Eveline (Evelyn) 8 w 1 Zdrowe paznokcie. Instrukcje dotyczące stosowania lakieru, ceny, analogów, recenzji

Zdrowe i zadbane paznokcie to znak zadbanej osoby. Dlatego bardzo ważne jest posiadanie odpowiednich produktów pielęgnacyjnych, które nie tylko estetycznie pokryją pigmentem, ale również wzmocnią płytkę paznokcia, pomagając na jej wydłużenie. Evelyn 8 w 1 Zdrowe paznokcie to powszechny środek na rozwiązanie 8 problemów naraz. Sądząc po recenzjach, świetnie radzi sobie z tym zadaniem.

Wskazania do stosowania

Płytki paznokcia są stale narażone na wiele negatywnych wpływów. Niezależnie od tego, czy chodzi o nakładanie lakieru hybrydowego, budowanie, czy nawet proste zmywanie naczyń w gorącej wodzie. Wszystko to prowadzi do rozwarstwiania się, łamliwości, podatności paznokci. Z tego powodu wiele dziewcząt nie może wyhodować pożądanej długości, zastosować designerskiego manicure, a nawet czuć się nieśmiało w stosunku do dłoni.

Słabe paznokcie wymagają starannej, systematycznej pielęgnacji. Zwłaszcza po dekoracyjnym manicure, z zastosowaniem szelaku, ponieważ w trakcie przygotowywania do barwienia wierzchnia warstwa paznokcia jest odcinana.

Ponadto paznokcie mogą złuszczać się przy zaburzeniach hormonalnych. Mogą pojawić się na nich pionowe rowki, co wskazuje na brak równowagi wodno-solnej. Właśnie w takich przypadkach na ratunek przychodzi Evelyn 8 w 1.

Eveline (Evelyn) 8 w 1 Zdrowe paznokcie. Instrukcje dotyczące stosowania lakieru, ceny, analogów, recenzji

Narzędzie obiecuje pomóc konsumentom, których paznokcie charakteryzują się:

Objawyakt
OsłabionyWzmacnia
CiemnyDaje wspaniały połysk
ChudyZagęszcza
KruchyNawilża
ZłuszczającySkleja łuski paznokci
MiękkiKanały
MatowyWybiela
NierównyWspomaga zdrowy wzrost paznokci

Oprócz leczenia wiele dziewcząt stosuje lek w celu stymulacji wzrostu paznokci.

Kompozycja

Szwajcarska formuła „Mocny paznokieć” pomaga przywrócić równowagę wodną w płytce paznokcia, uruchamia proces regeneracji i wzrostu paznokci.

Powłoka niezawodnie chroni je przed agresywnymi czynnikami zewnętrznymi, nadając im naturalny, ale jednocześnie zadbany wygląd:

 1. Octan butulu (octan butylu) - pełni rolę rozpuszczalnika.
 2. Octan etylu (octan etylu) - odtłuszcza preparat.
 3. Bezwodnik ftalowy - To polimer, dzięki któremu produkt błyskawicznie wysycha, pozostawiając po sobie błyszczący film.
 4. Kopolimer glikoli - zapobiega przesuwaniu się elementów lakieru i uszczelnia wilgoć w paznokciach.
 5. Cytrynian acetylotributylu- substancja wzmacniająca paznokcie.
 6. Kwas fumarowy - substancja o działaniu antybakteryjnym.
 7. Proszek diamentowy - niezawodnie wzmacnia, nadaje olśniewający połysk, a także zapewnia równomierną powłokę.
 8. Kwas ftalowy - służy jako konserwant i wydłuża okres użytkowania. To formaldehyd, który również silnie działa ujędrniająco na paznokcie.
 9. Sam formaldehyd substancja toksyczna, która znajduje się na liście czynników rakotwórczych. W produkcie Evelyn 8 in 1 jego udział masowy przekracza dopuszczalne 0,2%, dlatego jego bezpieczeństwo jest kwestionowane.

Eveline (Evelyn) 8 w 1 Zdrowe paznokcie. Instrukcje dotyczące stosowania lakieru, ceny, analogów, recenzji

Wielu boi się użyć tego środka właśnie z powodu tej substancji, co w rzeczywistości jest jedyną wadą.

Evelyn 8 w 1 Zdrowe paznokcie, których recenzje zostały mimo wszystko podzielone na dwa fronty, jest u szczytu popularności wśród dziewcząt. Niektórzy polecają go bliskim jako sprawdzony środek na szybki wzrost paznokci, inni ostrzegają przed zakupem, powołując się na szkodliwość formaldehydu. W każdym razie można ocenić jego skuteczność dopiero po zastosowaniu.

akt

Lek jest zapakowany w kartonik, na opakowaniu znajduje się wkładka ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi stosowania i przeciwwskazań:

 1. Zaleca się uważne przeczytanie wkładki przed użyciem.
 2. Przede wszystkim lakier przeznaczony jest do klejenia złuszczonych paznokci. Dzieje się tak za sprawą polimerów wypełniających pęknięcia na powierzchni płytki paznokcia.
 3. Sam paznokieć jest pokryty filmem, który usuwa zażółcenia i wybiela odrastającą krawędź paznokcia. Nawet bez dekoracyjnego lakieru wygląda jak „francuski manicure”.
  Eveline (Evelyn) 8 w 1 Zdrowe paznokcie. Instrukcje dotyczące stosowania lakieru, ceny, analogów, recenzji
 4. Ponadto, w przypadku odkształcenia paznokci, po szorstkiej obróbce lub zranieniu, narzędzie pomaga wyrównać płytkę i wyhodować zdrowy paznokieć w razie potrzeby.
 5. Twardość paznokci uzyskuje się dzięki formaldehydowi. Co prawda substancja nie jest bezpieczna, ale w tak małej ilości i zgodnie ze schematem wskazanym na wkładce działa zgodnie z obietnicą producenta. Paznokcie stają się twardsze, nie łamią się tak łatwo, bez szkody dla ciała.
 6. Skład zawiera substancję antybakteryjną, która pomaga uniknąć zanieczyszczenia paznokci podczas stosowania.
 7. Sam lakier leczniczy ma delikatny, biały, półprzezroczysty odcień. W dwóch lub więcej warstwach wygląda bardzo pięknie i naturalnie.
 8. Szybko wysycha. Zwłaszcza pierwsza warstwa. Praktycznie wchłania się w paznokieć, wzmacniając go już po pierwszym użyciu.
 9. Lakier dekoracyjny bardzo dobrze do niej przylega. Producent poleca i stosuje go jako bazę pod manicure, co wielu robi bardzo skutecznie.
 10. Długo utrzymuje się na paznokciach. Praktycznie się nie oddziela, jest stopniowo ścierany, a dzięki naturalnemu odcieniu jest bardzo niewidoczny. Dla tych, którzy nie mają czasu na zapewnienie kompleksowej opieki na czas, to świetna alternatywa.
 11. Wadą jest zapach. Jest ostry i nieprzyjemny.
Eveline (Evelyn) 8 w 1 Zdrowe paznokcie. Instrukcje dotyczące stosowania lakieru, ceny, analogów, recenzji
Eveline (Evelyn) 8 w 1 Zdrowe paznokcie mają nieprzyjemny zapach.

Produkt jest wysoce łatwopalny, dlatego niepożądane jest pozostawianie go w pobliżu otwartych źródeł ciepła i bezpośrednio na słońcu.

Podanie

Evelyn 8 w 1 Zdrowe paznokcie (opinie zachęcają do stosowania go indywidualnie, a nie tylko zgodnie z zaleceniami producenta) często stosuje się w delikatniejszym trybie, raz w tygodniu w dwóch warstwach. Producent przyznaje, że mogą wystąpić skutki uboczne, dlatego należy dostosować technikę aplikacji do własnego organizmu.

Przede wszystkim konieczne jest sprawdzenie reakcji alergicznych na składniki. Produkt należy nakładać na paznokcie z jednej strony i obserwować przez 2-3 dni. W przypadku wystąpienia negatywnych następstw takich jak swędzenie, uczucie ciepła w łożysku paznokcia, pieczenie lub ból pod paznokciem, przebarwienia lub pojawienie się płynu, należy przerwać kurację i natychmiast zmyć produkt.

Eveline (Evelyn) 8 w 1 Zdrowe paznokcie. Instrukcje dotyczące stosowania lakieru, ceny, analogów, recenzji

W większości przypadków środek nie powoduje żadnego dyskomfortu, a następnie można przeprowadzić kurację.

Schemat aplikacji

W pierwszym dniu zabiegu lakier nakłada się jedną warstwą. W ciągu następnych 2 dni nakłada się kolejne dwie warstwy, jedną dziennie. 4 razy lek jest całkowicie zmywany zmywaczem do paznokci, a proces rozpoczyna się od nowa.

Przebieg leczenia to 12 dni, czyli wystarczy trzykrotnie wykonać czterodniowy cykl, a następnie środek można zastosować jako bazę do wzmocnienia i wzrostu.

Evelyn 8 w 1 Zdrowe paznokcie w recenzjach dziewcząt opisujących ich doświadczenie w aplikacji często nakłada się w 2 warstwach, a to wystarcza na ponad 10 dni. W ten sposób minimalizują ryzyko, maksymalizując korzyści.

Skutki uboczne

Podobnie jak większość środków, Evelyn 8 w 1 ma również skutki uboczne:

 1. Ból pod płytką paznokcia - pojawia się w przypadku zdeformowanych, w wyniku urazu lub po usunięciu akrylu, paznokci. W takim przypadku należy przez kilka tygodni unikać nakładania leku na zniszczone paznokcie. Lepiej jest traktować paznokcie olejkami i kąpielami, a następnie wyhodować zdrowe paznokcie za pomocą Evelyn 8 w 1;
  Eveline (Evelyn) 8 w 1 Zdrowe paznokcie. Instrukcje dotyczące stosowania lakieru, ceny, analogów, recenzji
 2. Pieczenie i swędzenie pod paznokciem i wokół - wynik alergii na składniki leku. W takim przypadku należy unikać nakładania produktu na skórę i skórki. Aby to zrobić, zaleca się nasmarowanie ich tłustym kremem lub olejem;
 3. Żółknięcie i łuszczenie się płytki paznokcia - oznaki odrzucenia leku, w takim przypadku konieczne jest zmywanie środka i przerwanie leczenia.

W większości przypadków, co potwierdzają badania dermatologiczne, te nieprzyjemne konsekwencje nie występują, a dziewczyny nie rozstają się z produktem przez kilka lat.

Połączenie z innymi środkami

Produkt może być stosowany jako baza pod zwykły, kolorowy lakier do paznokci. Dzięki temu produkt utrzymuje się znacznie dłużej, należy nałożyć jeden raz na czyste paznokcie, a gdy wszystko wyschnie, pokryć je dowolnym kolorem.

Lakier można stosować jako „top”, ponieważ pozostawia błyszczący film, który oprócz efektu estetycznego dodatkowo wzmacnia.

Nie można go używać zamiast bazy pod żel. Do tego typu manicure należy stosować specjalne bazy żelowe.

Warunki i okresy przechowywania

Okres trwałości leku wynosi 2 lata od daty produkcji i 12 miesięcy od daty otwarcia. W tym czasie produkt nie zgęstnieje i nie straci swoich właściwości.

Eveline (Evelyn) 8 w 1 Zdrowe paznokcie. Instrukcje dotyczące stosowania lakieru, ceny, analogów, recenzji

Należy go przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, unikając bezpośredniego światła słonecznego i umieszczając w pobliżu otwartych źródeł ciepła.

Analogi

W przypadku alergii na Evelyn 8 w 1 Healthy Nails, recenzje zalecają zastąpienie go następującymi lekami:

 1. „Smart Enamel” - W porównaniu do Evelyn 8 w 1 jest nieco słabszy i często powoduje niepożądane zażółcenie.
 2. CND RescueRXx Keratynowa maska ​​do paznokci - odżywcza maska ​​z olejkiem jojoba i keratyną odpowiednia dla najbardziej wrażliwych. Dzięki systematycznemu wcieraniu maski w paznokieć wzmacnia go i odżywia. Wady tego leku to wysoka cena i długi okres leczenia, co najmniej miesiąc.
 3. Znane nazwiska od IBX - środek do szybkiej regeneracji paznokci, pomaga pozbyć się kruchości i białych plam. Skleja również łuski paznokcia, chroniąc je przed rozwarstwieniem. Wadami cudownego lakieru są wysoka cena i ograniczona powierzchnia sprzedaży.
  Eveline (Evelyn) 8 w 1 Zdrowe paznokcie. Instrukcje dotyczące stosowania lakieru, ceny, analogów, recenzji
 4. Moc „Mega wzmacniacz paznokci” - preparat nasycony witaminami A i B5 pomaga odżywić i naprawić zniszczone paznokcie. Minusem jest niedostępność w wolnej sprzedaży, przez co trudno o oryginalny produkt.
 5. Lakier ORLY Calcium Shield - produkt dostarczający wapń bezpośrednio do paznokcia. Lekarstwo pomoże tym, którzy mają kruche paznokcie - jest to wynikiem braku wapnia w organizmie.
 6. Pasta mineralna Nl firmy Masura - preparat przeznaczony do manicure japońskiego może pomóc skleić łuski paznokci i nadać im połysk.

Analogów jest naprawdę wiele, ponieważ popyt jest duży, a producenci cały czas starają się ulepszać swój produkt, aby przyciągnąć klientów i ich pozytywne opinie. Tak więc sama marka Eveline wypuściła kilka wersji tego produktu: do wrażliwych paznokci, ze złotem i srebrem.

Mimo to Evelyn 8 w 1 Healthy Nails jest nadal liderem na rynku, ponieważ ma idealny stosunek ceny do wydajności i szybkie działanie w ośmiu kierunkach.

Autor: Angela Razgoeva (AnjelikaJoko)

Projekt artykułu:Lozinsky Oleg

Filmy o produktach Eveline 8 w 1

Zastosowania Eveline 8 w 1 Zdrowe paznokcie:

https://youtu.be/bqnI9ymhY5s

Oceń artykuł
Kosmetologia i chirurgia plastyczna dla kobiet. Korekta wyglądu. Sposoby, metody, procedury poprawiające sylwetkę i twarz
Dodaj komentarz

 1. Elena F.

  Brak negatywnych skutków ubocznych. Jestem bardzo zadowolony z wyniku aplikacji. Używam go od wielu lat. Prawda nie jest teraz regularna (z wielu powodów). A przyjacielowi używającemu tego narzędzia wyrosły bardzo długie paznokcie! Gorąco polecam !!

  Odpowiedzieć

Twarz

Nogi

Włosy