Cobie Smulders. Gorące zdjęcia w kostiumie kąpielowym, Maxim, przed i po operacji plastycznej, biografia, życie osobiste

Cobie Smulders - słynny Kanadyjczyk aktorka... Fani podziwiają piękno i kobiecość dziewczyny i szukają jej gorących zdjęć. Niewiele osób wie, że prawdziwe imię aktorki to Jakub.

Biografia Cobie Smuldersa

Cudowna brunetka Kobe znana jest przede wszystkim jako aktorka. Ponadto rozwija się w dziedzinie modelowania. i okresowo chodzi na wystawy i pojawia się na łamach błyszczących magazynów.

Przyszła gwiazda urodziła się w Kanadzie w 1982 roku. Jej rodzinnym miastem jest Vancouver. Babcia dziewczyny pochodzi z Holandii, więc aktorka otrzymała imię, które nie było standardowe dla jej rodzinnego kraju - Jacob. Brunetka od dzieciństwa nie lubiła go zbytnio, więc używa tylko skróconej, zmodyfikowanej wersji - Kobe.

Cobie Smulders. Gorące zdjęcia w kostiumie kąpielowym, Maxim, przed i po operacji plastycznej, biografia, życie osobistePoczątkowo dziewczyna żyła zupełnie zwyczajnym życiem, jak wszyscy jej rówieśnicy. Nie marzyła o zostaniu sławną i gwiazdą. Ale jako nastolatek Kobe został zauważony przez przedstawicieli lokalnej agencji modelek. W rezultacie dziewczyna szybko zaczęła się rozwijać w tej dziedzinie.

Co ciekawe, sama Smulders wcale nie była zadowolona z własnego sukcesu. Była zdenerwowana, że ​​w dziedzinie modelek była oceniana wyłącznie na podstawie jej wyglądu. Dlatego Kobe zaczął szukać innych kierunków rozwoju.

Jako dziecko dziewczyna marzyła o zostaniu lekarzem lub nauce, ale w końcu spróbowała siebie jako aktorka. Nawiasem mówiąc, miała już małe doświadczenie w tej dziedzinie. Nawet w szkole przyszła gwiazda pokazała się doskonale w bajecznych produkcjach z kolegami z klasy.

Cobie Smulders. Gorące zdjęcia w kostiumie kąpielowym, Maxim, przed i po operacji plastycznej, biografia, życie osobiste

Istotne daty w biografii Smuldersa:

  1. 2000 - dyplom z wyróżnieniem.
  2. 2001 - pierwsza mała rola w serialu.
  3. 2004 - pierwsza rola w filmie pełnometrażowym.
  4. 2005 - praca w serialu „Jak poznałem waszą matkę”, po którym dziewczyna stała się naprawdę sławna.
  5. 2009 - narodziny pierwszej córki.
  6. 2012 - druga eksplozja popularności po roli w „The Avengers”.
  7. 2015 - narodziny drugiej córki.

Warto zauważyć, że w 2015 roku aktorka dowiedziała się również o strasznej diagnozie - onkologii. Ta wiadomość chwilowo zszokowała dziewczynę. Na krótki okres wycofała się również z pracy i innych interesów. Ale Kobe szybko się pozbierał. Przeszła kilka trudnych operacji.

Cobie Smulders. Gorące zdjęcia w kostiumie kąpielowym, Maxim, przed i po operacji plastycznej, biografia, życie osobiste

Niedawno dziewczyna zachwyciła swoich fanów wiadomością, że jest teraz wolna od strasznej choroby i czuje się świetnie.

Życie osobiste

Cobie Smulders, którego gorące zdjęcia są rzadko oglądane, to wzorowa żona i matka. Jej rodzina jest uważana za jedną z najsilniejszych i najszczęśliwszych wśród par gwiazd. Dziewczyna nie była widziana w wielu powieściach. W młodym wieku zaczęła spotykać się ze swoim obecnym mężem i nigdy nie lubiła rozmawiać o swoim życiu osobistym.

Taran Killam została wybranką Kobe. Kochankowie okazali się w tym samym wieku. Wkrótce po tym, jak spotkali się w 2009 roku, para zaczęła się spotykać. W tym samym roku urodziła się pierwsza córka kochanków, Sheilin. W tym czasie Kobe i Taran nie byli jeszcze małżeństwem, ale mieszkali razem.

Cobie Smulders. Gorące zdjęcia w kostiumie kąpielowym, Maxim, przed i po operacji plastycznej, biografia, życie osobiste

Killam jest kolegą swojej żony. Znany jest jako aktor komediowy, showman. Od młodości młody człowiek uczestniczył w różnych humorystycznych programach telewizyjnych, aż stał się popularny.

Dopiero w 2012 roku para gwiazd oficjalnie podpisała kontrakt. Para zaczęła marzyć o drugim dziecku, ale Smulders zaczął mieć problemy ze zdrowiem kobiet.Po zdiagnozowaniu raka jajnika Kobe dowiedziała się, że nie będzie już mogła mieć dzieci. Mimo to w 2015 roku urodziła się jej druga córka, Janita Mae.

Cobie Smulders. Gorące zdjęcia w kostiumie kąpielowym, Maxim, przed i po operacji plastycznej, biografia, życie osobisteCobie Smulders. Gorące zdjęcia w kostiumie kąpielowym, Maxim, przed i po operacji plastycznej, biografia, życie osobiste

Obecnie para nadal mieszka razem. Nigdy nie prezentują swoich kłótni publicznie i opowiadają fanom wyłącznie o dobrych, pozytywnych aspektach życia rodzinnego.

Wiadomo, że Kobe i Taran marzą o trzecim dziecku, ale na razie aktorka nie może zajść w ciążę ze względu na stan zdrowia. Rodzina nie wyklucza, że ​​w przyszłości skorzysta z usług matki zastępczej.

Kariera

Jak wspomniano powyżej, Kobe rozpoczęła swoją karierę jako modelka. Wkrótce po pierwszych sesjach zdjęciowych i wyjściu na wybiegi dziewczynie udało się zawrzeć lukratywny kontrakt z międzynarodową agencją modelek i wyruszyć w trasę po różnych krajach.

Najpierw gwiazda wyjechała do Europy, po tym, jak została zaproszona do pracy w Azji. Ale Smulders nie czuł się szczęśliwy i usatysfakcjonowany. W końcu znalazła się w filmach.

Cobie Smulders. Gorące zdjęcia w kostiumie kąpielowym, Maxim, przed i po operacji plastycznej, biografia, życie osobiste

Po otrzymaniu dyplomu ukończenia szkoły średniej z wyróżnieniem, Kobe zdecydowała się wyruszyć na podbój Hollywood. Dość szybko dziewczyna dostała małą rolę w serialu. Potem nikt jej nie zauważył, ale aktorka zrozumiała, w którym kierunku chce się poruszać i rozwijać.

Pierwsi fani gwiazdy pojawili się dzięki kręceniu serialu „Łowcy złych duchów”. Jednak szczególnie dziewczynie cieszyła główna rola w kolejnym filmie - „W poszukiwaniu prawdy”. Tam musiała grać 30-letnią heroinę w wieku 19 lat. Ale aktorce to wcale nie przeszkadzało.

Tabela powie ci o najważniejszych rolach Kobe:

FilmyRole
„Szerokie chodzenie”Bohaterka w samochodzie
"Jak poznałem twoją matkę"Rudzik
"Mściciele"Asystent Fury'ego
„Cicha przystań”Joe
Spider-Man: Daleko od domuAsystent Fury'ego

Pierwsza główna rola rozczarowała dziewczynę. Wydano tylko kilka odcinków serialu, po czym został on zamknięty. Publiczności nie spodobała się nowość. Kobe był zszokowany tą porażką. Była pewna, że ​​teraz stanie się sławna na całym świecie, ale wszystko okazało się zupełnie inne.

W rezultacie Smulders nawet spakowała się i wyjechała do swojego rodzinnego miasta. Tam leżała przez chwilę w domu, radząc sobie z rozczarowaniem. A potem poszła do pracy jako zwykły kurier. Później dziewczyna powiedziała, że ​​taki krok bardzo jej pomógł. Przemyślała swoje życie, opamiętała się i wróciła do przesłuchań, przesłuchań, pracy.

Kobe odnowił swoje pragnienie, by stać się sławnym i znaleźć się na polu aktorskim. Brunetka zdała sobie również sprawę, że brakuje jej edukacji tematycznej. Dlatego zapisała się na zajęcia aktorskie, a dodatkowo zaczęła próbować siebie w teatrze.

Cobie Smulders. Gorące zdjęcia w kostiumie kąpielowym, Maxim, przed i po operacji plastycznej, biografia, życie osobiste

Wkrótce po zmianie dziewczyna dostała rolę w popularnym serialu Sex in Another City. Smulders ponownie uwierzyła w siebie i znalazła wielu nowych utalentowanych przyjaciół.

Cobie Smulders. Gorące zdjęcia w kostiumie kąpielowym, Maxim, przed i po operacji plastycznej, biografia, życie osobiste

Potem było wiele ról epizodycznych. Nie przynieśli prawdziwej sławy pięknu, ale dali pożyteczne znajomości z innymi aktorami i reżyserami. A po ośmiu sezonach „Jak poznałem waszą matkę” w życiu aktorki nie było już rozczarowań zawodowych. Uważa się, że publiczność tak bardzo polubiła serial właśnie ze względu na doskonałe wykonanie Smulders.

Należy dodać, że podczas kręcenia legendarnego sitcomu gwiazda niespodziewanie zaszła w ciążę. Długo i ostrożnie musiała ukrywać ten ekscytujący fakt, najpierw przed całą ekipą filmową, a potem przed publicznością. W tym celu wybrano specjalną odzież i kąty kamery.

W rezultacie fani serialu nie zdawali sobie sprawy, że dziewczyna już w nim kręciła na imponującym etapie ciąży.

Dzięki omawianemu sitcomowi Kobe zaczął otrzymywać wiele ciekawych ofert. Zaczęła być zapraszana do programów telewizyjnych, reklam, a nawet filmów fabularnych.

Cobie Smulders. Gorące zdjęcia w kostiumie kąpielowym, Maxim, przed i po operacji plastycznej, biografia, życie osobiste
Na zdjęciu - Cobie Smulders w serialu „The Avengers”

W The Avengers gwiazda pojawiła się w genialnej firmie aktorskiej. Później, w ciągu 7 lat, aktorka zgodziła się zagrać w 6 różnych projektach filmowych Marvela... Ta praca pozwoliła jej osiągnąć upragniony szczyt kariery.

Obecnie Kobe nadal działa w filmach i reklamie. Więc od 2019 roku dziewczyna bierze udział w filmie „Stumptown”. Ze względu na sytuację na świecie filmowanie chwilowo zatrzymało się i przeciągnęło. W filmie aktorka dostała rolę prywatnego detektywa (to główna rola). Reżyser zapowiada ekscytującą i niekonwencjonalną fabułę.

Planuje się, że film trafi na ekrany w 2021 roku.

Co ciekawe, Smulders prawie całkowicie porzuciła karierę modelki z powodu własnego dyskomfortu. Jednocześnie obiecano jej wspaniałą przyszłość w tej dziedzinie. Do dziś dziewczyna nigdy nie żałowała swojej decyzji.

Wygląd gwiazdy

Cobie Smulders, której gorące zdjęcia nie pozwalają mężowi na publikację, z natury zyskała jasny wygląd. Brunetka uwielbia o siebie dbać i dużo czasu poświęca ukochanemu.

Wzrost aktorki wynosi 173 cm, przy czym dziewczyna często pozwala sobie na noszenie obcasów. Małżonek jest wyższy o ponad 10 cm od Kobe, więc zawsze wyglądają harmonijnie.

Waga Smuldersa wynosi około 60-64 kg, przez całe życie stale się nieznacznie zmienia. Gwiazda aktorki zdołała zachować doskonałą formę nawet w czasie ciąży. Dziewczyna sama wyjaśnia, że ​​ma świetne geny, a jej mama, babcia zawsze mogła pochwalić się pięknymi postaciami.

Cobie Smulders. Gorące zdjęcia w kostiumie kąpielowym, Maxim, przed i po operacji plastycznej, biografia, życie osobisteWymiary Kobe: 87 x 58 x 84 cm Szczególnie dumna jest ze swojej cienkiej talii, na której pięknie prezentują się sukienki znanych projektantów. Aby utrzymać takie parametry, dziewczyna wykonuje specjalne ćwiczenia. Zawsze ma pod ręką specjalną książkę z kompleksem. Rozmiar klatki piersiowej gwiazdy jest drugi.

Z natury Smulders otrzymał rzadki ciemnobrązowy kolor włosów. Bardzo opiekuje się własnymi lokami i pilnie unika drastycznych zmian ich koloru. Tylko ze względu na rolę, o której od dawna marzyła, dziewczyna jest gotowa do malowania.

Na co dzień regularnie odwiedza fryzjera, ale tylko po to, by delikatnie podkreślić naturalny kolor i obciąć końcówki.

Cobie Smulders. Gorące zdjęcia w kostiumie kąpielowym, Maxim, przed i po operacji plastycznej, biografia, życie osobiste

Aktorka rzadko też zmienia długość włosów... Fani są przyzwyczajeni do oglądania jej z lokami do ramion lub surowymi, wysokimi fryzurami. Dziewczyna lubi eksperymentować tylko z grzywką. Aktorka następnie zdejmuje go, następnie tnie, a następnie prostuje, ukośnie, przeczesuje na bok. Warto zauważyć, że pasują jej wszystkie możliwe opcje.

Kobe nie ma tatuaży na ciele. Dziewczyna planowała wypełnić się „wiecznym rysunkiem” jako nastolatka, ale później zmieniła zdanie. Dziś aktorka zauważa, że ​​tatuaże mogą kolidować z jej głównym zawodem.

Fani gwiazdy szczególnie zwracają uwagę na jej wyjątkowy styl ubierania się. Smulders wie, jak się ubierać „nie tak jak wszyscy”. Zaskakująco dobiera obrazy, które jej odpowiadają. Na przykład okazało się, że przy serialu How I Met Your Mother dziewczyna korzystała z własnych strojów i praktycznie nie korzystała z pomocy profesjonalnych stylistów.

Chirurgia plastyczna

Cobie Smulders dzisiaj ze smutkiem wyśmiewa wszystkie pytania fanów i dziennikarzy na temat chirurgii plastycznej, że miała dość interwencji chirurgicznych podczas leczenia poważnej choroby. Dlatego nie planuje nic sobie zrobić.

Te słowa potwierdzają gorące zdjęcia dziewczyny w bieliźnie. Na nich można na przykład zauważyć, że aktorka nie wykonała operacji plastycznej piersi, w którą była podejrzewana przez jakiś czas.

Cobie Smulders. Gorące zdjęcia w kostiumie kąpielowym, Maxim, przed i po operacji plastycznej, biografia, życie osobisteCobie Smulders. Gorące zdjęcia w kostiumie kąpielowym, Maxim, przed i po operacji plastycznej, biografia, życie osobisteInną sugestią jest to, że gwiazda nieznacznie zmieniła kształt i długość nosa. Jeśli przestudiujesz jej stare i najnowsze zdjęcia, zauważysz, że ta część twarzy dziewczyny stała się bardziej wdzięczna i schludna. Ale sama Kobe odmawia rozmowy na temat chirurgii plastycznej. Dziś brunetka jest całkowicie zadowolona ze swojego wyglądu i niczego nie zmieni.

Aktorka zauważa, że ​​najprawdopodobniej wpadnie pod nóż chirurga plastycznego dopiero na starość.

Zabiegi kosmetyczne

Cobie Smulders, którego gorące zdjęcia każdego dnia uwieczniają miliony fanów, ignoruje operacje plastyczne, ale jednocześnie uwielbia zabiegi kosmetyczne.Dziewczyna żartuje, że chciałaby mieszkać bezpośrednio w spa i co minutę dbać o swoją twarz i ciało.

Dlatego aktorka często jeden z weekendów poświęca sobie i zostawia rodzinę kosmetyczce. Ma też ulubionego mistrza, którego usługi woli od innych. Kobe uwielbia wypróbowywać wszystkie nowinki kosmetyczne. Nawet bolesne zabiegi jej nie przerażają.

Dziewczyna regularnie wykonuje sprzątanie i wiele różnych skomplikowanych zabiegów. Dlatego jej skóra jest w doskonałej kondycji.

Gwiazda nie boi się odwiedzać solarium. Zauważa, że ​​bez jasnej opalenizny wygląda na nieustannie zmęczoną i wyczerpaną.... Jeśli Smulders nie może dostać się pod słońce południowego morza, to przynajmniej na kilka minut wchodzi do solarium. Opalenizna nadaje jej świeży i wypoczęty wygląd.

Cobie Smulders. Gorące zdjęcia w kostiumie kąpielowym, Maxim, przed i po operacji plastycznej, biografia, życie osobisteCiekawe, że aktorka od najmłodszych lat wprowadza także swoje córki w samoopiekę. Już teraz dziewczynki można zobaczyć razem ze swoją słynną mamą np. W salonie paznokci lub u fryzjera.

Gwiazdy fotograficzne

Cobie Smulders rzadko ujawnia gorące zdjęcia, ponieważ jej mąż jest przeciwny zbyt wyraźnemu filmowaniu. W tym samym czasie dziewczyna miała kilka sesji zdjęciowych w bieliźnie. Aktorka uważa za najbardziej skandaliczną strzelaninę, w której pojawiła się zupełnie naga na łóżku. Ale jednocześnie wszystkie intymne obszary celebryty zostały przykryte kocem.

Kobe nie odmawiał scen z łóżka w filmach. Na przykład nagość (ale pod odpowiednim kątem) z partnerem można zobaczyć w Friends from College.

Wiadomo, że niedawno 38-letniej aktorce zaproponowano szczerą strzelaninę do słynnego magazynu. Smulders mógł otrzymać dużą opłatę. Ale dziewczyna kategorycznie odrzuciła lukratywną ofertę. I to nie tylko stosunek męża do tego. Sama gwiazda zauważyła, że ​​wychowuje 2 córki i chce być dla nich wzorem we wszystkim.

Cobie Smulders. Gorące zdjęcia w kostiumie kąpielowym, Maxim, przed i po operacji plastycznej, biografia, życie osobiste

Ale aktorka miała też sesję topless. Zgodziła się na to dla magazynu Women’s Health. Następnie brunetka pokazała fotografom swoją nieskazitelną figurę i otrzymała wiele komplementów od fanów.

Jak gwiazda utrzymuje formę

Dziewczyna stara się zachować figurę i regularnie uprawia sport. Niemal natychmiast po porodzie Kobe wróciła do swojego zwykłego kształtu i pokazała fanom idealną talię. W tym celu stale wykonuje specjalne ćwiczenia. W domu aktorka ma własną małą siłownię, w której ćwiczy ze swoim ukochanym małżonkiem.

Gwiazda zauważa, że ​​główną motywacją do uprawiania sportu nie jest dla niej piękno i harmonia, ale zdrowie. Po okropnej diagnozie dziewczyna zaczęła zwracać dużą uwagę na tę kwestię.

Cobie Smulders.Gorące zdjęcia w kostiumie kąpielowym, Maxim, przed i po operacji plastycznej, biografia, życie osobisteDzisiaj Kobe próbuje regularnie ładować swoje ciało:

  • w domu ćwiczy na siłowni;
  • w weekendy jeździ na rowerze lub pływa z rodziną;
  • podczas kręcenia nosi małe hantle i matę do jogi.

Smulders ma również hobby sportowe. To jest nurkowanie. Dziewczyna uwielbia nurkować. W tej chwili aktorka jest certyfikowanym płetwonurkiem i podczas każdego urlopu na plaży musi schodzić na dno. Myśli nawet o zawodowym uprawianiu swojego ulubionego sportu.

Cobie Smulders jest dziś jedną z najbardziej rozchwytywanych aktorek zagranicznych. Nie próbowała przebić się na szczyt sławy gorącymi zdjęciami. Dziewczyna podbiła miliony ludzi właśnie swoim talentem, jasnym wyglądem, naturalnością i nienagannym wyczuciem stylu.

Film na ten temat: Cobie Smulders, fot

Cobie Smulders: pokaz slajdów:

Oceń artykuł
Kosmetologia i chirurgia plastyczna dla kobiet. Korekta wyglądu. Sposoby, metody, zabiegi poprawiające sylwetkę i twarz
Dodaj komentarz

Twarz

Nogi

Włosy