Irina Agibalova. Zdjęcia przed i po zabiegu, odchudzanie

Irina Agibalova - były popularny uczestnik szoku „Dom-2”... Nie szukała miłości w projekcie, ale pomogła tam swoim dwóm córkom. Wygląd kobiety przed i po uczestnictwie w programie bardzo się zmienił. Przeszła kilka operacji plastycznych i zaczęła wyglądać znacznie młodziej.

krótki życiorys

Irina Agibalova jest byłą uczestniczką programu rankingowego w TNT, która dziś nadal zarabia pieniądze w swoich sieciach społecznościowych... Słynna kobieta zbliżyła się do wieku 50 lat.

Irina Agibalova. Zdjęcia przed i po zabiegu, odchudzanie

Irina urodziła się w małej wiosce w Kazachstanie jesienią 1965 roku. Matka Agibalovej miała niemieckie korzenie i nigdy nie dążyła do popularności. Ojciec gwiazdy rzeczywistości jest Rosjaninem i był szefem UMS. W przeciwieństwie do swoich rodziców Irina zawsze marzyła o sławie. To prawda, że ​​w ogóle nie wiedziała, jak to osiągnąć.

Agibalova ma również starszą siostrę. Obecnie wraz z matką mieszka w małym miasteczku na terytorium Ałtaju i zajmuje czołowe stanowisko w szpitalu miejskim.

Kobieta nie chciała przeprowadzać się ze słynnym krewnym do stolicy i ogólnie unika komunikacji z dziennikarzami w każdy możliwy sposób. Kiedyś Galina nawet agresywnie poprosiła prasę, aby zostawiła całą swoją rodzinę w spokoju.

Irina ukończyła szkołę im.N.Ostrowskiego w swojej rodzinnej wiosce w 1981 roku... Potem wybrała dla siebie zawód nauczyciela. Przyszły uczestnik "House-2" bez problemu wszedł na uniwersytet pedagogiczny. Na studia przeniosła się do Semipałatyńska.Irina Agibalova. Zdjęcia przed i po zabiegu, odchudzanie

Będąc jeszcze studentką, Irina poznała swojego przyszłego męża. Jurij Wasiljewicz był wojskowym. To właśnie w wojskowym miasteczku młodzi ludzie spotkali się. Już 2 tygodnie po pierwszym spotkaniu kochankowie zgłosili się do urzędu stanu cywilnego.

Kilka tygodni później odbył się ślub. Dziś Agibalova (jej panieńskie nazwisko to Tarasenko) uwielbia mówić, że nie wątpiła w swoją decyzję o poślubieniu Jurija. Kochali się od pierwszego wejrzenia i młodzi ludzie postanowili nie opóźniać ślubu.

Po ukończeniu studiów kobieta zaczęła pracować w miejscowej szkole. Była nauczycielką biologii, ale nie lubiła swojej pracy. Irina chciała czegoś bardziej ambitnego niż tylko nauczanie dzieci ze wsi.Irina Agibalova. Zdjęcia przed i po zabiegu, odchudzanie

Rok po ślubie urodziła się pierwsza córka rodziny Agibalov. Olga została najstarsza. A 4 lata później w rodzinie urodziła się druga córka, Margarita. Para przeniosła się do miasteczka wojskowego w regionie moskiewskim w rozszerzonym składzie. Córki podróżowały z nimi wszędzie.

W tym czasie Irina zdała sobie sprawę, że nie chce już dzieci. Dlatego kobieta postanowiła aktywnie kontynuować karierę. W nowym miejscu zamieszkania dostała pracę w miejscowej szkole. Tutaj przyszłej gwiazdce reality TV szybko udało się zostać dyrektorem pracy edukacyjnej.

Ale rodzina nie została długo w jednym miejscu. Powodem była kariera wojskowa Jurija Wasiljewicza. Wysyłano go z miejsca na miejsce. Zasadniczo rodzina przeprowadzała się po regionie moskiewskim.

W 1999 roku, niespodziewanie dla wszystkich krewnych, para rozwiodła się. Potem Irina natychmiast ponownie wyszła za mąż. Okazało się, że miała biurowy romans, który zakończył się ciążą. Od nowej ukochanej Agibalova urodziła syna.Irina Agibalova. Zdjęcia przed i po zabiegu, odchudzanie

Ale to małżeństwo nie było szczęśliwe. Z powodu nowego rozwodu kobieta musiała rzucić szkołę, aby nie spotykać się ponownie z ojcem syna. Irina zaczęła budować karierę w sprzedaży. Handlowała metalami żelaznymi dla dużej firmy.

Co ciekawe, 8 lat po rozwodzie Agibalova postanowiła ponownie połączyć się ze swoim pierwszym mężem, Yuri.Przez cały ten czas mężczyzna czekał na niewierną kochankę i jej wybaczył. Następnie para sprzedała swoje dwa mieszkania w regionie moskiewskim, kupiła wspólny dom w Pavlovsky Posad i przeprowadziła się tam razem.

Do dziś para mieszka razem. Jurij Wasiljewicz adoptował nawet syna Iriny z drugiego małżeństwa. Teraz facet ma zarówno patronimiczne, jak i nazwisko swojego ojczyma. Nie komunikuje się z własnym ojcem.Irina Agibalova. Zdjęcia przed i po zabiegu, odchudzanie

Obie dorosłe córki Agibalovej również są od dawna zamężne i wychowują własne dzieci. Od czasu do czasu odwiedzają mamę i babcię, chętnie odwiedzają i spędzają wakacje w rejonie Moskwy. Obie dziewczyny mają już 2 spadkobierców.

Osiągnięcia

Irina Agibalova (przed i po operacji wygląda inaczej) nigdy nie była w stanie zbudować udanej kariery nauczycielskiej. Nie podano również sprzedaży kobiecie. Ale udało jej się osiągnąć to, czego chciała - stać się sławną w całej Rosji.

Dziś kobieta ma ponad 800 tysięcy subskrybentów na Instagramie. To pozwala jej świetnie zarabiać na reklamowaniu różnych produktów. Agibalova kręci kulinarne filmy i po prostu uwielbia komunikować się ze swoimi subskrybentami, pokazywać im nowe zmiany w wyglądzie.Irina Agibalova. Zdjęcia przed i po zabiegu, odchudzanie

Fani dowiedzieli się o istnieniu Iriny dzięki skandalicznemu reality show „Dom-2”, który wciąż jest na kanale TNT. Kobieta przyszła do niego 10 lat temu. Ale Agibalova zaczęła pojawiać się na antenie znacznie wcześniej. To dlatego, że najmłodsza córka Iriny Aleksandrownej była uczestnikiem programu.

Rita stała się jedną z pierwszych "domowników" i wzbudziła miłość przed milionami widzów. Dziewczyna spotkała się z Andriejem Czerkasowem, który naprawdę lubił jej matkę. Ale w końcu poślubiła innego członka. Dziewczyna nie żyła długo z Evgeny Kuzinem. Ale cały kraj oglądał również ślub i narodziny ich wspólnego syna.

Wraz z pojawieniem się małej Mityi, Irina Alexandrovna zaczęła być zapraszana do programu znacznie częściej. Ponadto redaktorzy serialu pokochali ją za jej umiejętność odważnego przemawiania do jej niekochanego zięcia i innych uczestników.Irina Agibalova. Zdjęcia przed i po zabiegu, odchudzanie

Stopniowo zarówno ekipa, jak i publiczność zaczęli dostrzegać kobietę. Okazała się prawdziwym mówcą prawdy, a ponadto szybko znalazła wspólny język ze wszystkimi uczestnikami.

Kilka miesięcy po urodzeniu swojego pierwszego wnuka Irina Aleksandrovna przyszła do projektu telewizyjnego jako pełnoprawny uczestnik. Stało się to wiosną 2010 roku. Kobieta pojawiła się w serialu wraz z rodziną córki, która wróciła z urlopu macierzyńskiego poza obwodem.

O obecność Agibalovej Sr. w Polanie poprosiła jej córka... Rita zauważyła, że ​​potrzebuje stałej pomocy i wsparcia. Młoda matka bardzo się martwiła, że ​​sama nie poradzi sobie z noworodkiem. Tak rozpoczęła się kariera telewizyjna Iriny Aleksandrownej.Irina Agibalova. Zdjęcia przed i po zabiegu, odchudzanie

Stopniowo kobieta odeszła od pomocy dzieciom i zaczęła aktywnie uczestniczyć w życiu projektu telewizyjnego. Na wystawę przyszła również jej najstarsza córka. Ciekawe, że Irina mieszkała na planie, a jej mąż mieszkał osobno. Cierpliwie czekał na swoją żonę, która w końcu zdobyła popularność i cieszyła się nią.

Kiedy obie córki Agibalovej opuściły projekt, ona również musiała odejść. Ponieważ Irina nie budowała związku, a jedynie pomagała rodzinie, nie miała nic więcej do roboty w serialu. Kobieta kilkakrotnie próbowała wrócić i zaciekawić ją żrącymi opiniami. Ale nigdy nie została wezwana z powrotem do programu.

Jak wspomniano powyżej, dziś Irina Alexandrovna nadal jest popularną osobą - kilkaset tysięcy subskrybentów śledzi jej życie w sieciach społecznościowych. Kobieta bloguje o swojej rodzinie, odchudzaniu, odmładzaniu, kosmetologii. Uwielbia też poruszać temat gotowania, po prostu pokazywać zdjęcia swoich córek i wnuków.

Interesujące fakty

Fanów z pewnością zainteresują niezwykłe fakty dotyczące samej Iriny i jej życia:

  1. Agibalova stała się główną jedyną miłością męża. Pomimo zdrady jej mąż czekał na nią kilka lat i był gotów wybaczyć, natychmiast przyjąć ją z powrotem.
  2. Irina uwielbia gotować, ale praktycznie nie je własnego jedzenia, ponieważ często przestrzega ścisłej diety.Kobieta boi się nadwagi i utraty atrakcyjności.
  3. Irina Alexandrovna wpłynęła na rozwód swojej najmłodszej córki. Ale teraz Rita jest szczęśliwa w nowym drugim małżeństwie. Rodzina Agibalov praktycznie nie komunikuje się z Evgeny Kuzinem.
  4. Krewni potępili kobietę za udział w talk show. Po pierwszym pojawieniu się Iriny na ekranie telewizora niektórzy członkowie rodziny po prostu przestali się z nią komunikować.

Wygląd przed plastikiem

Irina Agibalova podziwiała siebie w lustrze przed i po operacji. Mimo to skarżyła się na swój własny wygląd.Irina Agibalova. Zdjęcia przed i po zabiegu, odchudzanie

Przede wszystkim kobieta nie była zadowolona z własnej sylwetki.... Irina Alexandrovna uznała, że ​​niezwykle trudno jest przestrzegać diety i nigdy nie lubiła sportu. Dlatego jej waga czasami osiągała 106 kg. Po porodzie na ciele widoczne były również rozstępy. Kobieta była jeszcze bardziej zawstydzona stanem skóry na wewnętrznej powierzchni dłoni.

Agibalova marzyła również o zmianie piersi. Ale kobieta nie chciała powiększać gruczołów mlecznych, a wręcz przeciwnie, je zmniejszać. Po karmieniu dwóch córek przez długi czas i okresowym przybieraniu na wadze, a następnie odchudzaniu, jej piersi zwiotczały i nie cieszyły oczu nowej gwiazdy programu telewizyjnego.

Irina ma 167 cm wzrostu, nic dziwnego, że 90-100 kg wyglądało z nim zbyt masywnie. W tych okresach Agibalova wolała nosić luźne ciemne ubrania wykonane z gęstej tkaniny. Nie stać jej było na obcisłe sukienki ani spodnie.Irina Agibalova. Zdjęcia przed i po zabiegu, odchudzanie

Przed udziałem w projekcie Irina Alexandrovna praktycznie nie poświęcała czasu i uwagi pielęgnacji skóry twarzy... Dlatego w wieku 47 lat miała wiele problemów w tej dziedzinie. Na przykład owal twarzy znacznie się zmienił, policzki opadły, w różnych obszarach pojawiła się duża liczba zmarszczek. W tym samym czasie Irina nadal wyglądała jasno i atrakcyjnie w swoim wieku.

Chirurgia plastyczna

Irina Agibalova zawsze przed i po operacji stwierdziła, że ​​nie jest przeciwna chirurgii plastycznej. Kiedy w projekcie miała okazję naprawić niedociągnięcia, kobieta chętnie się na to zgodziła.Irina Agibalova. Zdjęcia przed i po zabiegu, odchudzanie

Irina Alexandrovna postanowiła zrobić:

  • lifting brwi, lifting czoła;
  • podnoszenie;
  • plastikowa szyjka;
  • redukcja żołądka;
  • brachioplastyka;
  • redukcja gruczołów mlecznych.

Pierwsza poważna operacja twarzy została wykonana na gwiazdę programu w wieku 47 lat. O jej wygląd zadbali specjaliści słynnej moskiewskiej kliniki.Irina Agibalova. Zdjęcia przed i po zabiegu, odchudzanie

Wszystkie wykonane procedury można znaleźć w poniższej tabeli:

ProceduraCechy:
Lifting twarzyTa procedura pozwala przywrócić kontur i rysy twarzy. Jednocześnie wynik można utrzymać przez 12-15 lat.
Podniesienie czoła i brwiLikwiduje zmarszczki na czole, opadające powieki i brwi
PodnoszenieIrina Aleksandrovna leczyła środkową część twarzy, aby poprawić stan skóry wokół oczu i kości policzkowych
Plastik na szyjęTo skomplikowana operacja, ale pozwala w pełni przywrócić kontury szyi.

Irina Agibalova. Zdjęcia przed i po zabiegu, odchudzaniePo przeprowadzeniu wszystkich procedur uczestnik skandalicznego programu telewizyjnego był bardzo zdenerwowany. Jedna z operacji zakończyła się niepowodzeniem, a twarz Iriny zaczęła wyglądać asymetrycznie. Długo musiała korygować taki wynik. Wyzdrowienie zajęło kilka miesięcy.

Kiedy Agibalova zaczęła poprawiać swoje ciało, okazało się, że ma łagodny guz. Dlatego kobieta musiała najpierw rozwiązać ten problem.

Następnie zgodziła się na zmniejszenie żołądka, co doprowadziło do utraty wagi o 30 kg. Specjalne zabiegi kosmetyczne pomogły przywrócić elastyczność skóry. Irina również zmniejszyła piersi. A także poprawił wewnętrzną powierzchnię dłoni. Teraz jest gładka, piękna skóra.

Wygląd po plastiku

Irina Agibalova, przed i po operacji, odważnie wystąpiła publicznie... Ale po wszystkich zmianach zaczęła to robić znacznie chętniej. Dziś kobieta wygląda znacznie młodziej niż w swoim wieku. Jego waga waha się od 65 do 72 kg. Gwiazda serialu nie ma zmarszczek na twarzy i szyi, więc odważnie reklamuje różne kosmetyki.Irina Agibalova. Zdjęcia przed i po zabiegu, odchudzanie

Co ciekawe, po wszystkich operacjach Irina postanowiła również zmienić kształt ust.Ta część twarzy kobiety została lekko poprawiona i powiększona.

Sekrety urody

Irina Agibalova poświęca dużo czasu dbaniu o siebie... Jeśli przed operacją używała kosmetyków minimalnie, to po zmianach stała się dosłownie bywalcem salonów kosmetycznych.

Dziś kobieta regularnie wykonuje profesjonalne maski na twarz, przeprowadza wysokiej jakości oczyszczanie skóry. Zawsze regularnie odwiedza swojego ulubionego chirurga plastycznego, który monitoruje jej stan po wszystkich operacjach.Irina Agibalova. Zdjęcia przed i po zabiegu, odchudzanie

Ścisła dieta pomaga Irinie Aleksandrownej zachować figurę... Nie je swoich ulubionych wysokokalorycznych potraw, ale stara się wybierać warzywa na obiad i kolację oraz drób gotowany na parze. Ponadto Agibalova regularnie uczęszcza na masaż antycellulitowy i uwielbia pielęgnacyjne zabiegi w kąpieli.

Irina Agibalova, zarówno przed, jak i po operacji, mogła zwrócić uwagę innych na swój jasny wygląd. Dziś fani bez końca podziwiają wygląd kobiety. Nie da się jej dać 55 lat.

Film o Irinie Agibalovej

Irina Agibalova, wywiad przed opaskowaniem żołądka:

Oceń artykuł
Kosmetologia i chirurgia plastyczna dla kobiet. Korekta wyglądu.Sposoby, metody, zabiegi poprawiające sylwetkę i twarz
Dodaj komentarz

Twarz

Nogi

Włosy