Piękne paznokcie żelowe. Zdjęcia, nowe projekty 2020. Jak zrobić w domu

Piękne paznokcie żelowe w tym roku nie są luksusem, ale pospolitością, ponieważ jeśli chcesz, możesz znaleźć mistrza z pracami, które pasują do wszelkich pragnień i możliwości. Lepiej wybrać zdjęcie z portali społecznościowych lub stron osobistych - dzięki temu od razu będzie można zrozumieć, jak dobrze dany profesjonalista podchodzi do biznesu.

Żel do przedłużania paznokci

Aby przedłużanie paznokci było wysokiej jakości, należy wybrać dobry żel, który nie jest podróbką oryginału.

Możesz zwrócić uwagę na następujące narzędzia:

 1. Balance Basic Clear Gel. Ma 2 kolory. Żel jest jednofazowy.
 2. Wysoka jakość - wygodna cena. Ten żel można nawet używać w domu.
 3. Praktycznie bezwonny, jest jednym z niewielu bezpiecznych żeli. Doskonały do ​​systemów 3-fazowych.
 4. Irisk Professional. Mocno przylega do paznokci, łatwo się aplikuje. Wierzchnia warstwa nie odpryskuje.Piękne paznokcie żelowe. Zdjęcia, nowe projekty 2020. Jak zrobić w domu
 5. Naturalny żel budujący IBD. Bogata paleta kolorów oprócz standardowych odcieni. Konsystencja jest optymalna do aplikacji.
 6. Lady Victory marki Formula Profi. Potrafi dobrze wyrównać paznokcie.

Aby dokonać właściwego wyboru, należy przestrzegać:

 1. Konsystencja. Nie powinien mieć średniej lepkości.
 2. Marka. Aby połączyć fundusze w skład, musisz wybrać tego samego producenta.
 3. Lampa ultrafioletowa. Nie wszystkie żele wymagają suszenia w lampie, ale jeśli jest to konieczne, ważne jest, aby wyjaśnić, która technika jest odpowiednia do pracy z tą lub inną marką.
 4. Zapach. Jeśli produkt pachnie ostro chemią, może to oznaczać, że żel zawiera szkodliwe pierwiastki.
 5. Miejsce zakupu. Najlepiej kupować powłoki w zaufanych sklepach, które nie sprzedają podróbek. Możesz wstępnie przestudiować recenzje kupujących w Internecie.

Rozwiązania kolorystyczne

Paznokcie żelowe (zdjęcia, piękne kształty i wzory w 2020 roku) zostaną omówione dalej, przede wszystkim można zwrócić uwagę na kolory. Dostępnych jest wiele wzorów, zarówno dyskretnych, jak i przyciągających wzrok.

Neutralny projekt obejmuje wykończenie w jednolitym kolorze w pastelowych kolorach:

 • jasny niebieski;
 • jasnoróżowy;
 • beżowy;
 • krem;
 • jasny szary;
 • Mennica.Piękne paznokcie żelowe. Zdjęcia, nowe projekty 2020. Jak zrobić w domu

Możesz tu również dołączyć francuski manicure. Aby go ukończyć, będziesz potrzebować odcieni bieli i beżu lub cielistości.

Aby manicure był jasny i chwytliwy, z monochromatyczną powłoką, należy wybrać nasycone kolory:

 • niebieski;
 • Zielony;
 • czerwony;
 • żółty;
 • czarny;
 • biały;
 • złoto;
 • srebro;
 • różowy.

Aby zwrócić uwagę na swoje paznokcie, możesz wykonać ciekawy projekt, używając kilku kolorów i akcesoriów do manicure.

Tekstura przedłużonych paznokci

Powłoki paznokci mogą być kilku rodzajów:

 1. Matowy.
 2. Lśniący.
 3. Połączenie matowego i błyszczącego.

  Piękne paznokcie żelowe. Zdjęcia, nowe projekty 2020. Jak zrobić w domu
  Zdjęcie pięknych paznokci żelowych. Taki jest trend w 2020 roku. Połączenie ziarnistego wzoru z matowym

Na paznokciach ciekawie wyglądają różne wzory wykonane w objętości.Mur z cegły, dzianiny, skóra zwierzęca, kropelki wody - wszystkie te elementy, jeśli zostaną wykonane poprawnie, będą wyglądać bardzo efektownie.

Niektórzy rzemieślnicy potrafią nie tylko naśladować wzory przy użyciu materiałów przeznaczonych na paznokcie, ale także proponować egzotyczne rozwiązania w postaci skrzydeł motyla, różnych owadów, kawałków skóry, futra i innych równie ciekawych opcji. Za pomocą specjalnego pudru możesz nadać paznokciom aksamitny wygląd.

Elementy wystroju

Paznokcie żelowe (zdjęcia, piękne elementy wystroju w 2020 roku) zostaną omówione dalej:

 1. Różne szablony. Z ich pomocą możesz narysować na paznokciach wszystko - od serc po spirale i geometryczne kształty. Szablony mają przewagę wśród innych elementów dekoracyjnych, ponieważ dzięki takim naklejkom można nie tylko przedstawić ciekawy wzór, ale także zaaranżować wszystko w ciekawej kolorystyce. Manicure może stać się dwukolorowy, ozdobiony holograficznym pudrem lub brokatem.Piękne paznokcie żelowe. Zdjęcia, nowe projekty 2020. Jak zrobić w domu
 2. Okrągłe koraliki do paznokci. Dzięki nim możesz nadać objętość powłoki, podkreślić jej określone strefy.
 3. Teksturowana powłoka - cukier. Manicure z jego użyciem nazywa się piaskiem lub cukrem. Paznokcie stają się aksamitne i przyjemne w dotyku.
 4. Kolorowe cekiny. Różnorodna kolorystyka tego elementu dekoracyjnego pozwala wykazać się wyobraźnią i wykonać manicure w ciekawym stylu.
 5. Melanż. Wygląda jak małe wielokolorowe ziarna. Może być użyty do „wcierania” lub po prostu zakrywania paznokci od góry.
 6. Biżuteria lub biżuteria. Jeśli nie masz czasu na przemyślenie projektu, możesz wybrać odpowiednią dekorację i przykleić ją do paznokci. Ten projekt wygląda pięknie i niecodziennie.
 7. Pocieranie magnetyczne. Aby uzyskać pożądany efekt, paznokcie należy pokryć ciemnym kolorem, a następnie podkładem. Na warstwę podkładową nakłada się pocieranie, który jest dodatkowo modyfikowany za pomocą magnesu. Po osiągnięciu pożądanego efektu paznokcie należy wysuszyć w lampie.Piękne paznokcie żelowe. Zdjęcia, nowe projekty 2020. Jak zrobić w domu
 8. Różne kształty dżetów. Przyklejony do góry.
 9. Pigment termiczny. Takie powłoki mogą zmieniać kolor, gdy zmienia się temperatura. Jeśli np. Włożysz rękę do zimnej lub gorącej wody, kolorystyka Twoich paznokci ulegnie zmianie.
 10. Siatka holograficzna. Nakładany na kolorowy lakier.

Techniki rozszerzeń

Istnieją 3 technologie przedłużania paznokci:

 • jednofazowy;
 • dwufazowy;
 • trójfazowy.

Jednofazowe to użycie niewielkiej ilości materiałów:

 • Po nałożeniu podkładu w jednej warstwie konieczne jest pokrycie paznokci żelem jednofazowym i wysuszenie w lampie.
 • Następnie należy pobrać pędzelkiem kroplę żelu i rozprowadzić ją okrężnymi ruchami po łożysku paznokcia.
 • Technika dwufazowa polega na nałożeniu podkładu z gumową podkładką po podkładzie.
 • Po tym etapie należy ponownie zanurzyć pędzelek w słoiczku z żelem i nanieść powstałą kroplę materiału na paznokieć, rozciągając jego część do wolnej krawędzi.
 • Wysuszyć powłokę w lampie, obracając dłoń z opuszczonymi paznokciami.
 • Po wyschnięciu powłoki należy nałożyć bazę.
 • Żel kamuflujący nakłada się okrężnymi ruchami na paznokcie, modelując je. Efekt końcowy dobrze wysycha w lampie.Piękne paznokcie żelowe. Zdjęcia, nowe projekty 2020. Jak zrobić w domu

Technika trójfazowa polega na zastosowaniu trzech leków:

 • Po nałożeniu podkładu konieczne jest nałożenie gumowej podstawy.
 • Po wysuszeniu w lampie na kolejną warstwę nakładany jest żel, który również dobrze wysycha.
 • Ważne jest, aby usunąć pozostałą lepką warstwę przed przejściem do następnego kroku.
 • Nakładany jest lakier lub dowolna inna powłoka, którą dodatkowo mocuje się blatem.

Pomysły projektowe, nowe elementy na 2020 rok

 1. modelowanie 3d. Poprzez nałożenie żelu w kilku warstwach z rysunkiem na każdej z obrazkiem lub przyklejenie elementu dekoracyjnego uzyskuje się ciekawy wzór.Piękne paznokcie żelowe. Zdjęcia, nowe projekty 2020. Jak zrobić w domu
 2. Cyrkonie, koraliki, cekiny, nici metalowe. Z ich pomocą możesz ułożyć dowolny wzór od lakonicznego po chwytliwy, przyciągający wzrok. Niektóre kobiety ozdabiają paznokcie kryształami Swarovskiego.
 3. Nagie odcienie. Aby uzyskać lekki, delikatny manicure, użyj jasnych, cielistych odcieni. Po nałożeniu na żel z brokatem w tym samym kolorze otrzymujesz nie tylko powściągliwy obraz, ale także trochę świąteczny, z którym możesz uczestniczyć w ważnych spotkaniach i wydarzeniach towarzyskich.
 4. Technika Ombre ma znaczenie nie tylko w zeszłym roku, ale także teraz, pomimo dużej konkurencji między różnymi projektami.
 5. Podobnie jak ombre, kurtka ugruntowała swoją pozycję przez bardzo długi czas. Wykonywany jest nie tylko w odcieniach bieli i różu, ale także w innych. Aby uzyskać efektowny wygląd, niektórzy rzemieślnicy dodają brokatu.Piękne paznokcie żelowe. Zdjęcia, nowe projekty 2020. Jak zrobić w domu
 6. Manicure księżycowy. U podstawy paznokcia otwór jest wyświetlany w dowolnym wybranym kolorze. Ten projekt dobrze ukrywa wyhodowane paznokcie, jeśli jest wykonywany w odcieniach nude.
 7. Negatywna przestrzeń. Pewna część wyróżnia się na paznokciu w postaci dowolnego pożądanego kształtu. Ten fragment pozostaje przezroczysty, a reszta paznokcia pokryta jest pożądanym kolorem. Ten projekt wygląda bardzo nietypowo i pięknie.

Zasady doboru metody przedłużania paznokci

Końcówki to plastikowe nakładki imitujące gwóźdź. Są przyklejane do naturalnych paznokci za pomocą kleju, piłowane wzdłuż górnej części, aby wygładzić połączenie między naturalnym paznokciem a końcówkami. Gwóźdź otrzymuje wymagany kształt (kwadrat / owal / okrąg itd.). Dla lepszego wzmocnienia końcówki pokryte są żelem lub akrylem. Zaleca się nakładanie nakładek na krótkie paznokcie.

Kształty to szablony, które mocuje się pod naturalnym paznokciem do pracy na sztucznym paznokciu. Dzięki specjalnym znakom na formach żel można natychmiast dopasować do wymaganej długości i kształtu.

Szablony są kartonowe z aplikacją z folii, metalu lub tworzywa sztucznego. Szablony mogą być jednorazowe (miękkie) i wielokrotnego użytku (ciasne). Stosuje się formy na gwoździe o długości 1-2 mm. Trapezoidalny kształt płytki paznokcia zakłada również budowanie na formach.

W przypadku szerokich paznokci odpowiednie są oba przedłużenia.

Czego potrzebujesz do przedłużania paznokci na formularzach

Paznokcie żelowe (zdjęcia, piękne pomysły na budowanie w 2020 roku, widać poniżej) możesz budować samodzielnie, ale przede wszystkim musisz się zdecydować podstawowy zestaw niezbędnych narzędzi:

 1. Płyn (antyseptyczny) do pielęgnacji skórek i paznokci.Piękne paznokcie żelowe. Zdjęcia, nowe projekty 2020. Jak zrobić w domu
 2. Kąpiel z wodą, aby zmiękczyć skórki.
 3. Popychacz do skórek.
 4. Specjalne pęsety i nożyczki do manicure.
 5. Tarcze i pilniki o różnej twardości do obróbki paznokci.
 6. Szczotka do usuwania kurzu z trocin.
 7. Płyn (odwadniacz) do odtłuszczania paznokci.
 8. Specjalny podkład pod paznokcie zapewniający dobrą przyczepność do żelu.
 9. Góra i podstawa.
 10. Żel modelujący.
 11. Pędzle o różnej twardości.
 12. Lakiery (żele) o różnych kolorach.
 13. Elementy do stworzenia niezbędnego projektu.
 14. Serwetki niepozostawiające włókien.
 15. Lampa UV do suszenia materiału.
 16. Formularze wymagane do budowy.

Korzystanie z porad: co jest wymagane

Po obróbce naskórka można przystąpić do zabiegu przedłużania paznokci.

Do tego będziesz potrzebować:

 1. Obcinacz do końcówek i końcówki dostosowane do istniejącego kształtu paznokcia.
 2. Lampa LED lub UV.
 3. Serwetki niepozostawiające włókien.
 4. Antyseptyczny.
 5. Odtłuszczacz.
 6. Żel lub akryl.

Technologia budowlana w domu

Paznokcie żelowe mogą być piękne nie tylko na zdjęciu, ale także w życiu, ponieważ do 2020 roku opracowali wysokiej jakości technologię ich przedłużania.Piękne paznokcie żelowe. Zdjęcia, nowe projekty 2020. Jak zrobić w domu

 1. Ręce są traktowane środkiem antyseptycznym.
 2. Skórka naskórka jest moczona w gorącej wodzie, a następnie cięta niezbędnymi narzędziami.
 3. Wolną krawędź gwoździa obrabia się pilnikiem w celu wyrównania.
 4. Powierzchnia płytki paznokcia pozbywa się połysku.
 5. Za pomocą specjalnego pędzla zmiata się wszystkie trociny z paznokci.
 6. Płytki są nasmarowane odtłuszczaczem.
 7. Nakłada się podkład.
 8. Podkład nakładany jest w jednej warstwie, następnie suszony w lampie przez 120 sekund.
 9. Wybrane kształty są ustalane, gięcia są nadawane przyszłemu gwoździowi.
 10. Żel modelujący modeluje kształt paznokcia.
 11. Lepką warstwę usuwa się pilnikiem. Podawany jest ostateczny kształt.
 12. Kolorowy lakier (żel) nakłada się i suszy w lampie UV. Musisz go zastosować dwukrotnie.
 13. Projekt jest narysowany.
 14. Paznokcie przykrywa się topem, a następnie suszy w lampie.
 15. Lepka warstwa zostaje usunięta.
 16. Skórki natłuszczamy olejem lub kremem.

Instrukcje dla początkujących: porady dotyczące paznokci

Po przetworzeniu i usunięciu naskórka następuje:

 1. Gwóźdź jest piłowany na wymaganą długość.
 2. Buff usuwa połysk z paznokcia.Piękne paznokcie żelowe. Zdjęcia, nowe projekty 2020. Jak zrobić w domu
 3. Cały kurz usuwa się za pomocą pędzla.
 4. Paznokcie są odtłuszczone.
 5. Wskazówki są wybierane dla każdego palca. Sztuczna murawa powinna mieć taką samą szerokość jak naturalna płytka paznokcia.
 6. Końcówki paznokci są przyklejane do każdego paznokcia za pomocą kleju. Po 10 sek. możesz zatrzymać ich nagrywanie.
 7. Nadmiar kleju usuwa się za pomocą serwetek.
 8. Za pomocą obcinaka do końcówek obcina się długość gwoździ.
 9. Linia połączenia między gwoździami i końcówkami jest wyrównana pilnikiem.
 10. Powstaje kształt paznokcia.
 11. Po pozbyciu się nadmiaru kurzu nakłada się podkład.
 12. Żel modelujący tworzy powierzchnię paznokcia.
 13. Żel jest suszony w UV przez 2 minuty.
 14. Paznokieć wygładza się drugą warstwą żelu i suszy w lampie.
 15. Za pomocą pliku wszystkie nieprawidłowości są eliminowane.
 16. Paznokcie są wykończone i utwardzane UV.
 17. W razie potrzeby projekt jest rysowany.
 18. Skórek jest smarowany olejem.

W 2020 roku dla upiększenia paznokci można je przedłużyć żelem. Żądany projekt można wybrać ze zdjęć w Internecie. Aby wynik był przyjemny, musisz wybrać mistrza z dużym doświadczeniem lub samodzielnie opanować technologię rozszerzeń - nie ma w tym nic trudnego. Najważniejsze jest zdobycie niezbędnych narzędzi.

Projekt artykułu: Mila Friedan

Film o paznokciach żelowych

Nowości i trendy w manicure żelowym w 2020 roku:

Oceń artykuł
Kosmetologia i chirurgia plastyczna dla kobiet. Korekta wyglądu. Sposoby, metody, zabiegi poprawiające sylwetkę i twarz
Dodaj komentarz

 1. Lilia

  Nie lubię budować na formach z żelem. Bardzo szybko się psuje. Rozwiązuję problemy albo staromodnym, z ramą akrylową, albo dodaję proszek akrylowy do lakieru hybrydowego

  Odpowiedzieć

Twarz

Nogi

Włosy