Zdjęcia gorące w stroju kąpielowym, szczere w Maximie, biografia, życie osobiste

Ostatnio aktorka zwykle pojawia się publicznie z krótkimi blond lokami i czerwoną szminką. Taki obraz wybrali dla niej styliści.

Jednocześnie sama Lea przyznaje, że fani prawie nie rozpoznają jej w życiu codziennym. Rzadko farbuje poza filmami i spotkaniami biznesowymi, pojawia się w kuchni w sportowym ubraniu iz włosami związanymi w kok. Aktorka powiedziała kiedyś w wywiadzie, że w takiej formie może spokojnie stanąć w kolejce do supermarketu i nie bać się, że zostanie rozpoznana.

Gwiazda często eksperymentuje z grzywką. Nosiła zarówno jej proste, jak i ukośne wersje. Ale Lea jest zawstydzona reakcją swoich fanów na taką fryzurę. Wielu szczerze pisze do gwiazdy, że grzywka kategorycznie jej nie odpowiada.

Lea Seydoux. Zdjęcia gorące w stroju kąpielowym, szczere w Maximie, biografia, życie osobiste

Seydoux nie ma tatuaży. Dziewczyna stara się wykluczyć ze swojego życia jakiekolwiek eksperymenty z wyglądem związane z bólem. Lea przyznaje, że przykro jej zepsuć sobie skórę tatuażami i obawia się możliwych negatywnych konsekwencji zabiegu.

Aktorka uważa również, że taki „wieczny” rysunek jest zbyt trudny do wyboru, ponieważ może wpłynąć na całe przyszłe życie człowieka, a nawet radykalnie je zmienić.

Chirurgia plastyczna

Lea Seydoux, której gorące zdjęcia pojawiały się nawet w błyszczących magazynach, twierdzi, że nigdy nie wykonała żadnej operacji plastycznej. Powody są takie same: boi się interwencji chirurgicznych. Ponadto dziewczyna przyznaje, że nie ma części ciała, które chciałaby zmienić.

Niedawno po urodzeniu dziecka zaczęła nawet czuć się atrakcyjna i seksowna, o czym wcześniej mogła tylko pomarzyć.

Lea Seydoux. Zdjęcia gorące w stroju kąpielowym, szczere w Maximie, biografia, życie osobiste

Ale fani nadal podejrzewają, że aktorka i modelka wykonali następującą operację plastyczną:

  • zmiana kształtu nosa - skrócenie końcówki;
  • zmiana kształtu kości policzkowych;
  • powiększanie ust.

W rzeczywistości, jeśli przyjrzysz się uważnie zdjęciom gwiazdy z dzieci, zauważysz, że to tylko plotki. Lea ma bardzo naturalny, naturalny wygląd. A swoją godność podkreśla wyłącznie kosmetykami.

Zabiegi kosmetyczne

Seydou przyznał kiedyś w wywiadzie, że nie dotyczy to tych dziewczyn, które są gotowe spędzić dni w spa. Czasami nawet zapomina o rozprowadzeniu kremu. Aktorka jest przekonana, że ​​najlepszym sposobem na zadbanie o siebie jest dobry sen, spacer na łonie natury z rodziną, ustalenie jedzenia, dodanie do niego dużej ilości warzyw i owoców.

Lea Seydoux. Zdjęcia gorące w stroju kąpielowym, szczere w Maximie, biografia, życie osobiste

Wiele czasu Lea musiała spędzić z kosmetyczką dopiero po nakręceniu filmu „Życie Adele”. Dziewczyna nie ukrywa, że ​​przez cały rok poświęciła się całkowicie filmowi, na planie spędziła 12 miesięcy, nie mając innego życia.

Od ciągłego makijażu, stresu i zmęczenia stan skóry Seydoux znacznie się pogorszył. Dlatego gwiazda musiała uciekać się do różnych procedur naprawczych.

Lea Seydoux. Zdjęcia gorące w stroju kąpielowym, szczere w Maximie, biografia, życie osobiste

Ponadto aktorka wybiera naturalne środki do pielęgnacji ciała. Na przykład podczas lunchu robi maskę owocową lub warzywną, używa do tego produktów mlecznych.

Lea bardzo kocha masaż. Jest to jedna z głównych procedur, których używa do higieny osobistej. Seydoux regularnie stara się odwiedzać gabinet masażu po pracy, aby się zrelaksować. Jest pewna, że ​​po takim zabiegu od razu pozbywa się zmęczenia, złego humoru i przychodzi do rodziny już spokojna, szczęśliwa.

W przyszłości aktorka nie wyklucza możliwości minimalnej interwencji kosmetologicznej w twarz. Lea zauważa, że ​​zmarszczki, które pojawiają się, będzie można poprawić w dowolny bezbolesny sposób. Ale nie jest gotowa na duże zmiany.

Gwiazdy fotograficzne

Jak wspomniano powyżej, Lea ma do tej pory ponad 20 okładek. Większość z nich jest wystarczająco skromna bez szczerych zdjęć. Na okładkach aktorka najczęściej pojawiała się w skromnych sukienkach, formalnych garniturach do spodni i efektownych kobiecych sukienkach.

Jedynymi wyjątkami były „MAXIM” i „Marie Claire”. W pierwszym przypadku dziewczyna siedzi na zdjęciu w małej czarnej sukience i pokazuje fanom otwarte plecy i pończochy. A w drugim aktorka została sfotografowana topless. Zakrywa górną część ciała tylko rękami.

Lea Seydoux. Zdjęcia gorące w stroju kąpielowym, szczere w Maximie, biografia, życie osobiste

Lea Seydoux, której gorące zdjęcia pojawiają się teraz coraz częściej, nie waha się działać zupełnie nago. Wiadomo, że jej druga połowa wcale nie sprzeciwia się takiemu filmowaniu.

Dziś w sieci można znaleźć np. Kadry z filmów, w których dziewczyna pojawia się zupełnie naga, a nawet podczas intymnych scen z partnerem. Są ujęcia, w których aktorka jest rozebrana, a ona tylko nieznacznie zakrywa ciało dłońmi.

Lea Seydoux. Zdjęcia gorące w stroju kąpielowym, szczere w Maximie, biografia, życie osobisteLea Seydoux. Zdjęcia gorące w stroju kąpielowym, szczere w Maximie, biografia, życie osobisteLea Seydoux. Zdjęcia gorące w stroju kąpielowym, szczere w Maximie, biografia, życie osobiste

Lea Seydoux. Zdjęcia gorące w stroju kąpielowym, szczere w Maximie, biografia, życie osobiste

Lea ma również kilka osobistych zdjęć erotycznych. Ona sama odważnie pokazała swoim fanom. Na przykład zdjęcie, na którym Seydou najpierw siada w T-shircie, a następnie podnosi ją do góry i demonstruje brak bielizny. To zdjęcie stało się najbardziej skandaliczne dla dziewczyny. Subskrybenci i krytycy długo o tym dyskutowali.

Ale aktorka jest całkowicie spokojna wobec wszelkich wypowiedzi do niej skierowanych. Wielokrotnie podkreślała, że ​​żyje tylko tak, jak chce, i robi to, co uważa za konieczne i słuszne. Nie zawsze słucha nawet rad drugiej połowy, nie mówiąc już o fanach.

Jak gwiazda utrzymuje formę

Lea Seydoux ma piękną smukłą sylwetkę. W wywiadzie dziewczynie często zadawane są pytania o to, jak udaje jej się zachować formę.

Okazało się, że aktorka ma kilka zasad. Poniżej są uporządkowane według ważności dla gwiazdy:

  1. Dużo pracy i nie siedź w pobliżu. Dziewczyna jest pewna, że ​​ludzie często tyją z powodu nudy i braku pracy. Kiedy zostaje w domu i nic jej nie pasjonuje, zaczyna też bawić się ulubionymi potrawami. Prowadzi to do niepożądanych zmian ciała.
  2. Pamiętaj, aby do wszelkich potraw położyć dużo zieleni i warzyw na talerzu... Nawet jeśli zjada pizzę czy burgera, na pewno pokroi dużą ilość świeżego ogórka, pieczonej cukinii, pomidorków koktajlowych, liści szpinaku na fast food.
  3. Umów się na dni postu... Aktorka nie może na zawsze zrezygnować ze swoich ulubionych potraw, ale przynajmniej od czasu do czasu stara się, aby jej menu na cały dzień było całkowicie zdrowe i niskokaloryczne.
  4. Być zakochanym... Lea radzi wszystkim, aby zanurzyli się w tym uczuciu, ale nie mówili nikomu o swoim szczęściu. Zauważa, że ​​zakochane dziewczyny nie mają problemów z sylwetką. Kochają siebie w dowolnej formie i spalają kalorie w najbardziej poprawny sposób.

Lea Seydoux.Zdjęcia gorące w stroju kąpielowym, szczere w Maximie, biografia, życie osobiste

Ale Seydoux za bardzo nie lubi sportu. Dziewczyna od czasu do czasu próbuje tylko wykonywać najprostsze ćwiczenia. Tak bardzo zmaga się z niepokojem i uciążliwym oczekiwaniem. Aktorka nie lubi kolejek i czekania na nic. Aby przyspieszyć ten proces, kuca lub wykonuje inne podobne czynności.

Gym Lea unika. Jest przekonana, że ​​aktywna praca na planie wystarczy, aby zachować formę.... Zwykle trwa to długie godziny, a aktorzy są wtedy fizycznie bardzo spięci. Kiedy przez długi czas nie ma filmowania, Seydoux zaczyna pływać. Pożądane - w naturalnych zbiornikach.

Utalentowana Lea Seydoux znana jest dziś nie tylko w rodzinnej Francji, ale na całym świecie. Z powodu gorących zdjęć dziewczyny wokół jej imienia często toczyły się prawdziwe skandale, ale to tylko sprawiło, że aktorka stała się jeszcze bardziej popularna.

Powiązane filmy: Francuska aktorka Lea Seydoux

Czerwone kółko dla Lei Seydoux:

Oceń artykuł
Kosmetologia i chirurgia plastyczna dla kobiet. Korekta wyglądu. Sposoby, metody, zabiegi poprawiające sylwetkę i twarz
Dodaj komentarz

Twarz

Nogi

Włosy